Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Po pár sezeních to vypadá, že útraty vůbec nelituju. Síň slávy asi nee, ale ta hratelnost je celkem příjemná a nijak extra nedrhne, soubojový systém se povedl a myšlenka je dobrá. Na PSP mi to nic moc neřeklo, ale v tomhle podání už je to pro mě stravitelný. Základ je ale nečekat přiběhový hody.
  • Už dávno se ví, že 90% zdejších diskutujících jsou zapšklí PC master race jedinci, kteří mají výhrady ke všemu co vychází na něco tak podřadného jako jsou konzole. Na podzim tohoto roku se objeví i PC verze této hry, takže bude dost prostoru si hru osahat a poté můžete vynášet závěry. Přece se nebudete shazovat na úroveň jisté osoby, která určitě bez ochutnávky, tuto hru označí svým oblíbeným "japan bullsh!t".
    • Už dávno se ví... jistě Sherlocku...
  • repcak.petr
    Parádní hra,plná humoru a monster.Opravdu jsem rád za koupi *14* .
  • Jack1947
    Zajímavá hra a vůbec poprvé na velkých konzolí sráží to jen fakt (aspon pro mě?) že to je jen prach)s)prostá grindárna. I když to se asi dalo čekat nooo neznám MMORPG nebo celkově MMO kde by nebyl grind *12*
    • bukrr
      První střet s Monster Hunterem?
      • Jack1947
        OPrava druhý on ale snad nikdo nepamatuje na PS2 verzi to už je fakt herní pravěk skoro *3* nepočítaje PSP a taky fakt že ostatní hry byli pokud se nymýlím offline.
        • 0011
          Offline Monster Hunter by nikdo nekoupil, to by si podkopli nohy. Mrzí mě že u nás není komunita, v Japonsku jsou Monster Hunter kavárny kde se schází lidi na lokální coop (na 3ds a teď nově i na switchi)
          • Jack1947
            Tady v čr ? ses zbláznil když tu má minimum lidí povědomí o nějakém Nintendu lol. To bys toho chtěl moct...
            • Já to (MHFU) hraju na Vitě a dokonce i lokální coop-
        • Všechny velké díly měli online už i na PS2, handheldové pouze ad hoc a tuším poslední 2 kousky na 3ds měli klasickou NA/EU/JP lobby.
  • Nádherná grafika?

    ....

    *smích*
    • Oproti tomu, co dodnes hraju na PSP/PSV, tak ano, parádní grafika :-).
  • jako vám se to vážně libilo? jako fakt jo? jako proč? jako .. vždyť to je takové opravu divné..
  • Hra co kdyz hrajete solo, tak ji nejde zapauzovat... dekuji, ale jiz neco takoveho nechci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit