Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaliuz18

    a nieco co vylepsuje inquisition? ten aktualne hravam , mam uz 25 hodin no hratelnost je nejaka kolisava :D 

    • bude to horší a horší, protože bude klesat faktor novosti a člověk si začne uvědomovat, jak špatnýma questama je vyplněna většina map ve hře - posbírej 20 toho a 30 tamtoho, v každé mapě sbírat nějaké shardy, zabij 10 banditích velitelů atd pořád dokola.


      pokud jde o DA, tak osobně mám nejradši druhý díl. Je pravda, že jsou tam opakující se dungeony, ale mám rád tu komornost (odehrává se pouze v jednom městě), ten příběh a myslím že má nejlíp napsané questy.


      doporučuju si zahrát raději Drakensang 1 a 2, což jsou dle mého lepší RPG než celá DA trilogie

      • Drakensang je možná lepší než DA II a Inqusition, ale rozhodně není lepší jak Origins.

        • Když jsem hrál Origins v době vydání, tak to byla bomba. No zkusil jsem si to zahrát znovu před pár lety a nebyl jsem schopen se přinut to dohrát. Osobně si myslím, že DA2 je lepší než origins a Drakensang je lepší než všechny DA.

      • skaven

        +1 za poslednu vetu


    • LiarForHire

      Ono se to zlepší, když se odemknou později ultimátní schopnosti. A správa hradu je taky přijemné osvěžení.

      • Lukyz

        Správa hradu? Jakože sesbírej x toho a y tamtoho aby jsi posílil hradby? Potom to samé abys vylepšil zahradu? To má být ta správa hradu? 😀

        • LiarForHire

          Je to basic, ale už to má nějaké vizuální a gameplayové dopady, což osvěžuje hratelnost. Uznávám "správa hradu" je silné slovo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit