Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hraje to nekdo jake to je?
    • zaklad neni spatnej, ale po chvili se to zvrhne do silenyho stereotypu a na konci jsem musel jeste trochu zagrindit, abych to dorazil

      co se clovek nauci a vyladi v prvnich dvou hodinach, pak jeste tak dalsich 10h opakuje

      jediny pozitivini, ze se mi povedlo i parkrat zdechnout, coz cloveka vrati k poslednimu checkpointu (ten je mimochodem hloupe pri prichodu do mesta, ne na odchodu, takze clovek pak musi zopakovat okecavacky i obchodovani)
  • moc povedenej nadpis *11*
  • MickeyMutant
    Arabskému poloostrovu se hra podle ingame mapy celkem úspěšně vyhýbá. Vím, Adame, žes to převzal z tiskovky nebo z jejich Steam stránky, ale je to blbost. Babylon, Hatra, Palmýra, Aleppo, Damašek, Gaza atd. jsou kus bokem. Blízký východ třeba. Aleš asi zrovna nebyl v redakci. A název studia je It Matters Games a zrovna jako titulek si říká o revizi. Hnidy, já vím.
    • Eh... otevřu první screen na Gogu a co nevidím? Sanaa, Marib... Tady asi frfláš neprávem. *** Něco jako Port Royale na Hedvábné stezce bych si zahrál mco rád. Ale tohle nadějně nevypadá. :(
      • MickeyMutant
        Video 0:52.
        • Ok, ale to pravděpodobně není celá herní mapa, nebo ano? Daedalic má screenshot na kterém jasně vidím jih Arabského poloostrova.

          Ale podle uživatelských recenzí je hra triviální a nezajímavá, takže je to asi stejně jedno. *1* Škoda, perský a arabský středověk je moc zajímavý téma a takový dobrodružství Ibn Battuty bych si nechal líbit. *4* Ale já mám hedvábnou stezku a Saharu prostě rád.
          • MickeyMutant
            Jo, je tam i Arabský poloostrov. S Ibn Battutou jsi mně připomněl ono slavné Unearthed. Ale to by sis asi líbit nenechal, předpokládám*4*
            • vypada to jako uncharted, vcetne nazvu *1*
            • O tom jsem ani nevěděl. Nevypadá to zrovna na majstrštyk *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit