Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to sa dalo cakat. priemerna hra. a este horsi game design
    • + technicke problemy a extremna nuda
  • Prý frustrující souboje.... jn ono vse co je vyzva a co vam neda bouchacku hned do ruky je pro dnesni lidi asi moc obtizne...
    • ak obtiznost znamena zly design a zly gameplay tak prosim
      • To je čistě subjektivní pohled. Mě se ta hra líbí i její design. Jednička se hrála perfektně a po pár hodinách v Catalyst mohu říct skvělé.
  • Ludo
    delete
  • "Největší "problémem" Mirror’s Edge Catalyst je ale přílišná podobnost s jedničkou"
    BOMBAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
    Tak to je super, uz jsem se bal ze tu hru podelali :) *11*
  • Jednotka bola fajn, tutoriál som preskakal, instruktorke som poslal gulku medzi oči, a bolo. Potom už odinstalovat a hor sa na nieco lepšie.
  • filias
    Z této recenze moc moudrý nejsem. Autora nebavil původní ME a tohle zcela nepřekopali, takže tomu opět napálí 7 - pro fanoušky dobrý. Jako fanoušek původního ME bych tedy musel být skoro nadšen. Protože jedinou skutečně problematickou věc, souboje, výrazně vylepšili.
    Naštěstí tu mám IGN, kde tu jejich sedmičku alespoň kvalitně vyargumentovali.
  • Tady zase ukaze az cas. Mirror's Edge bylo taky vlazne prijaty a kdyz jste pred par lety o nej zavadily sluvkem na nejakem fóru, tak vetsina "prosim, at bude pokracovani"... "kez by udelali pokracovani" ... etc.
    • Tak za tu prisernou hrubku se omlouvam...jsem znaven...
      • jeste ze tak, jinak by prisel grammar nazi :)
  • Přesně! Ten graficky styl mi připadá takový nějaký nejednoznačný: u jedničky měl jasný symbolický účel, ale tady se ta konkrétnost jaksi rozplizla. Taky mě štve, že všichni runneři vypadají ultracool. Jako ve slevě tomu šanci asi dám, ale zatím mě to moc nepřesvědčuje.
  • mikezz
    Na Catalyst sa teším, jednotku mám strašne rád. Jediné, čoho sa bojím je, že Catalyst stratil oproti predchodcovi na vážnosti. Je to viac pastelkové a nejak architektonicky neukotvené. V jednotke som mal v jej svete jasno, tu sa strácam už keď pozerám na screenshoty.
  • Co,furt svadite na konzole,jste dem..ent..ni?Se poduvejte na horizon zero dawn.A co byste chteli,kazdej ma svuj rozpocet,ne kazdy ma 100mil dolaru rozpocet na hru,jako tvurci,gears of war4.Asi si neuvedomujete kolik vyvoj her stoji,a tato znacka s prvnim dilem diru do sveta neudelala.Hold to neni Uncharted,nebo gears of war.A kvuli grafikam co ma par 100vek lidi za 20tis,nebudou kazdymu vyvojari kupovat pc za 70tis.Uzivejte si to v 80fps,a drste H. *16*
    • Veskoslav
      Kdo proboha kupuje pc za 70 táců? Jakmile dorazí na trh nová generace AMD a GTX v plné palbě a bude dostupná, tak herních strojů bude okolo 30 táců. Mimochodem ani Zaklínač neměl 100 mega a jak vypadá. Horizon Zero dawn ještě nikdo neviděl v reálu kromě prezentací. Uncharted také prodělal down ohledně grafiky a nevypadá jako to, co prezentovali.
      • Kozy
        Počkej, počkej. Uncharted měl downgrade?
      • Zaklinac byl pekne drahej!Bez konzol by na nej nikdy nebylo.
      • Víš o tom, že reaguješ na ula. Jako vážně? *1*
      • trulikuli
        uncharted jsem ted dohral a nevim kde jsi vzal, ze prodelal down. ba naopak vypada stejne, ne li lepe, nez prezentovali. ostatne hral si ho, nebo si to cucas z palce?
        • Uncharted mal dosť výrazný grafický downgrade.. Witcher bol na tom ešte horšie
          • trulikuli
            uncharted ma dost vyrazny down? no jestli jsi ps4 nejakym zazrakem napojil na starou teslu, nedivim se, ze i uncharted u tebe vypada osklive :) ja jsem nadmiru spokojen a grafika je na vysoke urovni. vypada paradne
        • ND vždy downgradovali...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit