Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ps pro majite IOS wh40000-carnage
    super shooter doporučuji *14*
  • tonnymontana
    sberatelky uz nekupuju ale pokud tady bude nejaka poradna figurka a ne kousek plastu na klice asi neodolam:D hold budu jist mesic nejake ty konzervy a mrazene jidlo:D
    • XorxoxTalarius
      No ja cekam na vyplatu a kupuju founders heresy pack ... tak doufam ze pak poslou nejakou figurku :D
      • k Warhammer Online byly figurky, tak by se tady taky mohli pochlapit.. *4*
  • Jack1947
    Majnštrým nebo pro fandy worhemru... tot otázka...
    • Každý MMO co chce přežít dýl než pár měsíců musí byt nevyhnutelně pro nejvíc hráčů.
      • Treba jako EVE?
    • TheGGG
      no určitě né pro děti, takže odpal
    • XorxoxTalarius
      Ma to byt pro fandy, s tim ze to at nikdo nepocita s tim ze tam bude nejakej balanc nebo ze by hra byla fer :D
      • prosím přečti si starší novinky a sám si přečteš že to bude balancovaní přesně podle GW *14*
        • wenceslaus
          Vždyť to přesně píše :-D
  • Záběry z prealfy mi spíš hodně připomínaly Destiny :-( Pro newarhammerovské fanoušky klasického MMO bude 40K online asi nestravitelné :-(
    • TheGGG
      no pro fandy omalovánek ala WoW asi jo.
    • wenceslaus
      Fanoušci „klasické MMO“ tu mají už 10 000 + 1 mmo hru :-) A myslím, že i oni si občas zahrají něco jiného, nebo snad ne?

      *Upřímně doufám, že to bude blíž tomu Destiny než Wildstar.
      • reaguju na to bez astartes
        takže já bych vyřadil TAU ELDARY TYRANIDY CHAOS NECRONS ORKS a GARDISTY
        ,ale to by to už asi nebyl WH40000
        tak myslete hlavama prosím *14*
        ps:asi taky skáknu do heresy fouders pack nemužu se dočkat a že si jestě hodně počkáme
        • wenceslaus
          Aha, takže bys hrál Sisters of Battle :-D
          Šlo mi jen i to, že ten svět je mnohem bohatější, ale většinou se to soustředí na power armour - což je škoda.
          • ne já raději Chaos a tau
            • wenceslaus
              Já jen, že je (sestry) nemáš v tom výčtu :-) Tau mi tam moc nesedí ale Chaos je Alfa a Omega Warhammeru... teda alespoň ta Alfa.... legie.
  • tonnymontana
    konecne zase Warhammer MMO uz se moc tesim osobne bych ocenil kdyby se hra ijnspirovala koncentratem Wildstar s pouzitim modelu,textur a boje chodnejsiho pro warhammer universum jak jinak:) uvdime jestli me nejaka warhammer hra odtrhne od malovani armady ve skutecnem zivote ktere me i po tech strasnejch letech porad bere:)
  • Pilgrim66
    Burning fervor guides us!
  • XorxoxTalarius
    Nejvic se stejne tesim na to az ukazou jak funguje ve hre voice modulator ... rvat z plna hrdla do mikrofonu "Attack, attack, attack, remove limb from limb!" a pritom neznit jako de*il bude naprosto bozi :)
    • Raziel_cz
      Jak debilové budeme zase znít, až přidají Imperiální gardu, ale to nebudeme řvát "Remove limb from limb!", ale "Where is my limb?!" *1*
  • proč se ti marinaci pohybují tak lehce? fyziku na akademii asi nemeli
    jinak imperialni gardu bych tam klidne dal a balanc bych vyrešil že by v zapasu na mape proti marinakum mohlo nastoupit víc hráču gardy

    P.S.: ten engine je opravdu hroznej tohle bylo zastarale už jak vyšel space marine, ty animace, modely a všechno. vždyt uz jeden model v dawn of war 2 ma vic detailu než tady :(
    • XorxoxTalarius
      Tak za prve, to co vidis ve videich je pre-alfa, do releasu na zbyva rok a pul ...
      Za dalsi, neni mozne tam jednoduse dat gardu, uz jenom proto ze jeden Chaos Marinak s Assault Cannonem udela z cele jednotky sekanou a za dalsi hlavne proto ze to neni hra na instance, ale MMO, takze by se ti hraci museli sami dopravit na to misto na mape kde se prave bojuje ... to neni battlefield
      • Tak uplne nerealne to neni, vsak orkove tam jsou jako jedina f2p rasa (proste jich proto bude vice), ale taky nevim jak moc tam chtej resit balancovani, kdy 1v1 budou proste slabsi.
        • marinaky (at uz chaos nebo normalni) by meli skratka vymazat protože jen spusobuji problemy s balancem. ostatni rasy by pak byli vicemene rovnocenne a ani by nemuseli platit za značku warhammer, skratka by tam byli jakože elfove, orkove atd.
          stejne warhammer ani moc nedava smysl
          • maxíku ,mysly hlavou WH40000 bez SPACEMARINES to by bylo jako mario bez maria *5*
            • wenceslaus
              Nojo, stal se z nich maskot. Přitom ještě v 2. edici to zdaleka nebyli takový drsňáci, jen trochu „vylepšení “ lidé, ale stejné výšky, skoro stejně postradatelní.... a pak bum prásk a je tu rasa 3m Herkulů :-D
            • Raziel_cz
              Protože jsou prostě nejproklamovanějším symbolem Warhammeru 40 000. V PC hrách jsou o to víc oblíbení, že třeba Dawn of War oslovil bambilión lidí, co o tomhle světě nic neví, a ti si pochopitelně radši zahrají za "roboty s motorovkama" než kanónenfutr, jenž my jako fanoušci žerem v knížkách.
            • XorxoxTalarius
              Holt jsou ti "hodni" a reprezentuji nas jako lidstvo
            • wenceslaus
              Mě by se to líbilo víc (myslím bez mariny, ne Maria). W40K opravdu není jen o Astartes. Jen jsou, nevím proč, nejoblíbenější.
          • XorxoxTalarius
            Nejsem si jisty jestli jsi trol nebo blb *1*
            • Ono se to vylučuje?
          • Maxi, jak chutná ta demagogická kaše, kterou snídáš, obědváš a večeříš?
  • souhlas.. neco alá PS2 na motivy W40K by byla topovka... Sice to universum tolik pročtený nemám (četl jsem jen ragnara a gauntovy duchy) ale i tak to miluju.. fantasy WAR jsem přečetl vše co je CZ.. divim se že není víc her, filmů atd :(
    • Magister_Peditum
      Protože by to nevyhnutelně muselo mít nejvyšší rating a to se filmařům nehodí do krámu.
    • Raziel_cz
      Viděl jsi Solomona Kanea? V prvé řadě je to Robert E. Howard, ale stejně mi přijde, že se filmaři ve fantasy Warhammeru dost inspirovali.

      Edit: Ultramarines: A Warhammer 40,000 Movie jsi asi viděl, ale kdo ne, koukněte. Animace sice jako z cut-scény v nějaké staré hře, ovšem fanoušky universa potěší. Já jsem se fakt bavil.
      • porad kde koupit/stáhnout
        už tento film nejakou dobu sháním
        • Je to na uložto
          • dikes
    • XorxoxTalarius
      To s tema filmama taky nechapu, prece jenom tech dobych knih a pribehu, pripadne veci ze samotneho LORE je na zfilmovani habadej ... treba trilogie na tema Horus Heresy by byla skvela *14*
  • VaZqeZ_EU
    Určitě tu hru až vyjde zkusím, ale nedávám tomu doopravdy moc šancí...
    Když tam nebudou ani v dohledné době moji rodový [TAU Empire] (For the greater good), tak to nemá pro mě to kouzlo no.

    Slušelo by tomu více něco na způsob "PlanetSide 2" s "Heavy Tank Predator Annihilator", "Heavy Tau Tank Hammerhead", "Tau Kroot", atd...
    • Raziel_cz
      No tak zrovna Predator Annihilator tam bude. Tanky ukazují skoro ve všech videích, ostatně jinak by jejich "věrná válečná simulace" moc nefungovala.
      • VaZqeZ_EU
        Tak to se mě moc nepovedlo s tím tankem *4* Stejně to měřítko (scale) hry by mělo být epičtější...
        Když se podíváš třeba na tohle: http://www.wallpaperup.com/336185/warhammer_40000_vengeful_spirit_battle_barge_horus_heresy_sci-fi_warrior_armor_spaceship_battle.html tak z toho jde cítit ta krvavá bitva, a ne nějaká malá šarvátka na odlehlé planetě v zapadlém systému *9*
        • Raziel_cz
          Jo, to ale asi hrám a hardwaru bude ještě chvíli trvat, než se dostanou do bodu, kdy zvládnou opravdu warhammerovské bitvy stovek a tisíců. Ale myslím, že Ethernal Crusade je na dobré cestě – tvůrci chtějí ohromné mapy, tanky a jiná vozidla, titány, snad všechny myslitelné zbraně... Samozřejmě je to teď v alfě, takže těžko soudit, jaké to ve výsledku bude, protože to vývojáři můžou klidně celý zesrat, nebo se jim to může sesypat jak Relicu Dark Millenium, ovšem pokud se jim to fakt povede dokopat do podoby, jakou si ten chlápek ve videu představuje, mohla by to být nejvěrnější warhammerovská akce.
        • XorxoxTalarius
          V testu kde ukazuji nove funkce, vetsinou hraje cca 6vs6 ... samozrejme az se budou citit na to ze muzou ukazat boj 500 vs 500, tak jsem si jisty ze to ukazi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit