Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pekne. Ak chcú zarábať, ale nevidia peniaze ako jediný cieľ tvorby hry, kde treba ošklbať hráčov o posledný cent, tak potom sa dokážu sústrediť aj na kvalitatívnu stránku hry.
    Kiež by takto osvietilo aj Ubisoft, čo sa žiaľ nestane, keďže hráči sa pri nich menia na somárika otras sa a ešte mnohí bránia ich politiku ako správnu a opodstatnenú, hoci to nikdy predtým nebolo.
  • MickeyMutant
    Není něco shnilého ve státě herním, když si společnost vyrábějící hru sype popel na hlavu tam, kde to herní novináře nechává v klidu? Když vývojáři osekávají parazitující mechaniky a připouští, že mikrotransakce, loot boxy a placené urychlovače postupu ničí hru všem, zatímco novináři stále nevidí problém?

    Ano, mluvím i o místní redakci, která opakovaně a celkem svorně v podcastech a článcích odmítala vidět na na Middle-earth: Shadow of War něco škodlivého. On nás přece nikdo tyhle systémy "nenutí využívat", dokonce jsme je snad ani "nemuseli zaznamenat", viďte? No možná tenhle názor příště přehodnotíte, když s vámi už nehodlají držet basu ani tvůrci her, pokud se jim to tedy zrovna hodí.
    • Hru sem "dohrál" naprosto bez využití online funkcí a skvěle si to užil. Takže nevidím problém, nikdo mě nenutil to použít, ani sem o tom nevěděl a v ničem mě to neomezilo. To že sou praktiky lootboxů a podobnejch kravin k *11* samozřejmě nepopírám, jde spíš o to, jak s nima vývojáři naloží - tohle je ta lepší varianta.
      • Ve chvili kdy je lootbox v podstate placene usnadneni hry tak to opravdu neni ta lepsi varianta. Protoze co by pak byla ta horsi varianta? Pod lepsi variantou bych si dokazal predstavit nejaky kosmeticky blbosti.
        • Horší varianta je, když musíš platit aby si byl schopný tu hru vůbec projít, nebo neměl přístup k půlce herních mechanik.
          • Jack1947
            Hra jako zpoplatněné DLC i like it...
    • Vzdyt to neni nic jineho, nez nechutny marketingovy populismus. Zrusili neco, co uz bylo naprosto pase, aby posilili prodeje pristich her / vylepsili si jmeno, protoze dostali strach po tech vsech lootbox kauzach, jinak by na to ani nesahli.
      A zdejsi redakce jim v tom v podstate pomaha, protoze vetsina lidi si u takovehle zpravy stejne jen precte titulek, aniz by znala pozadi.
    • Jack1947
      Oni se řídí tím co oni nevidí to je nepálí, nicméně pak by hry dopadlki rrespkt dopadnou když se řekne jen " ale nikdo vás nenutí do lutboxů a mikrotransakcí" uh...
  • Corvus
    Himl! Zrovna vyšela čeština a budou se dělat velké změny... Doufám, že to češtinu nerozbije...
  • Dost mi to připomíná aukci za reálné peníze v Diablu 3. Kde ji po nějaké době (pravděpodobně po tom, co klesly příjmy) zrušili a zavedli inteligentní loot 2.0, kde: vypadává vybavení primárně pro vaši postavu...
    Teprve po tomto update se z D3 stala plnohodnotná hra. Respektive taková, jaká měla být už při vydání hry.
  • A nevite nekdo jaka bude nahrada ??? Mam asi 200 neotevrenych truhel :))))
    • Jack1947
      Nebude to měna za ní možnost si nakoupit jiné věci ?
  • A není to ted drobet už pozdě? Spíš mi přijde že prvotní největší zájem opadl, tak ted ze sebe chtějí dělat dobráky aby se o tom psalo a nalákaly ještě pár lidí ke koupi....

    Mimochodem mikrotransakce v multiplayerových hrách který si člověk musí koupit ale hrajou se roky jsou nechutný, ale dávat to do singleplayerový hry to je už deme**e.
    • Jack1947
      Přesně tak bud zlevnit nebo udělat trial verzi ale hrát si dodatečně na samaritány ? to jim snad nikdo nežere nebo ano... a pokud ano tak to je celkem škoda.
    • Tak vyrejžovali peníze z velryb a teď zkusí dostat peníze i od lidí, kteří si kvůli lootboxům hru nekoupili. Jsem zvědavý jestli jim to vyjde.
      • ucho
        tak bylo by lepší, aby jim to vyšlo. to pro ně bude signál, že šli na začátku špatným směrem. když o hru nebude zájem ani teď, budou experimentovat dál.
  • No ty zavislaky co si to koupili i přes to, už oholili, tak ted chtějí jestě nalákat i ten zbytek. První díl byl vcelku fajn, ale tomuhle jsem se obloukem vyhnul. Nekoupit to je jediná cesta jak jim říct, že tudy ne.
    • Jako dvojka to podle mě posunula o level vejš, aspoň co se příběhu týče až na jednu nejmenovanou věc. Taliona mám strašně rád, čestnej i za cenu toho všeho kolem. I když je pravda, že právě až ve dvojce mě tolik chytl. Dabér taky skvělej, což platí i u Celebrimbora.
      • Cože? Vždyť příběh je strašnej, v jedničce byl naopak nesrovnatelně lepší (a ani to nebyl žádnej zázrak), tady mi to přišlo jako splácanina všecho možnýho i nemožnýho, co na sebe ani nenavazuje...Líbil se mi vlastně akorát konec (ale ne ten grind k němu). S dabingem souhlas.
        • Jack1947
          Když mluvíš o konci tomu grindovacím tak... nějak mi příjde že ted už to dává víc smysl. Příběh no ? nějakej tam byl stejně jako v prvním díle a to už byla slušná grindovačka...
  • Kravicka
    Pozde, uz me presla chut a mam v planu hrat na youtube cutsceny.
  • Tak nejak mi prijde jestli tohle neni paradoxne dukaz ze opravdu ohulili grind kvuli lootboxum :D
    • palacinka
      samozrejme ze to tak je. jen hlupak si moh myslet ze ne.
    • Jack1947
      Tak hlavně to má hrozně smysl tedka...
    • ale nejmin pulka redakce ti bude tvrdit, ze mikrotransakce jsou v pohode

      zrovna u mordoru to tvrdili snad vsichni z nich, co to hrali
    • Buď povolil vydavatel, nebo se jim to prostě nevyplácí udržovat. Ty lootboxy sis mohl stejně kupovat za in-game měnu který ke konci hry bylo až moc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit