Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tafaraj
    Nechápu, proč pořád někdo brečí, že tam jsou mikrotransakce. Nikdo vám nenutí kupovat si postup postavy, vybavení atp...Sami si to svým hraním získáte. A kdo je línej vocas a neumí to hrát, ale v srdci si to nepřipustí a bude se kasat, jakej to je super hráč, si to nakoupí a pak bude na fórech a herních webech machrovat, jakej to je king.
    • No on problem nastava v tom kdy vyrobce nastavi hru tak ze hrat to "normalne" trva mnohonasobne dele nez by trvalo bez mikrotransakci. Nevim jestli to tak bude i zde ale historie rika ze ano.
  • Prophet
    Nothing will be forgotten. Přesně tak, dokud ta hra bude mít mikrotransakce, tak nezapomenu, že ode mě neuvidí ani vindru.
    • Nikdo tě to nenutí kupovat hru ani mikrotransakce uplakánku....
  • Hm, tohle z prvního dílu dělá techdemo =oD
  • Je mi jedno kolik ,,hejtru" je okolo. Já si tu hru vyzkouším a jestli bude dobrá (jao jednička) ta prostě bude dobrá a nebudu o ní říkat sra´´ky jen abych byl strašně cool. Tohle vypada fakt vypracovaně a celá tahle hra božsky. Takže zkuste něco podobnýho :D Just give a chance
    • Co to znamena vyzkousim?
      • to je jako kdyz ty koukas na knihkupectvi a myslis si ze ctes...
  • Takle nějak si představuju, že by to vypadalo, kdyby práva na Tolkiena koupil Disney. Peklo.
    • Rogue One bylo hodně v pohodě, dokonce jsem s kina odcházel s blaženým pocitem. I Dysney se dokáže poučit.
      • Krescz
        Z čeho by se poučoval? Tahle studia nedělají chyby, jen marketingové tahy *7*
        • ¨No, v takových Pirátech z Karibiku 4 jsem chyb našel hodně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit