Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz
    minulou generaci Sony zjistilo, že ty hry stačí trochu upravit a může je prodávat znovu, tak proč to teď měnit, že?
  • mr.c
    Ví někdo, jestli půjdou k nové konzoli Xbox one připojit kytary, ovladače z konzole xbox 360? V tom by problém být neměl ne?
  • Jack1947
    No tak aby to "promejslely" setsakra rychle, uz ted jsou pozadu. Jak stary radio s budikem. *2*
    • to vis nejprve musi pridat/poladit hlavne TV sluzby a socialni featury pak, kdyz zbude cas vrhnou se na X360 hry
  • No me ta kompatibilita na ps4 hodne chybi,mam doma 25her na ps3 a prehazovat konzole furt nechci,a lituji ze jsem si koupil ps4 protoze neni fakt co hrat,na plusku jsou lepsi hry na ps3,nez na ps4.Na ps4 nejsou ani zadna dema atd.kdo jeste pocka neprohloupi.priste mit tak velke oci mit nebudu!
    • frantisek_nejezchleba
      já si před tři čtvrtě rokem pořídil PS3. Vtipné je, že jsem v té době slýchal/četl, že kupovat old-gen před nástupem next-genu nedává smysl (mimochodem to psali i v LEVELu, kde v té době paradoxně ještě dávali slevu na X360 k předplatnému :)), přitom právě tohle se ve výsledku ukázalo jako jednoznačně nejrozumnější řešení. Za málo peněz hodně muziky. Jedinou vadu na kráse vidím v tom, že v létě vyjdou nové sportovní hry zřejmě jen pro konzole nové generace. To jako hráč NHL budu vnímat nelibě. Jinak si myslím, že mám minimálně ještě na rok s hraním vystaráno. Pokud to přeženu, tak na dva. Po dvou letech bude imho na čase přesedlat na PS4.
  • To je teda výběr, jedni lidi namlsaj a pak jim okamžitě zpětnou zatrhnou (PS3), druzí nad tím budou pár let přemýšlet :)
  • Mate vy konzolaci len starosti.
  • frantisek_nejezchleba
    „Microsoft musí emulaci X360 na Xbox One ‚promyslet‘,“ stejně jako každý hráč musí nejdříve promyslet nákup tohoto prioritně neherního zařízení. *4* Takže vzhledem k politice Microsoftu je to fér; nelze se vztekat na tyhle diplomatické kecy, které ve skutečnosti zastřešují krutou pravdu o budoucí neexistenci emulace.
  • victor
    Takže vzhledem k prioritám Microsoftu nám může být nejen jejich next² gen konzole do příštího roku šumák ...
    • frantisek_nejezchleba
      vzhledem k tomu, že jsme Češi, tak nám oficiálně stejně nic jiného nezbývá. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit