Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zrovna hraju redux.2033 jsem ted dohral poprve a vrhnul jsem se na last light,ktery uz jsem kdysi hral na ps3,ale az nyni po poznani a dohrani prvniho dilu si ho vic uzivam.za me metro palec hore. artyom artyom
  • Zdar lidi :-)

    Krom toho, že se neskutečně těšim... nedalo mi to a zkoušel jsem lokalizovat místo, na které ukazuje mapa z traileru... jediné, co sem jistě rozpoznal je řeka Volha (asi nějaké užší místo, tzn. kousek od pramene)... ostatní pojmy jsem nerozluštil (pokud to teda odpovídá reálu, podobně jako moskevské metro... Knihy jsem nečetl, nicméně pokud se to jimi nebude 100% řídit... netuší někdo, jaká je to lokalita? :-) Jen pro zvědavost...
  • Hm, by mě celkem zajímalo jak Arťom přežil v LL.
    • Paráda další díl Metro se blíží :), a mám otázku: Jak to tedy Arťom na konci LL přežil?
    • Jo Artom prezil LL ma dva konce
      • I metro 2033 má dva konce.
    • Tak LL nemá jenom jeden konec.
      • Fakt. Tak jako hrál jsem to 2x a pokaždý jsem na konci vyhodil metro do povětří.
        • Tak bys to měl zkusit po třetí a víc se snažit :)
  • Metro 2033 a Metro Last Light považuji společně s Bioshock trilogií za nejlepší příběhové střílečky.Údajně má být nové Metro spin-off a má se odehrávat po knižní trilogii no jsem velice zvědavý.Doufám že to opravdu vyjde 2018 vzhledem k odkladům Last Lightu jsem trochu skeptický.Stupnice natěšenosti 10/10
  • Perte mi to rovnou do žíly!
  • Trochu mě ten povrch připomíná Far Cry 4.
  • Je tu někdo koho bavilo Metro 2033 víc než Last Light? Já si 2033 dal znova hned po první dohrání. U Last Light jsem se těšil až už bude konec. Strašně mě otravovalo jak se mnou většinu hry někdo chodil a něco vyprávěl.
    • misho8723
      Čože? Však v 2033 si častejšie s inou postavou ako v LL.. a LL má aspoň o niečo otvorenejšie prostredia a niekoľko misií, kde môžeš behať po prostredí ako sa ti zachce.. obidve hry milujem, ale ja som si ich vždy tak rozdelil, že Metro 2033 mi prišlo ako HC postapokalyptické Call of Duty, a LL mi zas prišlo ako HC postapo. Half Life 2.. o niečo hororovejšiu atmosféru má 2033, ale LL má zas tú DLC misiu, kde musíš hľadať a zbierať predmety v otvorenejšom levely a ten level má najlepšiu atmosféru z celej série
    • Lukass
      JA sem 2033 dohral se zaprenim jednou a LL 3krat s nadsenim :-)
  • Hudba z Kick-Assu. ;)
  • Mám radost, už jsem se bál že značku prodali třeba EA která by tam nacpala negry s tím, že jich v Moskvě 5 žilo a celé by to domr.... Jen mám strach, že si to zahraju až za 4 roky po vydání jak jedničku, protože na to nebudu mít gr. kartu a na střední detaily nemá cenu něco hrát, nejsem konzolista.
  • Lukass
    Tak tohle je skvelel trailer, jeden z nejlepsich co sem kdy videl, fakt me to dostalo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit