Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Štve mě to.. Boží hra miluju tenhle styl fightování ale takhle krátkej příběh jsem dlouho nezažil přehrál jsem to asi za 6 hodin. Radši kdyby se vykašlali na VR missions který jsou fakt nudný..
  • Klasika, napřed přestřelit hodnocení u vyhypovaného titulu (DmC) a abychom ukázali jak jsme nestranní a používáme celou stupnici, tak si pak smlsneme na méně hypovaném titulu (MGR). To samé jako Skyrim a následně LoZ:Skyward Sword.

    Celá tahle recenze včetně výtek by v podstatě šla napasovat i na nové DmC.
  • Na to kolik má autor zkušeností, tak ten text tomu neodpovídá. Často se opakující slova a špatný slovosled. Games upadá. ;)
    • majnusi dal asi autor co
  • 1. Fanoušci Metal Gear série a náročných bojovek zároveň si budou chrochtat blahem.
    2. Hráči mimo fanouškovské kruhy se nemusí vzrušovat, pro ně tu nic zajímavého není.3. „Milostný dopis fanouškům“ je jedna z mnoha floskulí.4. Snaží se tím říct, že jde o hru, která je bez výhrad střižená na tělo dost specifické skupině hráčů.5. Jistě, jenom pro úzkou skupinu hráčů, ale právě v této výlučnosti spočívá pro fanoušky nezanedbatelné kouzlo a přitažlivost.6. Metal Gear Rising: Revengeance v je typická ukázka „milostného dopisu fanouškům“. 7. Jen se hra sama nemůže v mnoha okamžicích rozhodnout, jestli cílí na fanoušky Metal Gear série, nebo příznivce bojovek ze stáje Platinum Games.8. Ale fanoušek Kojimovy série se bude spokojeně usmívat a snad i uznale kývat nad řadou narážek, které pochopí jenom on.9. Revengeance je po stránce příběhové služba fanouškům.10. Čím více žerete Metal Gear universum a zároveň vám sedí autorský rukopis Platinum Games (čili jste fanoušky), tím více si Revengeance vychutnáte.11. Jedině v rámci podobného fanouškovského poblouznění totiž omluvíte pochybnou implementaci celé řady dílčích prvků.12. Z MGR: Revengeance doslova čiší, že jde o hru, kterou plně docení jenom fanoušek série a bojovek od Platinum Games, abych se už poněkolikáté opakoval. ( po 12 áno?)13. Abyste se s tímto smířili, to už musíte být opravdoví fanoušci14. Za hranicemi fandomu však tahle s láskou vyvíjená bojovka žádné velké vlny neudělá.
    • zajímavý že ten redaktor ze zing.cz v tom jeho plátku nenapsal ani jednou slovo FANOUŠEK muhehe
    • no tvle já teď koukam jak blbej von normálně dokazal zprznit verdikt o dvou větách a furt nepřestat s těma fanouškama :D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
    • a ještě k tomu 2 mesíční zpoždění... no konec xD
    • tahle recenze mě nenechá normálně spát :D snad nejhorší článek co jsem kdy četl heh.
      takhle by měl vypadat profesionálně napsanej platek

      http://www.zing.cz/recenze/959/metal-gear-rising-revengeance-spravedlnost-katanou

      buď ať se pan autor naučí něco od tohodle nebo skońčí :D
    • no tvle se nemůžu furt přestat smát, buď to zplodil 15 letej školák nebo debill
    • Těch fans bylo na 3 odstavce nějak moc ne. Pan autor je proti Mgs fans trošku zaujatej, nehledě na to že právě tohle pro ty FANS neni. Pan autor by měl začit brát léky.
  • Mam dohrano a musim rict, ze za me 9/10. Jedina chybka ta kamera. Souboje jsou naprosto luxusni. Nejsem ani trosku fanda MGS, ale tohle me dostalo. Kdo ma rad katany tak dite do toho :D
    • To není MGS ale MGR.
      • Nevím za co mi davate mínuska, blbouni. Metal Gear Solid tedy MGS. Metal Gear Rising tedy MGR.
        • TheFeardemon
          Jde o to že se MGS a MGR odehrávají ve stejném universu,takže fanoušci si většinou budou chtít doplnit vědomosti co se stalo/děje/bude dít nejen ohledně hlavního hrdiny.
      • -.-
  • nemel byt tenhle metal gear i na pc?
    • ringmancz
      měl, ale nebude
  • 7/10 dnes, před deseti lety 5/10. Dneska jste na ty hry až moc hodný.
    • *15* Hlavně ať se nám tam neukazuje: Už *2*
      Ba ne, je Vanquish fakt takova zmena na hard? Ja to dostal jakozto PS+ hru zdarma a po 2 hodinach jsem to vymazal protoze to byla Nuda s velkym N...
      • Jo, je to hra, co se má hrát na nejtěžší pořád dokola, aby jsi měl ce nejlepší časy a skóre.

        Jestli jsi to hrál na pomalým stylem s hodně krytím, jakým by jsi hrál třeba Gears of War, či jinou standardní TPS, tak ti bohužel tvrdě uniklo o čem hra je.
  • Jak to, ze mi tie poondene reklamy idu uplne v pohode bez sekania ale vzdy kym mi to video nastreamuje dostanem crash zasuvneho modulu pri rychlosti DOWNLOADu 7.3GB/s.
  • Redneck
    No aspoň, že tam jsou ty krabice, když tam neni Snake *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit