Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Piranha je banda neschopnych patlaku(viz Mechwarrior Online), ktera jen cuca penize z hracu jak vysavacem. Jejich amaterismus je snad nekonecnej(niemandi doposud nebyli schopni implementovat inverzni kinematiku a odladit v MWO kolizni system, vcetne registrace zasahu). Staci se podivat na oteklou prasnicku, ktera si rika Russ Bullock, kdyz chrochta ty jeho demence na twitchi ... :)
    • a seznam lzi a porusenych slibu PGI je delsi nez moje noha...
      imho to nejlepsi pro BattleTech co by se mohlo stat, z dlouhodobeho pohledu, je kdyby natvrdo zkrachovali - radsi si pockam na poradnou hru za 5-10 let od nekoho jinyho zatim co budu hrat stary dobry MWLL, nez abych toleroval jejich amaterismus a niceni serie
    • A já si je spletl, už tomu taky moc nevěřím.
  • Tak to vypadá parádně *14* . Být to ve VR, tak by tu snad konečně byl pořádný VR seller (i když na druhou stranu z toho pohybu mechů by byl asi dost solidní motion sicknes *9* ).
  • Blue.Shark
    Mně se hrozně líbí komplexita. Nebude to jen o bojích v robotech, které samy o sobě vypadají skvěle. Celková správa mercenary group, vztahy s rody, plnění misí, postupný vývoj technologií, tohle všechno bude při správném odladění tvořit hodně silný celek. Skoro až zuřivě jim držím palce.
    • Nevím proč, ale jak někde čtu, že se vrací zpátky ke kořenům (často to slýchávám od hudebních interpretů) tak to většinou značí příchozí pr:ůser - samozřejmě existují i výjimky, ale i tak...
  • WTF? Trailer na Mechwarrior 5 jsem viděl snad před 10 lety. To to ještě nevyšlo? *8*
    • A to lidi nadávali na dlouhý vývoj KCD
  • Konecne MW se znicitelnym prostredim! Zpivejte slava a 5 dni se radujte!
    • klídek hormone, copak už máš připravenou maminky kreditku? :p
      • Nn to bych tvy mamince neudelal tak dlouho se s ni zase neznam.
  • Snad se zadaří, mechové chybí už dlouho. Piranha a Gothic, těm věřím.
    • Piranha Games a Piranha Bytes není jedno a totéž studio... *4*
      • A sakra *13*
      • Presne tak. Neurazejme mistry z Piranha Bytes nadavkou Piranha Games z Toronta ...
  • Ale jo, celkem jsem na to zvědavý. Koop potěší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit