Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ufff, skoro to vypadalo, že XCom nebude, ale stačilo vydržet a číst dál.
  • Kdo by čekal, že taková ptákovina, jako XCOM s Mariem může fungovat? Asi první hra, kvůli který mě mrzí, že nemam Switch. Vypadá to totiž náramně trhle. A to já rád.
    • 0011
      Vzhledem k vysokým výrobním nákladům nečekám že sníží cenu konzole, ale vždycky se najde někdo kdo si to koupí a ta konzole mu nesedne, nebo dohraje hru a pustí to dál. Nedávno jsem viděl někde na bazaru skoro nový switch i s nalepeným tvrzeným sklem a zeldou za cenu základní konzole, ale podobná situace se bude opakovat až lidi dohrají maria, který bude obdobně trhlý i když asi ne tolik jako králíci.
      • Jaký vysoký náklady? Na ten stojánek? Vždyť je to celý shitka z plastu. Nintendo na tom rejžuje neuvěřitelně. Ale ač jsem nevěřil, hry na to začínají vycházet slušný. Králíky teda nemyslím, to je pro mrňata *12*
        • btw já jsem starej xcomář, ta hra může vypadat jako pro děti, ale obtížností rozhodně není, králíci možná vypadají mdle inteligencí, ale ty vyčůraný hajzlíci ti dokážou pěkně zatopit, nesuď knihu podle obalu
        • milý Karle, ta "shitka z plastu" má výrobní náklady 257 dolarů, to že jsou český prodejci nenažraný je už věc druhá
  • i kdyz to nevypada spatne, pres tu stylizaci bych se neprenesl, zlatej pixel art

    mam to i u filmu, kdyz to vypada jak pro decka, transformers nebo nejaky slecinky v elastakach s plastenkou, tak na to proste nemam

    dlouho jsem ignoroval i star wars, kvuli vsem tem jarjarum, c3poum nebo ewokum, dneska uz je toleruju, ale tyhle rozjebavace imerze bych stejne skrtnul v nakym directors cut, r2 na hrad
    • MickeyMutant
      Tohle musím podepsat. Včetně Star Wars. Tam byly tyhle infantility jistě původně mířené na děti, aby se cílová skupina teenagerů rozrostla směrem dolů. Děti vyrostly, a protože nostalgie je svině, tak jim to už jako dospělým přijde ok. Teď na to tahaj vlastní potomky a vůbec jim to nepřipadá pitomé.
    • Stylizace ve hře může vadit jen člověku, který má nějaký, vnitřní problém. Podobně jako latentní homosexuál, většinou, trpí homofobií.
      • Ve skutečnosti jediný, kdo tu má "vnitřní" problém, si ty. Problém s odlišným názorem.
      • proste se do toho ani trochu nevziju, vykidlit nakyho duhovyho igracka

        vypadat takhle jagged alliance, tak si o nic ani kolo neopru

        nemam zadnej problem, latentni homosexual jsi mozna tak ty, kdyz tohle tema tahas i do detskych her
      • to chceš říct, že infantilní dětinská styllizace se musí líbit každému? ale prosimtě, někdo zkrátka grafiku pro pětileté děti ve hrách opravdu nemusí, je to tak těžké pochopit?
  • 0011
    Díky za recenzi, dohráno ještě nemám ale dle namakaných shopností a všech odemknutých postav se blížím ke konci a ta známka je adekvátní, mechaniky fungují skvěle bohužel tyhle věci by se do xcomu nehodili, ale v tomhle bláznivém crosoveru fungují skvěle - kde jinde můžu z krytu napálit nepřítele přímo do vzduchu, kde si s ním hrdinové co mají zapnuté overwatch(resp. zde nazvané hero sight/royal gaze/ steely gaze) zahrají ve vzduchu pinpong? *1*
    Taky 3 akce za tah dávají mnoho možností jak taktizovat a nepřátelé nejsou žádný paka, rating je sice od 7 let ale shodou okolností u mě syn známého v tomhle věku hrál a nedal to ani s easy modem. Tady sice postavy neumírají permanentně ale to neznamená že i pokročilý hráč zvyklý na xcom nedostane občas na zádel, některé souboje jsem po několika pokusech dohrál s jednou postavou s pár životy
  • maros.goc
    paradne takticke RPG ktore obsahuje vynikajuce nadizajnovane urovne, plno srandy a vyzaduje takticke myslenie :) ...skoda toho ze fakt okolie zamku nebolo az tak vyuzite a medzi jednotlivymi bojmi nie je vacsia variabilita vedlajsich cinnosti...kazdopadne je to velke prekvapenie a velka Switch exkluzivita! :) 9tku by som hre asi nedal, tu by som si setril na dvojku, ktora rozhodne bude :)
  • yenda1
    Nintendo hry( Kingdom Battle jí doslova není, ale drží se tradice Nintendo her), které se v několika případech nesmazatelně zapsaly do historie. Není nutné a povinné je mít v lásce. Respekt si však zaslouží. Mají nemalou kvalitu a tu si drží desetiletí. To je fakt, žádná dojmologie či úchylka. *3*
    • Přesně tak. Já osobně tyhle hry nemám rád, ale naprosto akceptuji, že druzí ano. Cílovka je jasná. Děti, fanoušci nebo prostě obecně všichni ti, co to mají rádi. Ono přesně u těchto her / platformě se dost ukazuje prostý fakt, že grafika, originalita, zpracování, ba snad ani nějaká přemrštěná kvalita není pro hráče až tak podstatná. Je to možná trochu hnusná pravda, ale fakta o prodejnosti takovýchto her jsou jasná, stejně tak i poměrně vysoká hodnocení těchto her od cílovky. Já se třeba možná směji těm, co tohle dokáží s chutí hrát, ale na stranu druhou, když je to baví, není sebemenší problém. Vždyť právě pro tu zábavu hry hrajeme a zábavnost je vždy subjektivní věc.
  • na ty nintendo hry musi asi mit clovek nejakou japano-uchylku, me ty nintendo hry proste nic nerikaji, mario sem, mario tam *6*
    • Ani nemusi, staci jen prekousnout, jak ty hry vypadaji a ze jsou trochu specifictejsi. Nutno uznat, ze kdyz se pres to clovek prenese, hry primo od Nintenda byvaji velice zabavne a dobre nadesignovane a jak se zda, Mario+Rabbids jdou ve stejnem duchu. Kez by se podobnych definic zabavnosti drzeli i ostatni 3rd party vyvojari...
    • Tak zrovna u teto hry uchylka neni vyzadovana - je to v podstate XCOM...
      • Jó, úplnej XCOM...

        /lol
        • Jo, jasne, ja zapomel - podstatu hry tvori vzhled panaku a grafika...
          • Strawman argument. Nikde sem netvrdil, že tvoří podstatu hry, takže samozřejmě failík. Každopádně pokud je to "v podstatě" to samý jak XCOM, tak nevidím důvod to hrát, když můžu hrát XCOM, že ano? Jednoduchá logika. Pokud teda nepreferuješ pohádku před sci-fi...
            • OK, podivnym cool vyrazum nerozumim, ale proc nehrat dve dobre hry misto jedne?
      • Paulcz
        Hrát ve 30 za princeznu Píč mi přijde stejný asi jako jezdit v Barbie autě.
        • 0011
          Takže když v šachách táhneš královnou tak je to stejný jako když máš auto pro holky? Tohle neřeší dospělí lidi ale 12letý kluci, záleží na tom jestli je hra dobrá a ne že jedna z postav co ovládáš ve hře je blonďatá princezna v růžových šatech, dokonce jí ani nemusíš používat jestli se bojíš ztráty maskulinity.... *6*
          • Paulcz
            Běž se zeptat do šachovýho kroužku proč nehrají s infantilníma růžovýma figurkama :)
            • Paulcz
              Dobrá paranoia :)
            • Sorry domítám se bavit s trollem co píše pod 2 nicky a ještě ne k tématu, dobrou noc
          • Tak když budeš tu šachovou královnu oblěkat do růžových šatiček...
            • moje asociace pramení samožrejmě z infantilní grafické stylizace her od Nintenda, z čeho jiného?
            • Tebe nekdo nutil v destvi hrat si s panenkama...a nebo ti to naopak zakazoval? Jenom me zajima, z ceho prameni ty tvoje divne asociace.
        • A za koho je teda normalni HRAT ve 30? To jakoze je rozdil HRAT za nejakeho jupika se samopalem a cojavim, napr. za Crashe? A ve 40 uz jenom Farming Simulator?
          • Paulcz
            Hrej co chceš, tohle je úlet ať se ti to líbí nebo ne :)

            A herní byznys, je tu málo "dospělých AAA her" typu Mafie 1 co se týče zpracování a obsahu. Přitom průměrný věk hráčů je nad 30.
            • Ano, vskutku "dospele" komentare od obou...
          • Tak někdo si s růžovejma princeznama nehraje ani v 5 letech, víšjak *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit