Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj vsem,vlastnim R.A.T. 7 uz asi 5let.Kupoval jsem ji hned kdyz vysla stala kolem 4 000kc.Mam ji dodnes porad funguje jak ma a to jsem aktiv hrac cod2,cs wwii atd pro me nema konkurenci mam perfektni vysledky cas od casu mys vycistim opecuju a jede zas a zas.Ted chci koupit R.A.T. Pro X ale mam obavy ze bude jina ale preci je to Mad Catz takze nejspis mozna taky ne.Kazdy ma sve nazory na Logitech,Razer atd a kazdy ma svuj vkus.Ja se na cenu nedivam a chci MAX a proto mam Mad Catz
  • Mno, mel sem dlouhy roky R.A.T. 5 a byl sem fakt hodne spokojeny, nastavitelna delka a vaha ji presne naladil na mou pazouru. Pak ji (po opravdu velke davce klikancu) odesel jeden cudl a se slzou v oku letela do elekto odpadu. Pak sem kupil RAT MMO TE - lehka mrcha, nesedela jak bych chtel a po 3/4 roku senzor zacal delat skopciny. Je to kus od kusu. Shrodingerova krysa proste. Te RAT5 dam jeste sanci jestli ji sezenu, toz sem rad ze se Mad Catz vraci :)
  • Jack1947
    Vstali z popele rychlejc než bájný fénix *8*
  • Ja mam svoju RAT 7 uz necelych 7 rokov. Senzor a tlacitka zatial este funguju, ale obcas senzor na chvilu vypadne. Chcel som ju uz dlhsie vymenit kvoli zosuchanemu pogumovaniu, ale zatial som sa k tomu nedokopal. Nabuduce by som si vsak uz madcatz nekupil, je to vyslovene predrazena mys. Cakal som ovela lepsie dielenske spracovanie, ved ta mys stala cez 100 Eur.
  • Kupoval jsem dříve RAT5, horší senzor a podporu firmy jsem snad nikdy nezažil. Kurzor občas jezdil jen horizontálně nebo vertikálně. Reklamace mi to jednou vrátila, že je špinavá! a že to nebudou opravovat. Takže jsem ji důkladně očistil, aby mi řekli, že je senzor v pořádku.

    Připomíná mi to "herní" myšky za 300kč, jenže tohle stojí dva litry.
    • A ocistil jsi ji?
  • Za mě jedině Razor popř. Logitech.
  • MickeyMutant
    Objednat si Mad Catz je sázka do loterie. Přijde vám bedna a máte 50% šanci, že je uvnitř mrtvola. Dokud to nerozbalíte, tak si prostě nikdy nemůžete být jisti, v jakém stavu obsah dorazil.
  • Mám od nich jak nejlevnější tak nejdražší model a oba odešli kvůli špatnému kontaktu v místě vstupu do myši za necelého půl roku.
    • zdeeneek
      Mám od nich M.M.O. TE - už přes 2 roky zcela bez problémů.
  • Kvalita jejich vyrobku bouzel nema moc dobrou povest.
    A nova AIR vypada jako Logitech G502, kerou mam doma :) sice si s ni nemuzu posouvat, ale kdyz dobre sedi, tak vrzaci sroubky ani nepotrebuju.
  • 2 litry za mys, co vydrzi o tyden dyl nez je jeji zaruka, uz nikdy nedam. RAT5. A nemuzu se dockat dne kdy na periferiich nebude pouzite lepidlo a v case nevyhnutelne zkaze podlehajici ruzne povrchove vrstvy.
    • Já mám trojku a drží už leta.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit