Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Právě jsem to smazal.

    Tak špatně udělanou hru jsem už dlouho nehrál. Na GTX 1080 to pořád jede kolem 30 fps, bugy, technické zpracování vykreslování grafiky (když se prudce otočíte, vykresluje se kolem vás okolí). Tragický kombat systém, Návrh klávesových zkratek dělal snad ind, nesympatická hlavní postava, do některých zvířat útočit jde, do jiných nejde. Když napadnu někoho někde v lese, tak to automaticky vědí stráže ve městě...
    No mě stačilo.
    Nerozumím tomu hype kolem.
    • KronosDeret
      Hype ti milerád vysvětlím, egomaniaci typu Vávra kolem sebe umí vytvořit skupinu nadšeny fanoušků, který mu sežerou úplně všechno. Po sedmi letech čekání a cálování předem by oslavovali i simulátor chození po českém lese.
      • Hype je i v médiích, Bakala rozeslal své věrné, aby chránili čest WH a říkali, že tam je jen pár bugů a hra je skvělá a těch pár haterů.. to jsou blbci :)
      • Jack1947
        Ten se nám normálně smýšlejicím jedincům naštěstí vyhl tak 500kilometrů dlohým obloukem.
    • Přesně tak.
      Také nerozumím tomu jak se šíleně kritizovala ME Andromeda, a přitom byl oproti Kingdome Come naprosto perfektní. Znovu opakuji, oproti KC!
      • Andromeda je 4/10 hra přinejlepším. KCD je dle očekávání zabugovaný a neoptimalizovaný, ale srovnání s takovou mrdkou si opravdu nezaslouží.
        • i ty brepto
    • Jack1947
      Ten souboják je vtipnej připomíná mi NHL2007 :D

      Na druhou stranu je hezké že je tam nutnost si vybrat útok mečem a pěstma pomocí myši, to je hodně zajímavé. 30-35 a méně fps to jede i mě ta hra je fakt celkem náročná ale budiž supr že jede. Ted mi to spadlo lol a ty seky ve hře zámrzy jsou celkem otravné no.
  • medvidek88
    Hm, tak právě se mi vytvořil auto-save sekundu před tím, než se hodí game over v questu. No nic, jdu nahrát předchozí a hodina hraní v prde** *1*
    https://www.youtube.com/watch?v=nDnRf9qSWyU&feature=youtu.be
    • Máš si dávat pozor, to je taky účelem, abys nědělal blbosti.Blbý je pokud tam je nějaký bug.
  • 300 šípů a žije a žije ... :) https://youtu.be/-9YT_5ntLlc?t=35m26s
  • V ČR je nejvíce game designérů na světě a jejich oblíbeným místem setkávání je diskuze na games *1*
    • Jo protoze musis byt mistr kuchar, abys poznal ze maso je spaleny. *15*
      • jj. Jak se to říká? Abych poznal zkyslí mlíko, nepotřebuju mít vemeno.
  • Tak po cca 10ti hodinách herního času - naprostá paráda! Atmosféra že by se dala krájet, hra tě nikam nenutí, spousty rozmanitých questů které jsou nabalené na další a další, živoucí svět. Povedlo se! Moje rada - nikam nechvátejte, se všema si pokecejte a za chvilku jste v tom až po uši :) Paráda!
    • Bože jen to ne, jaká ku*va atmosféra? Však dělat questy, běhat po lese, něco tu a tam zabít. To už i ten Gothic 1 měl větší atmosféru než toto. A když chceš pure atmosférickou hru doporučuji ti Alien Isolation ať víš o čem mluvíš :) (Ale vezmi si pleny, budeš to potřebovat)
    • Si nemocný člověk a nebo je to první 3D hra kterou hraješ,,,
  • https://www.youtube.com/watch?v=b_q_SWcZy0Q

    Aneb pohádka Daniela Vávry o tom, že ve hře nejsou skoro žádné chyby a jak se bál už od začátku říci, že český dabing nebude :)
    • Nechápu pořád ten kinder pláč ohledně chybějící češtiny. Neumíš anglicky?
      • Anglicky nepotřebuje. Je to komplet česky otitulkované a navíc (výjimečně) dobře.
        • No nevím, všiml jsem si dost případů kdy text vůbec neseděl s dabingem.
          • To je ale chyba dabingu :-).
      • Český titulky tam jsou, takže taky nechápu, proč je pořád neustále zmiňovaná absence dabingu.

        Nejspíš si lidi prostě musí do něčeho rýpnout, tak vytahují i blbosti.
        • To už je taková česká tradice. Lidi by p*čovali i kdyby ta hra byla po všech stránkách dokonalá a dávala se zadarmo *1*
      • Ja nechapu porad ten plac o placi.
        • Nechápání čehokoliv je evidentně jediná věc, ve které vynikáš *1*
          • Jo, ted jsi mi to nandal. Oh wait, vlastne sam sobe.
  • Videl jsem jen video a presvecilo me ze tohle hrat nebudu. Vynecham vsechny bugy a zeptam se: Nikomu nevadi obliceje postav? Nejen ze jsou technicky proste spatny po vsech strankach, ale predevsim lidi v 15. stoleti urcite vypadali uplne jinak nez lidi ve stoleti 21.!!!! Tohle zadny patch neopravi a neda se na to divat. *9*
    • Tak to je fakt něco, co by mě ani nenapadlo, že může někomu vadit :-D
      • Haters gonna hate!

        Lidově česky: Kdo chce psa bít, vždycky si hůl najde.
    • JJ lidi z patnacteho stoleti by meli mit low poly obliceje nebo jestle lepe 2d sprity.
      • Neuveritelny, ma to byt historicky presna hra a vam vubec nevadi ze ti vesnicani nejsou spinavy, nemaji vrasky a skoro kazdy se denne holi. Tak si to uzijte.
        • Šup šup, běž si nastudovat něco o středověku, potom nebudeš psát hovadiny.
        • To máš zcela mylné znalosti středověku..
        • Jo to jsou blbosti, to snad nvětšinu lidí nezajímá, má to být historicky věrné,ale pořád je to omezená hra, nikoli 100% simulace středověku a lidí.
    • Nevím jestli nikomu,ale mě to nevadí, technicky jsem viděl lepší obličeje, to ano, ale pokud jde o to co je pro tebe především, tedy to jak vypadali lidé v 15. století, tak se přiznám že to je mi úplně fuk, já jsem vlastně žádné lidi z 15. století na živo ani na fotce neviděl, jen na nějakých starých freskách a tak mě to ani nijak neirituje.
    • Inquisitor
      A jak by měli vypadat?
      • taky mi to vadí: měli by být méně vyžraní, méně urostlí...v populaci muselo být více nemocí, zranění atd., starší lidé určitě víc sedření (otec hlavní postavy je na svůj věk kolem 50 neskutečný junák - takhle nevypadá někdo, kdo celá život fyzicky pracuje)
        ( + když se podíváte na fotky z 19.století, tak je na těch výrazech prostě na první pohled vidět, že ty lidi jsou mentálně pomalejší než moderní lidé - i když tohle může být můj osobní dojem)
    • Jojo měli by tam běhat neandrtálci, typičtí zástupci středověku. A jeden z nich by tě mohl jebnout po kebuli, aby se ti rozsvítilo :)
  • usnul jsem v pulce. vzdyt ta hra je neskutecna ukecana nuda
    • Jakože jsi si šel v průběhu hraní 50h hry vyspat? To fakt nikdo nečekal, ale díky za info.
      • To jste špatně pochopil. Pepa tím myslel, že v polovině LongPlay videa usnul.

        (logicky nemohl usnout v polovině 50+ hodinový hry, když to vyšlo teprve včera... tak daleko se normální lidé ještě nedostali)
    • nesmis koukat na pitomy youtube videa,ale hrat to...dite...
    • To jsi se dostal do půlky, přestože tě to nebavilo?
  • x_ander
    Tak u mě (PC verze) po pár hodinách pouze jeden jediný bug - Blance v hospodě při nalévání piva štamgastům chyběl džbánek v ruce :) FPS se mi drží na 55-60, místy to sklouzne k 35-40, ale nic dramatického. To, co mě žere nejvíc, je ten loading před rozhovorem. Někdy i 5 vteřin, což teda hodně vytrhuje ze zážitku a člověk se ve výsledku snaží hovorům vyhnout, což není dobře. Ale věřím, že tohle taky opatchujou.

    Jinak je to paráda a je to daleko lepší než jsem čekal. Těch chyb je škoda, chápu, že to spoustě lidem kazí zažitek a ve výsledku se to odráží i na hodnocení v recenzích. Co jsem pročítal hodnocení na Metacriticu tak nebýt chyb, tak jsme silně za 8,5. Není to první hra, která takto vyšla (nebudu vytahovat Skyrim, ale třeba hate, který se snesl na posledního Batmana si asi pamatujeme všichni a rýpnout si musím třeba do Stalkera - dnes legendární hra, ale po vydání jsem ji kvůli chybám vůbec nemohl dohrát a několikrát jsem musel začít komplet znova) a bohužel ani poslední, ale věřím, že kluci se s tím poperou a po pár patchích to bude pecka se vším všudy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit