Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Longplay bude a to pokud jim to půjde... tak bude minimálně na 50-100hodin lol. ( kratší hru si vybrat nemohli ona i 20hodinová hra by dala zabrat *12* )
  • hah ja že komentáre k hre kingdom... *1* 90%trešu okolo...tak za mna pekná hra ,páčil sa mi longplay pozrem aj dalej bo hru hrať nebudem niet času na to *5*
  • Bych bral kdyby vydali verzi zbavenou příběhu a herních mechanik za 10€ jako Walking simulátor: The kingdom. S podporou VR bych dal i 20€.
  • Žeprý je to i štěstí, ta technika je prostě nevyspitatelná, někdy to jede někdy ne. Mám gtx970 na kterou se snesla kritika kvůli rozdělení paměti ram 3500+500, ale asi jsem měl štěstí, gta5 nebo GR Wildlands jede bez problému s téměř zaplněou pamětí.
    • Na druhou třídu ZŠ máš docela slušnou znalost o HW.
  • Pustil jsem si Assassin's Creed: Origins, to je o tolik lepší graficky, animačně ... několik levelů výše ... KC vypadá jak 10 let stará hra. Jen ta panoramata jsou k KC díky cry engine hezká. Ale to prostě není dost.
    • Samozrejme, ale doufam ze si uvedomujes, ze srovnavas indie titul s titulem od megavydavatele, kde je radovy rozdil jak v rozpoctu tak v poctu lidi, co na tom delalo. Porovnej to s jinymi indie tituly, byt od vehlasnych vyvojaru, jako treba wasteland 2.
      • Jde jen o to, kolik hra stojí a KD stojí stejně jako Assasins.
      • Počkej, když miliardář Bakala vlastní většinu toho studia, tak jsem netušil, že se z toho stává automaticky indie titul. To, že Bakala se neštítil vytunelovat OKD a další věci je věc druhá a vlastně i důvod proč do toho nenasypal svoje vlastní prachy. Protože ještě nev*jebal s naivní hráčskou komunitou celosvětově :D
        • Zvláštní je, že jsem procházel rozsudky a nikde nic o vytunelování OKD nebylo, čím to? Třeba že by žádný neexistoval? Třeba že by OKD nikdo nevytuneloval, ale firma se položila, když padly ceny uhlí? By bylo dobré si věci zjišťovat, ne jenom opakovat to, co říká populista v televizi...
      • Srovnava dve hry prodavane za stejnou cenu. KC:D se opravdu neprodava za indie cenu.
      • hlavne assassinu uz vydali snad pomalu deset

        warhorse vzali engine na koridorovy strilecky a museli modifikovat jeho technologii, aby do nej dostali rpg (vic ty nacitani rozhovoru a vraceni do openworld)

        az budou delat 5. dil, taky to budou sekat jako bata cvicky (ubisoft asasiny)
  • http://i.4cdn.org/v/1518625746685.webm
  • Někdy mám pocit že lidi co nadávají na optimalizaci her, mají spíš zaprcané pc kdoví čím že jim to tak kulhá *2*
    • tak můžeš kouknout na longplay na games.cz, tam mají 1080TI, což je grafika za 20K a nejede jim to v FullHD ok...
      • Ono taky je sakra rozdíl hru hrát jen doma sám a nebo ji kvalitně streamovat. Pc streamem dostává 2x takový záhul než když jen hraješ sám pro sebe. Na to potřebuješ pořádné železo. Není to jen o grafické kartě.
        • To maximálně když chceš rendrovat zdroj v HD, dnešní streamovací sw už opravdu nežerou tolik výkonu jako dříve.
      • Tak asi tu grafiku nemají nebo mají špatný cpu. Mě to jede na full hd ultra 60fps. A 4k 30-40fps.
        • tak ukaž to hoď na youtube...

          https://www.youtube.com/watch?v=bGc7Hr68X9g

          Tady máš PC Rig za nějakých 50K+ a ve 4K to padá pod 30FPS.
          • když na to nemáš PC tak si kup konzoli, ušetříš 40 tisíc
            • Jak to bezi na PS4? Jestli stabilne 30 fps, tak je to débry.
  • Hra je to pekna, urcite si ji zahraju, ale az ji Vavra odladi a bude bezproblemova. Do te doby svou starou dobrou PS4 nakrmim necim jinym. Coz mi pripomina, uz odladili zaklinace, nebo jeste porad beha misty pod 30 fps?
    • Pokud vím, tak Zaklínač jede na PS4 již stabilně 30 fps 99% času.
  • Koukám na to video, jak táta říká Jindrovi, ye se chová jako grázl. Tak to je samozřejmě historický omyl, v té době to slovo ještě nebylo, Grasel se narodil až o několik století později (zemřel 1818). Doufám že si Vávra tento bug opraví :-).
    • lol... ked uz historicky realisticke, tak ano, suhlasim ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit