txt

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

diskuze (465 příspěvků)

• Lol (anonym)
    13 se líbí, 5 se nelíbí

Neustálé spamování pár negativních recenzí od nějakého nolifera Oldasse a jeho padesáti klonů nic nemění na tom, že má hra vesměs pozitivní ohlasy. Momentálně metascore 76 a user 8.2. "Slavní" youtubeři to taky chválí. Já mám po pěti hodinách trochu smíšené pocity, ale zatím jsem na bugy nenarazil a optimalizace asi zas tak hrozná není, když to hraji na 5 let starém iMacu, který má do herního pc daleko. Vávra udělal rpg podle sebe a v tom uspěl, to jestli vám hra sedne je věc druhá, Arma taky není pro každého a přesto je dost populární. A to neustálé připomínání článku o Skyrimu už je trapné, zvlášť když 90% věcí má KCD udělaných líp

14.2. (6 dnů)
  • ucho tiscali.cz
    7 se líbí, 1 se nelíbí

ten uspech je super. no snad vyladi i ty technicke nedostatky a bude to jeste lepsi.

14.2. (6 dnů)
  • GoR (anonym)
    2 se líbí, 2 se nelíbí

Já bych mc hodnocení bral za směroplatné až časem. Trofej "Dohrej hru" kterou získalo 0,0% hráčů trošku ukazuje, že většina hodnotí podle prvních dojmů. I ty profi recenze tipuji na uspěchané na embargo stylem "dojedu tutoriál a přečtu si nějaké ofiko info".

14.2. (6 dnů)
  • lifted (anonym)
    8 se líbí

Co mě teda zarazilo, když Jindřich šel něco hledat do baráku, máma šila na verandě a o chlup déle mu táta v cut scéně říká, že je máma ve vesnici.

14.2. (6 dnů)
  • bloy (anonym)
    5 se líbí

Přání otcem myšlenky.

14.2. (6 dnů)
  • Alion (anonym)
    6 se líbí, 10 se nelíbí

Bude 100+1 Důvod proč nenávidím Kingdome Come?

14.2. (6 dnů)
  • spoock tiscali.cz
    1 se líbí

spíš 100+1 co by se dalo zlepšit a že toho není málo, v městech je hra super, ale mimo město skoro zdech pes

14.2. (6 dnů) upraveno
  • Abel (anonym)
    1 se líbí, 1 se nelíbí

Tak má se to blížit realitě a ani dneska v lese davy nepotkáš a to je nás tu oproti středověku jak psů.

14.2. (6 dnů)
  • M (anonym)
    1 se líbí, 3 se nelíbí

Bugy časem opraví, ale jsem jediný, komu vadí, že ve hře používají češtinu typu: "Koukej, jak je todleto vokno je špinavý..." ?

14.2. (6 dnů)
  • Salem (anonym)
    1 se nelíbí

To mi nevadí je to hovoroví, jsou to vlastně vesničani, který si nemusí hrát na nějakou spisovnou češtinu, ale spíš mě vadí že to neříkají že to píší :D

14.2. (6 dnů)
  • M (anonym)
    1 se nelíbí

No já netvrdím, že mají mluvit spisovně *3* . Ale ta hovorovost mohla být (vzhledem k době, kdy se hra odehrává) udělána jinak, než : helé, volé, sedni si až kvoknu... Když už to teda je takové realistické.

14.2. (6 dnů)
  • MickeyMutant tiscali.cz
    6 se líbí, 6 se nelíbí

Titulek: Šéfredaktor svádí dívku, která mu právě zachránila život!

Podtitulek: Ví manželka s dítětem, co její muž řídící redakci prestižního internetového portálu provádí v práci?

Perex: Ve Spojených státech se nedávno plnou silou rozhořelo hnutí "Me Too", kdy ženy, dnes a denně ponižované chováním svých nadřízených a kolegů, pozvedly prapor proti nechutné normě jejich šovinismu. Desítky chlípných násilníků byly odhaleny i mezi nejznámějšími a nejváženějšími muži v prestižních funkcích a dlouholetá praxe beztrestného zneužívání se otřásá v základech.
    Text: Je Smutným faktem, že tahle sociální renesance zatím jen obtížně hledá cestu do našeho koutu světa. Důkazem budiž video natočené během jednoho všedního dne v nejmenované pražské redakci, jež podává šokující obrázek ohavného machismu v přímém přenosu. Šéfredaktor (sic) se na něm snaží zneužít mladou ženu, která se pokouší být zdvořilá a nápomocná poté, co mu v počítačové hře zachránila holý život. Neváhá použít lží a lstí, aby dosáhl svého, a když dívka zdvořile odmítá jeho implikované oplzlosti, lituje, že mu interface neumožňuje zmocnit se oběti násilím. Přitom padají tak hrubozrnné sexistické výrazy, jaké by ve slušných médiích zůstaly nepublikovatelné byť jako pouhá citace. (redakčně kráceno) To vše za obdivného a povzbuzujícího hýkání jeho mužských podřízených, bezostyšně se tak vtírajících do přízně svého šéfa.
    Otázka zní - uvědomuje si vůbec výhradně mužská redakce zmíněného portálu, jaké má jejich žalostné "představení" dopad na konsternované diváky? A mají podobné znepokojivé scény ještě dnes šanci (kráceno, redigováno, zamítnuto)

autor: vpa (Vlasta Píčová)
    (článek i v poslední verzi bez vulgarit a závěrečných revolučních hesel stornován šéfredaktorem)

14.2. (6 dnů) upraveno
  • CursedSlayer (anonym)
    6 se líbí

*15* více netřeba...
    Říkal jsem kdy se na KC strhne shitstorm za to sexistické plácnutí manželky po hýždi hned v úvodu hry a za zainteresovaný pohled na Terezin sedací aparát.

14.2. (6 dnů)
  • KronosDeret tiscali.cz
    2 se líbí, 5 se nelíbí

aneb holky mě posílaj do prdele, zatracený feministky...

14.2. (6 dnů)
  • Beruška (anonym)
    4 se nelíbí

Vávra je Rasista a Kingdom Comes Deliverence je rasistické, protože tam nejsou žádný POC. *2*

14.2. (6 dnů)
  • KronosDeret tiscali.cz
    6 se líbí, 18 se nelíbí

Ať mi ruka upadne u samotný prdele, jestli dám jedinou korunu na honění Vávrova ega, a díky redakci za smazání negativního názoru na rozbitou hru :)

14.2. (6 dnů)
  • Tilwaen tiscali.cz
    3 se líbí

Tady někdo nedával v přírodovědě pozor.

14.2. (6 dnů)
  • KronosDeret (anonym)
    4 se nelíbí

Tady někdo nedával v češtině pozor.. viz nadsázka.

14.2. (6 dnů)
  • mozek (anonym)
    4 se líbí

No jo, ale to se ta nadsázka musí umět i dobře podat.

14.2. (6 dnů)
  • Levap (anonym)
    6 se líbí, 7 se nelíbí

Je to neskutecne zabugovany a neoptimalizovany, nechapu jak mohli hru v tomhle stavu pustit ven. Nicmene mechanismy a rozsahlost sveta to zatim zvladaj utahnout. Snad brzy vyjdou dalsi patche.

14.2. (6 dnů)
  • mrazik (anonym)
    2 se líbí, 1 se nelíbí

hra je super...bavi me...
    za me vytky:
    -bug na PS4,kde nefunguje RT2 a je nutno v nastaveni premapovat RT2-RT1...snad opravi prvni patch,tohle je ostuda...
    - paceni zamku na gamepadu je peklo!!! i nejlehci zamek je tezky jak prase...

14.2. (6 dnů)
  • Opus (anonym)
    1 se líbí, 5 se nelíbí

Za tyhle výtky tě zdejší komunita spraží, že jsi peasant a hraješ to na topinkovači. *1*

14.2. (6 dnů)
  • mrazik (anonym)
    7 se líbí, 1 se nelíbí

to je v pohodě,nezajímá mě křik žen a dětí... :D

14.2. (6 dnů)
  • ucho tiscali.cz
    2 se líbí, 1 se nelíbí

s temi lockpicky je to divne. tohle preci museli testovat.
    je mozne, ze uz se to za tu dobu na gamepadu tak naucili, ze jim to neprislo tak tezke (a jak se ti bude zlepsovat skill, bude to lehci). takze bud je to zamer, ktery prosel testovanim tak, jak je, nebo tam delali nejake upravy na posledni chvili. dalsi divna vec na tom je, ze s mysi je to pry o hodne lehci, takze to pusobi spis jako chyba.
    kazdopadne jestli to budou upravovat, tak je to ostuda taky, protoze tohle je jedna ze zakladnich mechanik her, ktera by proste mela byt pri vydani odladena.
    RT2 tlacitko mi myslim fungovalo. po rozhovoru s matkou po stisku bouchnes pesti.

14.2. (6 dnů) upraveno
  • mrazik (anonym)
    1 se líbí, 1 se nelíbí

RT2 je opravdu bug...resi to i na foru...pomohlo az prehozeni tlacitek v nastaveni konzole... :)

lockpick je fakt tezky na gamepadu...preci jen koordinace dvou palcu je neco jineho nez mys a tlacitka....tohle mi prijde,ze moc nevychytali a je to zbytecne tezky...ale uvidi se pozdeji,jak pises...kazdopadne i nejlehci zamek je docela vyzva :))

14.2. (6 dnů)
  • Oldass (anonym)
    6 se líbí, 11 se nelíbí

Press Start - 6/10
    The Sixth Axis - 4/10
    PSSite.com - 5/10
    Game Reactor - 6/10
    GBAtemp - 5.5/10
    Attack of the Fanboy - 5/10

14.2. (6 dnů)
  • Pán všemohoucí (anonym)
    3 se líbí, 5 se nelíbí

Je pravda, že jsou to jen vybrané negativní recenze, ale třeba pod tu z TSA se dá podepsat.

14.2. (6 dnů)
  • mrazik (anonym)
    7 se líbí, 2 se nelíbí

jasna vec...hod pod to svoje tri krizky a budes spokojeny :D

14.2. (6 dnů)
  • Pán všemohoucí (anonym)
    3 se líbí, 4 se nelíbí

Á pán je komik, hihihi. Teď ještě uklouznout po banánu a máš to komplet.

14.2. (6 dnů)