txt

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

diskuze (465 příspěvků)

• jack (anonym)
    4 se líbí, 2 se nelíbí

tak zatim zdejsi halejt docela slabota :-D

13.2. (6 dnů)
  • Beruška (anonym)
    1 se líbí, 1 se nelíbí

Tak je v Kingdom Come Deliverence boj na koni ze sedla nebo ne? Nikde jsem nenašel jasnou odpověď jestli to tam je nebo není.

13.2. (6 dnů)
  • Beruška (anonym)
    1 se líbí

Myslím boj mečem atd.. nikoliv lukostřelba ze sedla.

13.2. (6 dnů)
  • Haha (anonym)
    1 se líbí, 2 se nelíbí

Není to blbost? Ze sedla bych raději bojoval dlouhou zbraní jako kopím nebo dřevcem a mečem až na zemi.

13.2. (6 dnů)
  • Shal (anonym)
    1 se líbí, 2 se nelíbí

Dřevec je pro souboje a kopí je nepraktické, velké a těžké. Musí to být jednoruční zbraň.

13.2. (6 dnů)
  • Beruška (anonym)

Ze sedla se bojuje všemi zbraněmi od kopí, přes dřevce až po meče, sekery či válečná kladiva. Já sám jezdím na koni se šavlí. Jde jen o to, jak je zbraň dlouhá. Ale většina středověkých jednoručních mečl je dostatečně dlouhá. Jen opravdu krátké meče jsou nepraktické, jako třeba takový starověký Gladius, proto používalo římské jezdectvo takzvané meče Spatha, ty byli v podstatě prodloužený Gladius.

13.2. (6 dnů)
  • alionk (anonym)
    6 se líbí, 17 se nelíbí

Zkousel, hral par hodin, pousmal a sel dal... Myslim, ze tohle za tech 100 duvodu ani nestoji.

13.2. (6 dnů)
  • Ondra (anonym)
    32 se líbí, 6 se nelíbí

Co se tady pořád většina lidí ohání nějakým hodnocením.. Když to nemá 80%+ tak si tu hru nekoupíte, nebo je to automaticky brak ? 100 lidí 100 chutí.. Tak si tu hru vyzkoušejte a potom něco kritizujte - navíc je poměrně hodně odlišná od jiných her, takže možná chvíli potrvá, než si na to většina lidí zvykne. Typický náš debilní národ - hned vše zkritizovat a ani nemáte trochu pochopení, co za tím vším stálo a jaký je to šílený proces vůbec vydat nějakou hru. Nikomu nic nevnucuji, ale zkuste se nad tím vším zamyslet a udělat si vlastní názor. Než kdyby jste byli rádi, že se tady ten náš herní průmysl snaží aspoň trochu někdo pozdvihnout, tak tu hru ještě odsoudíte před tím, než by jste ji vůbec zkusili.

13.2. (6 dnů)
  • Oldass (anonym)
    6 se líbí, 14 se nelíbí

Za ty peníze je hra děsivě odfláklá! Stačí sledovat ten gameplay zde.

13.2. (6 dnů)
  • Ondra (anonym)
    6 se líbí, 7 se nelíbí

Promiň, ale co myslíš větou : za ty peníze ? Tolik let vývoje a hra stojí 50€ . To se mi zdá poměrně směšná cena, za takovou dobu práce. Hrál jsem to a hra má chyby, ale to mají snad všechny po vydání. Určitě vyjdou patche a podobné věci, které tu hru nějakým způsobem doladí. Kupuji si hru za tím účelem, aby mě pobavila a odreagoval jsem se - zase je to prostě něco jiného, než na co jsme třeba byli doposud zvyklí, ale říkat o hře, že je odfláklá - protože je na některých místech graficky trochu slabší ( nebo nevím jaké další věci ti tam přijdou odfláklé ) mi připadá trochu zcestné.

13.2. (6 dnů)
  • Oldass (anonym)
    10 se líbí, 12 se nelíbí

To je problém vývojářů, že jim trvalo tolik let vypustit nedodělek. Já jsem zákazník a já si rozhodnu co si za své peníze koupím a co ne. Mimochodem, taky by sis nekoupil auto o třech kolech a nebo s třírychlostní převodovkou.
    Doba vývoje může mrzet jen Bakalu, protože ho nejspíš vše stálo víc než čekal.

13.2. (6 dnů)
  • Ondra (anonym)
    8 se líbí

Chápu kam tím míříš, ale opravdu se ti hra zdá tak odfláknutá, že ji přirovnáváš třeba k autu se třemi koly ?

13.2. (6 dnů)
  • Oldass (anonym)
    4 se líbí, 9 se nelíbí

Ano. Stačil mi dnešní gameplay, tolik peněz za tu "hru" nedám. Když pominu chyby grafiky, herních mechanizmů apod., schválně si zkus stopnout, kolik minut z času hraješ a kolik čekáš a sleduješ cut scény.

13.2. (6 dnů)
  • Haha (anonym)
    5 se líbí

Tak nám prozraď kolik, ať to taky nemusíme stopovat

13.2. (6 dnů)
  • Ondra (anonym)
    1 se nelíbí

Samozřejmě jak jsem psal 100 lidí a 100 chutí, já tu hru nikomu nevnucuji a ani ti neříkám, aby jsi hned šel na Steam, nebo do kameného obchodu a koupil ji. Mě třeba takové hraní nevadí. Rád si poslechnu ,, snad " kvalitní příběh a něco se dozvím o naší historii zároveň. Jsou hráči, kteří jsou zvyklí na dnešní velkou většinu her, kde je probíhají - všechny zabij a ani nevíš proč a co nejrychleji k cíli. Tahle hra je úplně o něčem jiném - pro někoho moc zdouhavé a nudné, pro někoho zase něco nového, zajímavého a zároveň zábavného.

13.2. (6 dnů)
  • Oldass (anonym)
    5 se líbí, 1 se nelíbí

Navíc koupí podpoří to, že ti nevadí nedodělek. Takže příště to bude stejné či horší.

Lepší nekoupit a ukázat, že je třeba odvést lepší práci.

13.2. (6 dnů)
  • Ondra (anonym)
    3 se líbí, 5 se nelíbí

Podpořil jsem české studio a vůbec toho nelituji. Určitě si téhle hry vážím více, než stupidních her typu call of duty ( které už několik let stále nemají co nabídnout ).

13.2. (6 dnů)
  • Oldass (anonym)
    3 se líbí, 2 se nelíbí

Budiž ti přáno, schválně jaké budeš mít dojmy, až hru dohraješ, tedy pokud se to vůbec povede.

Já si stále myslím, že za současného stavu a ceny je to špatná koupě, je hodně jiných her, které dají mnohem více zábavy.

13.2. (6 dnů)
  • Ondra (anonym)
    2 se líbí, 1 se nelíbí

Ale já jsem zatím spokojený a vím do čeho jsem šel. V longplayi jasně říkali, že stejně budou vycházet opravné patche a podobně, takže není co řešit. Hra se mi zatím líbí, takže co se týče nákupu, tak vůbec nelituji. Stejně jsem nepochopil, co jsi myslel tím nedodělkem, každá hra, nebo 95% her má bugy a chyby ihned po vydání, v tom případě tak nazýváš všechny ostatní hry. Děláš jako kdyby tam chyběla druhá polovina hry.. Samozřejmě jsem s tím počítal, že se objeví chyby ve hře. Na takový rozlehlí svět se ani není čemu divit. Jsme jen lidé a vývojáři také.

13.2. (6 dnů)
  • Kámen (anonym)
    1 se líbí, 2 se nelíbí

Jo souhlasím s tebou skvělá hra. Každý vědel do čeho jde. Na steamu pozitivní recenze.
    Takže ti co nikdy nic nedokázaly se můžou jít tak zahrabat.

13.2. (6 dnů)
  • Lojzík (anonym)
    10 se líbí, 9 se nelíbí

Koupeno, nainstalováno. Mazec, nevím co tady kdo plive, ale po rokách různých sraček konečně hra co mě hodně chytla. Ok, zatím začátek, ovšem tomu opravdu věřím, za mě super. *14*

13.2. (6 dnů)
  • ol (anonym)
    13 se líbí, 13 se nelíbí

1080TI a 30FPS. Vávro si ses posral, ne? *9*

13.2. (7 dnů)
  • Hňup (anonym)
    7 se líbí, 2 se nelíbí

Jaké nastavení? Ultra má prý být do budoucna a ne pro současnou generaci.

13.2. (7 dnů)
  • ol (anonym)
    10 se líbí, 13 se nelíbí

se koukni na video, je to ultra, sry ale ta grafika i na ultra není žádná slává, takže si nevymýšlej nesmysly o budoucnosti, tohle není Crysis

13.2. (7 dnů)
  • Hňup (anonym)
    7 se líbí, 6 se nelíbí

To není můj výmysl, hňupe. Každopádně pro tebe je určeno nastavení o stupeň níže, ať to pro tebe vypadá jakkoliv blbě, rozdíl stejně nepoznáš. Open world hry stejně vypadají vždy o 1-2 stupně hůře.

13.2. (6 dnů)
  • ol (anonym)
    5 se líbí

tak kde máš zdroj, že ultra je pro další generaci, i když vypadá hůře než současné open-worldy

13.2. (6 dnů)
  • Hňup (anonym)
    3 se nelíbí

Neschovávám si zdroje ke kdejaké hovadině. To, že je to neoptimalizované, se nevylučuje s tím, že tam mají zapnuté efekty/dohledy, které žerou hromadu výkony.

13.2. (6 dnů)
  • Hňup (anonym)
    1 se nelíbí

čistě jen píšu, co jsem někde četl, proto je tam slovíčko "prý".

13.2. (6 dnů)
  • ritni otvor (anonym)
    2 se líbí, 4 se nelíbí

joo, ol ma pomalej komp, ses posral Vavro, ne?

13.2. (6 dnů)
  • ol (anonym)
    4 se líbí, 3 se nelíbí

viz longplay a 1080Ti v redakci ritko...

13.2. (6 dnů)
  • Abi (anonym)
    19 se líbí, 9 se nelíbí

No hra je venku a jedno je již teď jisté, další zázrak v podobě mafie se zcela jistě konat nebude.

13.2. (7 dnů)
  • martyn (anonym)
    6 se líbí, 5 se nelíbí

ja si najskôr počkám na recenziu, a potom zrejme aj na nejakú zlavu, cenovku ktorú nasadili sm zdá zatiaľ veľa.

13.2. (7 dnů)
  • Odulin tiscali.cz
    2 se líbí, 4 se nelíbí

Tak dost bylo řečí a spekulací, jdu to pustit. Večer zmíním dojmy.

13.2. (7 dnů)
  • FIxxxxy (anonym)
    16 se líbí, 12 se nelíbí

Já teda nevím, hrála jsem hru hodinu... Mám nový počítač na kterém rozjedu bez problému na nejvyšší detaily Assassins Creed a toto je teda hrůza. Grafika nic moc, věčně se něco načítá čtvrt dne, dialogy jak pro blbce, hratelnost hrozná.... Díky bohu, že hru kupoval přítel. Kdyby to bylo za moje peníze, byla bych pěkně nas*****...

13.2. (7 dnů)
  • Oldass (anonym)
    13 se líbí, 2 se nelíbí

Grafika u Assasin Creed je krásná, tady jsou hezká panoramata, ale postavy jsou příšerný.

13.2. (7 dnů)
  • Lojzík (anonym)
    5 se líbí, 3 se nelíbí

Assasin? Tohle srovnávat, vydržel jsem u toho hodinu a už žádnej assasin, pro mě hloupost. Každej radši něco jinýho a tohle pro mě po dlouhé době opravdu hra.

13.2. (6 dnů)
  • xy (anonym)
    1 se líbí

Pitomost to je, ale technicky tam mas rozhled na vzdalenost 10km a i na zcela maximalni nastaveni to proste slusne jede. O tom ze by probihal nejakej loading tam kdyz to mas na ssd ani nevis.

13.2. (6 dnů)
  • xy (anonym)

Mno ale vis jak, vsichni ostatni to delaj blbe, jen Vavra je kolotoc ...

13.2. (6 dnů)