Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
    • Veru. Expanzia solídna. S možnosťou ďalšieho zaujímavého vývoja v nasledujúcich rokoch. Podrobte si ten Ostrihom a neskôr Panóniu. Tie územia sa Vám priam núkajú na podnose po tom rozdelení *3*
  • funza
    jak dlouho to jeste budou hrat? ja se u toho hrozne nudim *1*
    • Tak proc na to koukas?
    • Longplay není špatný nápad, ale uvítal bych nějakou jinou hru a přál bych si aby to bylo s Dobrovským.
      • Na longplay jsou grand strategie idealni
  • Prochrápaný longplay :D
    • Že by Janchor?
  • prihováram sa za pokračovanie páni, skvelá séria
    • Skvelá práca a teším sa na ďalší diel :)
  • Je možné tam za ČR obsadit celý herní svět?
    • jamar28
      Jo.
      • a jak tam teda založíš republiku? *3*
        • jamar28
          Chápu, nechtělo se mi rozepisovat. Ale zajímavá myšlenka - já DLC Republic nevlastním. Lze tam za republiku ovládnout Čechy, prohlásit je za Českou republiku a pak ovládnout svět? *1*
          • Můžeš začít jako pohan, při reformě si pak vybíráš zda chceš jít cestou feudálů nebo obchodní republiky(styl Benátky a Janov, ale ta ti je uprostřed kontinentu na nic, protože budeš žít z obchodu a ten je na moři).
          • V té hře je možné opravdu vše! *1*
  • Super doufám, že ještě pár dílů bude. Jsem teď na konci 5. Snad během týdne doženu na aktuální díl. Jinak hrát bych to asi nemohl, ale dobře se na to dívá.
    • na hru je čeština (vrátane všetkých DLC), s tou je preniknutie do systémov celkom ľahké.
      + osobne si myslím, že po zhliadnutí týchto videí budeš mať hrubé základy, na ktorých sa dá budovať (systém pokus-omyl je v tejto hre základným hráčskym artiklom, nie učebnou pomôckou :D )
      • No o to ani nejde, spíš o to, že kdybych začal, tak už nemám čas na nic jiného :D
        • Je to zlo. Od začátku Long playe 100 hodin v čudu. Ale české impérium už ovládá celou Východní Evropu a Rusko
          • Ja zatiaľ len pozerám tento longplay a rozbieham tutorial. Je to fakt rozsiahle, tak sa popri pozeraní učím. Len tak ďalej chalani. Očakávam ešte aspoň 10 častí *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit