Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kruci pánové, nestíhám to ani pořádně shlédnout, teď před vánoci je honička jen žít, natož sledovat lp, ale jinak díky, zajímavý vývoj.....
  • Super hra, LongPlaye určitě zkouknu. Taky jsem to x měsíců neviděl, nehrál… Návrat byl snadný, chvilku ty změny člověk chytá jak nemoci v Tunisu… Jakože hraju za Mali (Gurma), černoušky pouštní… Plán je následující: černá Afrika, všude reformovaná africká víra a max. technologická vyspělost. Víc netřeba. Ale kdo ví… :- ) Znovu hratelnost neskutečná.
    • Momentálně jsem u 3. partu a mám jednu důležitou připomínku. Rychlost! MG, páni šlechtici, hrajete to na rychlost 1! Vím, LongPlay, ale tohle je trošku demence. Snad je to tím energy drinkem, co Aleše vnitřně brutálně zrychlí, a okolí mu nestíhá… :-) Ne, Váš skill nekritizuju, bavím se tím, ale ta rychlost, to je fakt šílený. Zařaďte alespoň dvojku, pls, k Vánocům *3*
  • Paradni longplay... uz se tesim na pokracovani :)
    • Take jsem to nikdy nehral, ale na steamu to nejak bylo v akci nebo co.... :D a uz mi totam Kral Leon kosi :D
    • nehrával som nikdy CK ale tento long play sa mi veľmi páči a možno raz skúsim :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit