Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spoiler na Captain Spirit

    Na The Awesome Adventures of Captain Spirit přitom přímo navazuje.... ? Jasné až na to že trailer ukazuje, že tu sílu nemá ten malej autista, ale pravě jeden z bratrů. Game play ukázku jsem neviděl, nemám absolutně důvod si spoilerovat část děje, ale spojení traileru s Captain Spiritem byl fajn.

  • sankuri

    Bez Max a Chloe? Radeji preskocim. Na LiS me okouzlil prave ten nevinny divci pohled na svet jak doslova az etericky vnimaji naprosto obycejne udalosti vsedniho dne. My kluci to takhle nemame a nevnimame a proto nas to asi tak nezaujme jako prave prvni dil, nicmene to tentokrat zase muze vic zajimat devcata kdo vi.

    • Jack1947

      Ok žáádné les bo dobrodružství takže nebrat 😀😉

      • sankuri

        To na tom bylo vlastne to nejmin zajimave:-)

        • Jack1947

          ALe neříkej, ty kryšpíne !😛😉

          • sankuri

            Nerikam ze to nebylo zajimave, jen ze nejmin ze vseho 😉

            • Jack1947

              Ze všeho ,přetáčení času už ve hrách dříve bylo a lépe - mě to přišlo zajímavé hlavně ke konci.

  • mikezz

    Počas traileru som pociťoval nepríjemné pocity trápnosti. Mal ich aj prvý LiS, v pokračovaní im to už neodpustím. Sériu mám moc rád, ale čakal som progres a nie regres k ešte divnejšej emocionálnej patetickosti a nonstop gýčovým západom slnka. Ale hodnotím trailer, tak snáď to dopadne fajn. Každopádne môj záujem o LiS 2 je po tomto minimálny.

  • Tanatonaut

    Bratři? Jen to né. Takže 5 epizod výchovy a bratrské lásky. V podstatě další Walking Dead. Výběr tématu se mi zdá méně odvážný než minule.

    • Carnage666

      Osobně mě to taky moc netáhne. Normálně bych koupil a čekal na epizody, ale zatím mě to neoslovilo tak počkám až to vyjde full a bude sleva.

    • Jack1947

      Njn nemůžou se zavděčit všem ! 😎😉

  • Carnage666

    Podle některých teorii bude mít ve hře malý cameo Max a Chloe nebo Max a Warren podle toho jak dopadla jednička. (importací savů)

    • Jack1947

      Což by bylo dobré

      • BoB.2

        zabalit to

        • Jack1947

          Ty se na LIS2 netěšíš ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit