Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrůza tak jsem si ten pLevel z nostalgie koupil, první článek co jsem si chtěl přečíst byl o hře co teď hraju Hearthstone jenže to jsem neměl dělat páč když jsem dočetl k odstavci "Rychlovka a k tomu zadarmo...Karty a základní hra jsou totiž zdarma, respektive za herní měnu vydělanou častým hraním a plněním questů, ale expanze obsahující další dodatečné karty i singlplayerové mise už MUSÍTE pořídit za REÁLNÉ PENÍZE.... *8* NESMYSL! SAMOZŘEJMĚ NEMUSÍTE vše se dá pořídit za herní měnu!!!! Tak to už jsem nevydržel takové hrubé nesmysly v herním časopise to bych čekal v Bravíčku či Blesku kde pisálek hru vyděl z rychlíku. Takže pLEVEL šel hned do koše!
  • R-BLOG
    .Generace level 2.0

    Tématický članek rozdělený na 10 kapitol zaujal.Škoda,že žádná část není rozvedena do hloubky.Tohle téma by si zasloužilo větší rozbor.I tak mám jasnou představu jáká musela být učiněna rozhodnutí naší krásnou redakcí.V textu je dost trefných poznámek k zamyšlení, tu více tu méně.

    Proč si to nepřiznat.Projekt LTV vznikl za ůčelem idolizovat nactileté čtenáře /bez vzoru svých rodičů/ a profitovat z lepších prodejů.Možná proto si Pavel Dobrovský občas připadal jak censored když podepisoval ohníček osmiletému děcku.At už score nebo level.oboje nabídlo svérazný humor,aby zamlžil pravý důvod své existence.Mimochodem zeptejte se Michala Křivského tou dobou nováčka na jeho nadšení z učasti na tomto projektu.Slova pana křivského:To jsem nevěděl že budu muset dělat takový censored.
    zdroj:LevelTV

    Bonus v podobě plné byl vážně luxus za přijatelnou cenu,nebot na poměry naší malé zemičky/čtěte ČR/se jednalo o něco vyjímečného.Existují názory že cover verze znehodnotili hodnotu časopisu jako takovou.Nazvěme to devalvací lidské práci.Bohužel ti lidé měli pravdu.
    • WalkingWad
      Gamestart se tady objevil až tak o 5 let později ne ? Doteď mám mám ty první čísla někde doma a tipl bych tak rok 99 +/-
  • R-BLOG
    .
  • Jack1947
    To shrnutí uplynulých 20let i s redaktory co vystupovali v jiných časopisech (fans prominou) bylo parádní musel jsem to přečíst celé na posezení. *4* Skvělé připomenutí, nějaké ty historky točení Level TV/psaní nebo přímo z redakce. Super *4*
  • Tak koupeno a zase bude chvili co cist na zachode :) A az se dostanu k nejakemu kvalitnimu skeneru, tak si necham tu zadni stranu vyzvetsovat na plakat a nemusim kupovat vsechna cisla :)
  • h0vezi
    ...aneb jak prodat jedno cislo dvacetkrat
    • ucho
      mno, ale dobrej nápad, ne? :)
      a jednou by to mohlo mít opravdu nějakou cenu, pokud si někdo připraví tu kolekci v neporušeném stavu. já tedy doufám, že to alespoň lidé z redakce udělali. kdo ví, za dalších 20 let za to může nějakej sběratel dát slušnou sumu :)
  • S obálkama dobrý napad *4* V Kaufu sem se přehraboval, radostně objevoval další a další obálku. Asi sem tam vypadl divně, ale to mě vůbec nevadilo *1* Mě se od začátku líbíl Rayman, ten tam bohužel nebyl, tak sem vzal druhý pro mě nejlepší s Gordonem Freemanem *4* Levelu a redakci přeji do dalších čísel a let jen to nejlepší... *4*
    • nedalo mi to, a šla jsem se projít do obchodu a už mám číslo doma. Bohužel neměli obálku s DAI, ani ME. Tak jsem nakonec vzala Raymana, i když to bylo těžké rozhodování. Takže teď si pročítám časopis a ten článek o LEVELU je super. To se hodně povedlo.
      • Rayman obálka... závidím *4* A ten článek o LEVELu je opravdu parádní, povedl se *3*
      • ahoj ty jsi velice mila holka. takove osvežení zdejsich diskuzi :)
        • Děkuji:) těší mě, že si to někdo myslí, vzhledem k tomu, jakou tu občas dostávám nakládačku...ale to nejsem zdaleka sama, takže to beru sportovně
        • Promiň, ale tohle je hodně lacinej pokus :D
          • Svet je take plny lacinych devcat, proc to nezkusit :D
  • ten člověk který dělal obálky dělal pixel art poprvé v životě, že ano? je to poznat..
    • Haters gona hate.... *7*
      Jako nejsou vsechny top ale rozhodne jsou tam dobre a taky vyborne kousky...
    • ne, dela pixel art uz dlouho. je poznat, ze jsi znalec...
  • Nápad s obálkami je perfektní. Jsou fakt nádherný, prostě smekám. Tohle číslo v každým případě musím mít. Jsem zvědavá, jakou obálku seženu:)
    • Co je perfektního na nějakých ušmudlaných obálkách? Není to spíš tak, že při takovém výročí by si pro čtenáře měli připravit něco hodnotnějšího? Je vidět, jak si čtenářů váží když jim naservírují toto. Za ten plátek bych už nedal ani korunu...
      • Co hodnotnejsiho? Ja od casopisu ocekavam hlave kvalitni obsah a toho je toto cislo narvane k prasknuti. Prave to, ze si dali tu praci a sehnali byvale redaktory, aby se vyjadrili a zavzpominali, ja ocenuji nejvic.
  • Jsem tak nějak naivně doufal, že každý časopis bude mít všechny obálky, jenom se budou lišit tím, která bude titulní. :(
    • *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit