Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 0:26
    Czechoslovakia prepares for war
    Along the German borders, Czechoslovakian armed forces are mobilizing

    Budou tedy i české stroje, nebo jen jednotky které přímo zasáhli do bitev v pacifiku?
    • Hairy_Ass
      To bylo jen takové uvození do začátku.... bylo by hodně legrační, kdyby na Pacifikem létaly naše Avie. *3*
      • Myslel jsem si to ale naděje umírá poslední, díky :)
  • Ešte tam chýba toto:
    http://www.biblestudysite.com/judea%20declares%20war%20-800px.jpg
  • DavRed
    Nevíte jestli je to arkáda nebo spíš simulátor...?
    Rád bych si zase zahrál něco vy stylu IL-2, ale nic takového myslím ani v poslední době nevyšlo *13*
    • uz jen podle pohybu letadel muzes videt ze jde o naprostou arkadu (ostatne jako cela serie air conflict) - ale na odreagovani pekny..
      jestli chces simulatory tak tu mas bud nove sturmi (nebo i stare sturmi), nebo serie DCS (k50, a-10)
      ---
      ja sam hraju i stare sturmi furt maji hracskou komunitu a je venku spousta doplnku typu utlra pack/hsfx .. popr. ofiko patch 4.11 - lita se furt pres hyper lobby a zabava super *1*
      • jinak jeste ja za sebe muzu doporucit jeste serie
        battlestation: midway a pacific (midway uz je starsi) - dle meho naprosto super hry ktere se lehce zapomenuli hratelnost je vcelku prijemna a napad strategie/fps - super.. - grafika je taky pekna a fyzika taky vcelku ujde :-) jsou tam lode/ponorky/letadla/letadlovky - proste skoro vsechna vojenska technika!
        • DavRed
          Jo díky... Sturmy jsem hrál všechny a Battlestationy sem taky oba hrál... Ale už je to celkem dávno a myslel jsem, že mezitím už něco vyšlo. *1*
          Ale díky tomu neustálému zjednodušování se to dalo čekat...
          Každopádně to DCS zkusím.
          Díky za radu. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit