Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den,

    Prosím vás poslal by mi někdo aktivační kod pro Star wars 3 clone wars? předem děkuji na e-mail Pavleje2@seznam.cz
  • Lukinsons
    Když jsme u těch Star Wars her, tak nevíte jak se jmenovala hra, která byla ze shora, asi jako Alien Swarm, a hráli jste tam za Yedi? >.< Myslím, že level, který jsem hrál se odehrával na palubě lodi z Epizoy Skrytá Hrozba. :)
    • Čau,myslim,že by to mohlo být tohle http://en.wikipedia.org/wiki/Star_Wars_Episode_I:_The_Phantom_Menace_(video_game)
      • jj, je to ono, díky *4*
      • Jojo, i kdyz se jedna o hru podle filmu, tak si myslim ze se jedna o jednu z nejlepsich SW her (a to je jich kur.a malo)
        • 13_11
          Uhmm...

          a teď doopravdy: Star Wars: TIE Fighter - Defender of the Empire (1994), Star Wars: Dark Forces (1995), Star Wars: Jedi Knight - Dark Forces II (1997), Star Wars: Rogue Squadron 3D (1998), Star Wars: Jedi Knight - Mysteries of the Sith (1998), Star Wars: Jedi Knight II - Jedi Outcast (2002), Star Wars: Knights of the Old Republic (2003), Star Wars: Jedi Knight - Jedi Academy (2003), Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords (2005), Star Wars: Empire at War (2006) ... opravdu je jich kurva málo? Mám pokračovat?
  • No nevím . Prostředí na legokostky už delší dobu moc nevypadá a detailnější engine tenhle vjem, jen umocňuje - Jediné co z lego her zbylo jsou pseudo lego postavičky i když třeba nohy té bestie ze screenshotů se na lego kostky už moc nepodobají :(
  • Takové Call of Duty Nano war *1* takový price bakterie,ghost.... *2* *2* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit