Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    hej, vy ste teda hnusný. Podle mě je to prostě normálně napsaná recenze. Jo, mohla tam míň popisovat pasáže ze hry a víc se věnovat něakým technickým detailům, ale vedle kousků D. Kremsera je to pořád masterpiece
  • Hlavní je, že víme, že je to hra, která se hraje
  • Teda vy té Jiříkové dáváte pěkný čoudy koukám. *1*
  • Je tam pro mě jedna zásadní změna v hratelnosti oproti předchozím lego hrám a sice, že když se hraje ve dvou a panáci řežou blízko u sebe, málo kdy se zraní navzájem. Věta promiň, já nechtěl tak zazní jen málo kdy. Konečně. Jinak sem tam bug.
  • Recenze se mi velice líbila a přiměla mě ke koupi, protože dinosaury mám ráda. I když se jich taky bojím. A rejpalum odkazuji: Napište si vlastní recenzi *12* *5*
  • Recenze představuje subjektivní názor recenzenta na hru, není možné se zavdečit všem.
    • ja proti vasi recenzi nic nemam, ale recenze jde napsat i globalne a lze se v ni zavděčit skoro vsem. Ale da to dost práce a vyžaduje to znalosti vetsi nez je normal. Nekdy to zkuste, byla by jste jedna z mala:)
    • Vojta_Ilavsky
      Tady jde o to že ta recenze neobsahuje základní informace a je plná nonsensů.
      Subjektivní je snad každá recenze a bez toho by byla bezcenná, beztak nejde býti objektivně napsána.
    • Krásně napsáno. Většina se ale jistě zavděčit dá. Minimálně textem když už ne celkovým hodnocením které bývá problém :)
  • Jiříková + Bleskař = konec
  • To snad ne, Jiříková ! Kdo se chce pobavit, běžte na PCT, její články typu "Ubisoft prodal za qartál hry v hodnotě 100 miliard dolarů" (!) stojí za to :D Co článek (špatně napsaný článek) to vždycky chyba nebo do očí bijící nesmysly a chyby jsou úměrné délce jejích jak to nazvat, pokusů o psaných text. Nechci tu paní urážet, odemě už si vyslechla dost tam, ale jestli hodlá psát i sem, tak teda potěš.

    Zdraví PC-hráč *1*
    • BatygameCZ
      Prej nechci tu paní urážet. To víš že jo...
    • Napište Vaše připomínky do diskuze pod tím článkem já si to pak přečtu. Děkuji za kritiku. *3*
  • BatygameCZ
    Co?
    Co proti té recenzi ksakru máte?
    1. Recenze je povedená. Pravdu,četl jsem lepší, ale taky o dost, dost horší
    2. Zkuste si to napsat nějakou recenzi sami, když jste tak chytří...
    • Neres to. Typickej sobotni vecer na games, kdy trollove sedi doma na prdeli a pisou na games.
      • Nedelni, pardon.
  • Radkaa
    Musím se přidat ke kritice - Lego hry jsem na PC nikdy nehrála a nevím o co jde, ale vysvětlení "ten dělá to a ten zase tohle" je opravdu zoufalé, stejně jako recenze. O hře samotné jsem se nic nedozvěděla a ani mě nijak nepomohla ke koupi.

    PS: prosím o zabanování uživatele "flash" ze zřejmých důvodů, děkuji.
    • Jack1947
      Budeš psát zase ty své "recenze"? *14*

      Já už se "bál" že jsme dostali nějaký skutečný přírustek (holku) do naší Games rodiny.
      • Radkaa
        Jaké své recenze zase ? Ještě jsem tu zatím nenapsala ani jednu.
    • Tak je to pravda! On se vratil! *14*
      • Radkaa
        Kdo ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit