Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra vypadá hezky, ale nevypadal takhle TW:Warhammer 1? Nebudu podporovat tenhle greed ze strany CA když vydá jednu hru za 1200kč pak k ní vydá placené DLC aby rozšířila frakce a rok a půl na to vydá uplně stejnou hru s jinou mapou a pár dalšími frakcemi za dalších 1500kč... skupovat všechno co CA vydala defakto k jednomu titulu, to opravdu udělá člověk co si neváží peněz nebo je do té hry zapálený ale vyhodit 5000 do něčeho takového to jestli počítám dobře je roční předplatné WoW i s koupí, nové dioptrické brýle, hodinky atd.... ať si každý dělá co chce jen mi zaráží že dnešní hráči tolerují recyklované hry jako AC, CoD, teď už i TW *15* *15* *15*
  • No vypadá to úplně stejně jako předešly díl... *4* *4* *4*
    • Díky za to.
  • Chtěl bych se zeptat jak lze při bitvě přepnout pohled na bojující jednotku jako tomu bylo v tomto videu?
    Díky za odpověď.
    • jamar28
      Asi myslíš "Insert" nebo "N"?
      • díky!
  • Já nevím, ale zdá se mi, že sice ano. Lze komibinovat jednotky, ale na jízdní jednotky jsou mapy příliš malé, v lesech jsou jednotky vidět, kouzla lze zasílat i jednotky, které jsou za kopcem, stejně tak lucistnici dokazi strilet za kopec atd... Nevím už bych chtěl něco víc.
    • No jo, luky střílející za kopec, to už je teda vrchol

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit