Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prestalo ma to bavit tak hodinku pred koncom...ale doklepol som aspon hlavny pribeh ktory stal za to. Grind je v Dying Light otrava kvoli perma niceniu zbrani a cheatujucim op zombikom...
  • Mám jednu technickou. Myslítee,že je to poslední major patch nebo mám ještě počkat? Moc bych si to chtěl zahrát,ale nebaví mě si dokupovat furt nějaký dlc.. To nemyslím jako kritiku, jenom, žejsem na to línej a rád dostanu hru v celku.
    • Myslím, že Enhanced edice, která vyjde 9. února bude poslední z takhle "major datadisků" a pak budou přidávat jen malý drobnosti.
    • "patchem" jsem myslel major datadisk.. *12*
  • Je skvělý, že o tu hru správně pečujou, neustále přidávají nový obsah apod. Takhle je to dobře, když se vývojáři staraj.
    • Poliaci čo sa týka hier, tak sa vedia postarať o svoje hry a svojich fanúšikov
    • Sr_Lobo
      Vo tom žádná, ale já bych stejně radši už měl Hellraid *13*
      • Tam byl vývoj zrušen, ne?

        ... nebo jen pozastaven? Tak jako tak to vypadalo suprově - taková first-person diablovka.
        • Sr_Lobo
          Pokud si dobre pamatuju tak by mel bejt "jenom" u ledu. Porad doufam, ze to jeste ozivej, protoze i kdyz DL mam fakt rad tak Hellraid bych miloval od prvniho levelu, protoze tenhle "zanr" sem naposledy videl nekde v Hereticovi *14*
    • ne, dobře je, když někdo vyda hru ve které je všechno a v poradku a nemusi nic patchovat ani pridavat.
      • HAHA ... to se ale nestává, takže se s tím musíme všichni smířit, že v dnešní době to bohužel funguje takhle.

        Já tím spíš myslel, že je hezký, že stále do hry něco přidávají apod. A ne, že je jenom základní hra a už začínají dělat na nový (což pravděpodobně už dělají).
        • není pravda, třeba japonci vydavaj hry v poradku, obvykle nasleduje jen mensi patch..hra je kompletni a z 99% bez bugu..viz třeba MGS 5, nebo kterakoliv Final fantasy. To jen zapadni produkce porad vydava nedodelky a zmetky..ale když jim to hraci dovoli..tak to pak je tak jak to je.
          • Tak zrovna u DL si fakt na nic nestěžuju, ta hra v základu je dost velká, dlouhá a komplexní... jo vyšlo pár patchu zdarma, tak to chodí a nevidim v tom problém, nevim o hře která vyšla bez chyb ale vim o spouste her, co s chybama vysla a nikdo je uz neresil, protoze proste bylo prodáno a nazdar. Je to hra na spoustu hodin, nabízí co-op (!) a ted vyjde "remaster". Jenže to neni remaster stylem bum bác a honem to prodat. Za mě spokojenost, tu hru mám rád a na datadisk, complete edition nebo jak tomu rikat, se tesim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit