Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nějak mi to 3D k Gauntlet nesedí, a mapy už taky asi nebudou ala labyrint, -takže co zůstává ?
    Pokud jen postvy, dnes už naprostý fantasy stereotyp, tak to pro mě Gauntlet není.
    Nevíte někdo jak dostat některý s původních Gauntletů na PC ?, instalaci, ne flash.
    • zkus mame
      • Dík:), super emulátor.
  • Jak nebude jedna hra za bůra, tak to bude o ničem.
    • Za bůra? Mě nahrání z kazety na Atari nestálo nic ;) No dobře, nepočítám vstupní náklady ;)
  • Doufam ze to bude stejne zabugovane, neoptimalizovane a nehratelne jako magicka. Snad maj nakou tu svoji uroven.
  • Vypadá to jako přesně ten typ hry, co bych chtěl vidět na tabletech. Podobných je na androidu spousta, ale naprostá většina z toho je jen odpad, co nestojí ani za to tahat do mobilu. Navíc free-to-pay.
  • kubi-wan
    "Je tedy samozřejmé, že se vrací i čtveřice hrdinů, kteří se jmenují stejně."
    Takže jsou všichni Mirkové? *1*
    • ne, ta valkýra je Mirka :)
      • ale ne, Mirka bude ten "ELF" *2*
  • MickTheMage
    Vyzera to hodne...mmm, nudne! (pricom vyzera je klucove slovo, mozno nakoniec samotna hra bude vyborna, ale trailer tomu nenapoveda) To si radsej zahram skvely gauntlet klon menom Get Medieval! ;)
    • snad prekvapi, z tech novejsich remaku si vybavuji Karateku a ta me bavila
      toto me zatim nenadchlo a ani nostalgie se zatim nedostavila, protoze to vypada jak kazda druha diablovka:(
      snad to dopadne dobre
    • kubi-wan
      Get Medieval je navíc vtipnej! *3*
  • Legenda... u nás v Roudnici měli ten kabinet pro čtyři hráče, heč *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit