Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Doufám,že více odliší staty.STR přidávala pouze dmg.Pak byl nejlepší lučišník Minotaurus.Na fóru psali proč to tak udělali tak snad to pak upraví.Již není potřeba aby to bylo jednoduché když si vyzkoušeli,že to funguje.
    • Souhlas! A možná i nějaký ten stat přidat by nebylo na škodu. A podívat se důkladně na ony "talenty" či jak to nazvat, protože některé by nebylo špatné přepracovat.
  • Dávejte si, prosím, pozor na značení. PC verze jsou všechny (i Mac je ve skutečnosti PC viz http://jdem.cz/xyut4). Dále se dělí podle systémů. Takže nejvíce se prodalo verze pro Windows a zbytek jsou verze pro Linux a Mac OSX.
  • Já doufám, že se jedná o jakýsi datadisk, mapující cestu hrdinů (a tím pádem dovolující pokračování s předešlými hrdiny) zpod Grimrocku do světa. Viděl jsem mapu celého světa a určitě nevypadá jako něco, co by tvůrci načrtli jen tak při obědě, protože se nudili, právě naopak. Proto doufám, že další díl (pokud ne již tento) bude open-worldish, něco ve stylu Bran Skeldalu by nebylo špatné, ale ještě větší.
    A vážně se mi líbí ty zdi dolu, připomínají mi některé ty artworky, které byly přibaleny ke hře a nedostaly se do finálního produktu. A ty místy vypadaly velice, velice zajímavě.
    Mimochodem, nová krysí rasa? *1*
    • Keyz
      Rád bych viděl možná víc NPC.
      Jako toho co s hráčem mluví pak najdeš jak zasekl v pasti.
  • DeDy
    Steam mě u Grimrocku píše 185 hodin. To je opravdu hodně příjemně stráveného času (2/3 v editoru). Výsledek je na Workshopu pod názvem Nightfall (česká i anglická verze). Odkaz: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=95965735&searchtext=
  • Mna by skor zaujimalo ci a kedy, ak vobec, vyde port na ine platformy. Hlavne IOS.
  • Tak jasně to vypadá na navázání s novým obsahem. Jelikož je tam stejný interface, tipuju obsah k jedničce(datadisk/dlc). Grimrock byl super hra, sehnal jsem si to přes GoG poněvadž mě potěšilo zjištění, že je to drm free. Pro mě to byl absolutně nový žánr a i přes to jak by to měla být koncepčně zastaralá hra, tak mě to neskutečně bavilo a mělo to skvělou atmosféru.
    • Zkus si zahrát Brány Skeldalu - český dungeon crawler, který se ale neodehrává jen v dungeonech, ale i v lesích, městech, jsou tam obchodníci apod. Vážně skvělá hra.
  • LuckyBaal
    Moje osobní přání je, aby udělali další Might and Magic (nebo remake).
    • 8 byla taky super a i 9 docela sla, jen si clovek musel zvyknout na tu nevkusnou grafiku
    • Jojojo! Might and Magic 6 + 7 byly epicky zalezitosti. Uz je to tolik let a zadny pokracovani :(
      • LuckyBaal
        7 je nejlepší.
        • Ja si koupil nedavno sedmicku na gog-com, ze si zaparim. a nahral sem pres 30 hodin jak nic :P V pohode hratelny i dneska.
          • len by ho(M&M) bolo treba trosku vybalancovat, ku koncu hry, ked partia nahodi vsetky mozne a nemozne ochrany, vzlietne, a hodi 3x Armageddon, uz to nebola taka sranda
  • Trisska
    Legend of Grimrock se prodalo 600 tisíc kusů...
    A z toho celý 3 kusy díky tomuto! *15*
    http://i.img-share.net/K27TpupWKA.bmp
  • KIMCID
    tahle hra mne vrátila do mejch mladších let.jen tak dál.
  • GlaDOS
    Že by se další partička dobrodruhů dostala do obří pyramidy? Nezlobil bych se.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit