Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • i586
    20 let a stále kopírujou Diablo. ;)
    • kostejnesmrtelny
      Jak bys koncept vylepšil?
    • houmrhoumr
      kdyby ho kopirovali aspon dobre.. lepsi diablovku nez d2 jsem zatim nehral
      • Titan Quest ;-)
    • Stejně jako 20 let kopírujou Wolfa 3d a stejně jako dalších 20 let budou kopírovat Dotu :)
  • Hmmm... jako konkurence k neprekonatelnemu Path of Exile to moc nevypada.
    • PoE byla zabava dokud neprekopali dmg u skillu tak ze se to nedalo hrat jako single player. Jeden akt ktery se na zakladni obtiznost dal dohrat celkem v klidu, na vyssi to bylo nehratelny. Jinymi slovy hra co chvili pobavi a pak uz jen rozciluje.
    • PoE je překobáno už tolikrát ....jen ne hrama zadarmo no xD
      • i586
        PoE ani nemuselo být překonaný, protože nikdy nebylo jedničkou, protože Diablo 2. ;)
        • no oboje je velmi dobre, a oboje jsem hral velmi dlouho :) kazdopadne v dnesni dobe uz hrani jen PoE a to pro me nea konkurenci... D2 bylo ve sve dobe dobre ale dnes je to pro me jiz trochu nuda... obecne bych tyhle dve hry uplne nesrovnaval protoze to je proste jine v PoE je hodne hernich mechanik a je to jine
        • Tak jasně, o tom žádná, ale já myslel že se bavíme o dnešních hrách :)
      • Tak z Daiblovek jediné co se může PoE rovnat je Grim Dawn. Nic ostatního se nijak zvlášť nechytá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit