Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdyz si zazpominam jak vypadala po vydani zakladni civ 5, tak civ 6, je na tom jednoznacne lepe, celkove mam z te hry dobry dojem, akorat me vadi ta grafika, prijde mi neprehledna, na muj vkus je tam moc barvicek,

    nejvetsi minus tehle hry vidim v cene, 60 euro je fakt hodne, takze zatim zkousim akorat warez a koupim mozna na vanoce pokud bude sleva
  • Možná by někoho mohlo zajímat, že soundtrack je nahrávaný v Praze, stejně jako plno dalších soundtracků her a filmů: http://www.musa.cz/filmharmonic-orchestra.htm , https://www.facebook.com/FILMharmonic-Orchestra-Prague-1508023869525724/?pnref=lhc
  • Pěkný intro má taky CIvilization IV. Taky od Christophera Tina.
    https://www.youtube.com/watch?v=IJiHDmyhE1A
  • ja myslím že dam prednost EA endless space 2, btw mohli by jste o tom napsat článek
  • Sběratelka je v batohu - konečně je klid.
  • Může to někdo porovnat s CIV 5? Nikdy jsem tahové strategie neměl rád, ale u pětky jsem vydržel přez 40 hodin.
  • ravux
    Koupil jsem, hraju. Intro me temer dojalo. Parada!
    • A jaký to je? Uvažuju o koupi, ale čekám na reakce trochu
      • strávil jsem u toho tak 6 hodin (ale hraju na maraton takže jsem pořád spíš na začátku). herně to na mě zatím působí jako všechny ostatní díly (krom beyond earth, ten mě nechyt, jinak civ hraju od prvního dílu) = návykovka typu ještě jedno kolo a balim to. zatím jsem vypozoroval:

        - nový herní mechaniky co se týká měst (districty, změna workerů) mi přijdou super, dávají tomu další rozhodování/variabilitu
        - výzkum/kultura - oboje má teď vlastní strom, takže i v rámci kultury člověk "vyzkoumá" všechno a pak jen volí jaký bonusový karty používá. systém z V se mi zdál lepší když si člověk musel vybrat pár větví který odmykal. ale zatím jsem moc na začátku abych to odsuzoval
        - grafický styl - první screeny co jsem viděl mi přišly divný, ale ten nový styl je v pohodě
        - umělá inteligence - stejně stupidní jako v předchozích dílech. min v mojí hře mi oba sousedi opakovaně bezdůvodně vyhlašovali války i když neměli čím útočit. pořád nenaučili AI fungovat s pravidlem 1 jednotka na hex, i s přesilou prohrává díky stupidnímu pohybu jednotek
        - uživatelský rozhraní - to mě zatím štve a přijde mi že to měl na starosti někdo kdo myslí nevím čím. spousta zajímavých info který dřív byly teď prostě nejsou. demographics info jako u V, přehled jednotek, za jak dlouho se rozrostou hranice. U města je ikona převažujícího náboženství, ale tooltip u ní jen řekně název náboženství a aby člověk zjistil kolik lidí je jakýho náboženství tak to chce další dva kliky. info o tlaku náboženství chybí úplně. ale třeba přehled o stavu jídla ve městě zabírá dvě tabulky asi o deseti řádkách. zatím jsem nenašel místo kde bych viděl přesně přehled výdajů co/kolik zlata mě stojí. když se někdo ozve v diplomacii tak zdlouhavá animace po který se teprve objeví okno kde je řečený to samý a konečně na to člověk může nějak reagovat. a to jsou jen věci který si teď vybavim že mi vadí nejvíc
        - ovládání jednotek má taky svoje díry. docela často se stane že jednotka dojde na hex a dál už nemůže nic ale neukončí se její tah takže ji musim dát ručně wait. někdy se stane když útočim na dálku tak ještě při animaci se mi přepne na další jednotku, ale když animace doběhne tak mě to hodí úplně na jinou jednotku.

        takže celkově tušim další díl u kterýho se budu bavit stovky hodin, jen doufám že si daj facku za to UI a patchama to dodělaj
        • Celkově stejnej názor, spousta přehledů tam chybí a ty co jsou sou docela nepřehledné. U vybavení bych ocenil. kolik jakého mám a kam se dováží a tedy kolik chybí. Jinak Ty videa stornuju escapem ;). kdybys přišel na njk ty přehledy například hlavně tu finanční zprávu tak dej vědět.
      • ravux
        Hraju to zatim jen dve hodiny, takze bych spis doporucil recenze, ktere uz vysly. Ale zatim bych to rozhodne doporucil.
        • Takže gameplay, novinky a zásekovost tak dobrý, že daj za chvíli zapomenout na tu divnou grafiku?
      • napodobne...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit