Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Strašné zklamání čekal jsem ,že si děcka zahrají konečně plnohodnotné 3D na kinectu ,ale ouha 3D ani náhodou.Režim TV se sice přepne do módu 3D ,ale hloubka obrazu nedosahuje ani anaglyphu (papírové brýle).Kdo čeká 3D jako např. u Black ops bude zklamán za mě nekupovat je plno jiných lepších kinect her pro děti a hlavně bez parodie na 3D.
  • Stejně, skoro všechny hry na Kinect jsou spíše pro děti.
  • michaliuz18
    cele je to zabava ale len na par minut hrania, frustrujuce ovladanie rancorna , trapny pribeh frustrujuci suboje o nicom , da sa na tom zabavit no tazko spoťiť .. tanecna hra fajn no selena gomez naturally ma zabilo :D je to sranda no nie na dlho 6/7 bodikov akurat
    • Mě se Rancorn ovládá celkem pohodlně, právě mě až překvapilo jak poslouchá :)
  • Odulin
    *sorry omyl
  • score 4/10
  • Měl jsem možno tuto hru pár dní hrát. pro děti skvělé, pro dospěelé fanoušky Star Wars silně urážející. Pokud jsem zapomněl, že miluji nějakou "original trilogy", tak to byl docela zábavný titul, který jako obvykle sráží na kolena nepřenost snímání pohybů kinektem, který mne neustále zapomínal a pořád označoval jako "guest". Mořná i proto bylo snímání tak špatné a o sekání mečem hovořil již kolega v recenzi.

    Kromě toho mi hra často mrzla, obraz se měnil na warp, a párkrát mi dokonce Kinect sklonil hlavu (kameru) a odmítl zcela pracovat. Ale tyto problémy přisezuji vadnému kusu speciální Star Wars edice Xbox360, který je aktuálně v reklamaci.

    Sony, kdy konečně bude nějaká Star Wars hra s podporou MOVE pro lightsaber? Patch s podporou pro Unleashed II nikdy nevyšel a ty dětské hry s mečíkama nejsou zrovna to, co mám na mysli.
  • a co na tom? Tak to je i odlehčený!! Robot Chicken je taky odlehčený a žádnou ostudu to nedělá
  • Odulin
    S dcerkou jsme si u toho včera docela pěkně zablbli.:) Sám bych si to asi nedal, ale s rodinou je to něco jinýho.
    • Ringwraith
      Tak víš co se říká... s kamarády/rodinou/někým je zábava snad každá hra.
      • Odulin
        Jj na tom něco je. Já tím hlavně myslel, že za určitých okolností může i tahle hra slušně pobavit...resp., že to není jen bohapustá sra*ka.
        • Ringwraith
          To jo no.
        • MishKonn
          No právě...to, že se říká, že s kamarády/rodinou je sranda každá hra...tedy i bohapustá sr*čka.
  • Celý mi to přijde takový "hodně divný"... když vidím jak se tam ti šašci "hejbají" před televizí... machají rukama jakože mečem.... chápu že každej má jinej vkus a každýho baví něco, ale já bych tohle provozovat nemohl....
    Ani v globalu to nechápu, tyhle Kinect hry.... např. když má někdo potřebu hrát na kinektu sportovní hru, stejně je to k smíchu stát na místě v obýváku a trapně se hýbat.... proč si nejdou zahrát radši ten danej sport v realu....
    to samí platí s těma danečníma hrama.... ať se dou vyblbnout někam na tancovačku....
    nebo takový ty hry, jako např. Guitar Hero atd, jak se tam "hraje" na kytaru a kdoví jaký ještě další nástroje... nejni lepší koupit si skutečnou kytaru a naučit se hrát reálně na ní...?!?
    • celkově je pravda, že tyhle hry jsou taková docela potvora - říkají ti "awesome", "great", "perfect", ale ve skutečnosti ses na kytaru vůbec hrát nenaučil, tancovat ses taky nenaučil, hrát tenis ses taky nenaučil... jasně, většina lidí to bere jako odreagování, ale ty mladší generace, který teď na tom vyrůstaj, dostávaj takový salvy sebevědomí, a pak vstanou od televize a neuměj nic.
    • Odulin
      Tvůj názor respektuju, ale vidím to trochu jinak. Hraju na dlouho hudební nástroje a přitom jsem velký GH fanda. Kdykoli si můžu sednout a začít hrát, skládat apod., ale GH má zas jiný kouzlo a navíc je to dobrej trénink prstokladů a rytmu hrou. Dole píšeš, že máš rád hry jako Fallout, Homam atd...čili něco, co asi nemáš šanci v reálu zažít, ale šance, že se průměrný hráč naučí hrát v reálu v rozumný době kousky z GH také není moc velká.:) podobně to vidím se sporty. Žena třeba ráda tancuje a já nakonec celkem taky, ale rozhodně u toho nemám rád nějakou širokou společnost:)), takže Dance Central doma ideální. Každýho ale holt baví a nebaví něco jinýho.
      • Já se právě na kytaru hrát učím.... učím se to sám... je to docela boj.... ale ten pocit, že se prostě naučíš vybrnkat nějkou písničku nebo melodii je skvělej.... a strašně se těším až lepší a lepší.... takže umět hrát na kytaru mě strašně moc láká a strašně moc to chci.....
        Ale i tak mě nidky ani ve snu nenapadla možnost, že bych si něco jako je to GH chtěl někdy zahrát....
        nevím jak ten GH pořádně funguje, nevím že tam jde skládat, a trénovat nějaký prstoklady atd.... fakt nevím no.... a idkyž to asi má dobrý možnosti jak píšeš, tak přesto mě to stále vůbec neláká no.... :-)
        Na tom tancování s tou společností atd.... na tom něco možná bude....
        Ale pro mě je tanec něco co neumím, snad ani umět nechci.... :-) natož to někde praktikovat, jak venku, tak doma.... takže tanec je pro mě jedno veliké NE... proto pro něj nemám pochopení nikde.... :-D
        • Odulin
          Asi jsme si špatně rozumněli. "Kdykoli si můžu sednout a začít hrát, skládat apod." jsem myslel na živo, GH na tohle není, ale pointa byla, že i když hraju na živo a umím si ty songy zahrát v reálu (ne všechny), tak mě ta hra stejně baví, protože je to hra. Bodování, soutěžení, zlepšování se, hra ve 4 s kámošema..no prostě zábava.;)
          • jo tak... to já to nějak špatně pochopil... se mě zdálo trochu divný, že by tam šlo "skládat a hrát".... ale říkal jsem si, že všechno je možný....
            to já pořádně neumím ještě ani na tu reálnou kytaru a stejně mě to GH zase vůbec neláká....:-)
            prostě každýho bere něco jinýho no....
    • Tak jde spis o to, ze naucit se hrat na kytaru je nekolikalety usily a stejne hrajes naprd jestli nemas talent. S guitar hero si zahraje kdokoli, krom toho je to predevsim prijemny relax. Rekl bych ze nikdo tyhle hry nehraje stylem, ze 10 let drti guitar hero od rana do vecera s tim, ze si mysli jaka je rock star. Proste se nudis, tak si vecer zahrajes 3 pisnicky a odpocines si u toho rozhodne vic nez kdybys vzal normalni kytaru, vedle sebe polozil ucebnici a 10 minut brnak do G nez bys presel k jiny strune :-)
      • vím že naučit se hrát trvá dlouho... ale ty to zase hrotíš do extrému.... naučit se základy... a nějaký základní doprovody písniček se naučíš relativně rychle.... nebo přímo nějaký nejznámější pecky.... jednoduše napíšeš na youtube např.... How to play "Falling Slowly"....
        a vyskočí ti X přesných ukázek jak to zahrát....
        Takže pro mě je ta představa "brnkat" na umělou kytaru a hrát "do nějakýho zařízení", kde se mi počítají např. nějaký body nebo scoré, prostě divný....
        ten ZVUK skutečný kytary je 100 krát lepší pocit a odměna.... ikdyž to je mnohem náročnější na naučení.... :-)
    • Erien
      Jde vidět, že vlastně Kinect jako takový vůbec nechápeš. Pokud si budu chtít jít zahrát tenis tak na to abych ho mohl hrál musí byt v okolí hriště, musím mít raketu a soupeře ale to hlavní je že ten sport musí oba dva aspoň trochu ovládat jinak to bude každej míček v síti a moc zábavné to nebude. U Kinectu ten sport nemusíš ovládat vůbec, navíc to nic nestojí, člověk se vyběhá stejně a baví to oba dva. Tvůj další problém je že Kinect vidíš tak, že někdo příjde sám od sebe si pustí taneční hru a jen tak si tancuje takových lidí asi taky moc není. Kinect většinou lidi zapínaj při společenských akcích oslavy párty apod. A právě na Kinectu hrají lidé, kteří vlastně normálně vůbec nehrajou, jen příjdou k někomu na oslavu a ten to pustí a ostatní si rádi zablbnou, přesto že ve skutečnosti tančit, hrát golf, tenis atd neumí tady jim to jde a baví je to.
      • Tak asi nechápu.... já se ho ani nesnažil nikdy pochopit.... jediný co vím, tak že mi to prostě přijde divný... stát před televizí v obýváku a tancovat na nějakej snímač.... nebo máchat rukama, jakože v nich držím světelnej meč, nebo tenisovou raketu.... nevím proč, prostě mi to přijde divný, nevím no, víc to odůvodnit neumím.... :-)
        Ted jak trochu píšeš s tím využitím, na nějakých oslavách a párty atd.... to možná dokážu pochopit, když je spol. událost, pár lidí se trochu "cinkne" a pak si jsou zablbnout před kinect.... to se trochu pochopit dá....
        Ale jinak v tom kinectu opravdu jiný využití vůbec nechápu.... to jsem opravdu radši pro ten REAL... ikdyž je ten real náročnejší na vybavení, podmínky, a to jak to člověk umí no.... i přes tohle všechno bych tomu kinectu nedal nikdy přednost před realem....
        S tou větou.... "člověk se vyběhá stejně".... to si opravdu nemyslel vážně, že....? :-)
        • Erien
          Možná by ses divil jak se u toho dá zapotit. :D
          • jakožto velkej sportovec bych se asi divil no.... :-) ale jo někdo to opravdu může brát jako sport a může to bejt pro někoho namáhavý.... :-)
            Ale ono nejni pro každýho stejnej druh pohybu a námahy stejnej.... někdo uběhne v pohodě maraton... ujde nebo ujede na kole 100 km... a někdo vyjde do 2 patra a dejchá jak kdyby uběhl maraton.... :-) a to si nedělám srandu.... :-)
            jen mě tam zarazilo to slovíčko "STEJNĚ".... jasný, že to může být trochu fyzicky namáhavý a může se u toho člověk zapotit.... ale nidky to mylsím nebude stejně, tak jako by člověk opravdu běhal po tenisovém kurtu.... :-)
    • Jde tu ale o hry ne o skutečný život :D
      • I Mortyr 2?
      • já vím.... ale tak hry jsou snad zábava, nebo se dělají pro zábavu....
        a něco jako třeba tancování... hraní na nástroje... sporty jako tenis atd.... tohle všechno se snad taky dělá pro zábavu.... jenže jsou REÁLNÉ....
        Takže proč jakoby nahrazovat hru na nějakým herním zařízení... když tu samou hru můžu hrát v reálu....
        já hry občas hraju... ale hraju hry vyloženě takové, kde si jakoby na něco hraju, na něco co nejni v reálném životě možný... čili mezi mé nejoblíbenější hry patří např.
        mafie I... Zaklínač... HoMaM... Fallouty... dřívější díly NFS.... a vzpoměl bych asi na spousty dalších tohle jsou pro mě ty NEJ..... ale všeobecně to jsou hry, kde hraju za někoho, a nějakým prostředí co nejni reálný prožít v normálním životě....
        proto tolik nechápu proč hrát něco na nějakým herním zařízení... a jakoby si tou hrou nahrazovat něco, když můžu jít a jít to dělat v reálným životě.... viz. jít si zahrát tennis.... zatancovat si někam... nebo si zahrát na skutečný názor....
        o to víc to nechápu na těch zařízeních Kinect....
        Ale jak píšu.... je to můj pohled na věc, já bych to provozovat nemohl a přijde mi to divný tohle doma provozovat....
        • EuroSamurai
          Někdo třeba nemá rád společnost lidí ale rád tancuje .
          • To je samozřejmě možný, to nikomu neberu.... *3*
            • No a taky...ať se budu snažit sebevíc, tak kličku jako Messi nebo přímák jako Ronaldo nezahraju, že jo...
        • oprava 4 řádek od konce....
          nebo si zahrát na skutečný hudební nástroj.... :-)
  • Divotvurce
    Ty taneční části jsou urážkou Star Wars.
    • Plně s tebou souhlasím.Když Star Wars ,tak Star Wars .Divím se ,že Lucas neprotestoval ,tak stejně jako u našeho dabingu (dabing u Bluray).
    • Vsechno je to lidova tvorivost, puvodni SW se nikdy tak vazne nebraly a skoro by urazely samy sebe. Jinak s tebou souhlasim, to co se produkuje za SW hry v posledni dobe vazne nema nic spolecnyho s hlubsima myslenkama, ktery lidi postupem let z puvodnich filmu a SW vesmiru vydestilovali. Strasnej paskvil.
      • Snad jedinej SW produkt, kterej v sobě měl trochu zajímavý vážnější myšlenky, je KotOR 2 od Obsidianu. Alespoň co se týče filmů a her, všechny ty miliony knih a komixů jsem nečetl...
        • Knihy vrelo odporucam, ako pokracovanie original triology (ocenene cenou hugo) tak aj niektore spinoffy napr. knizky o Baneovi skutocne stoja za to *4*
          • Divotvurce
            Knížky jsou super. Hlavně trilogie o Hanu Solovi.
            Jinak nevite někdo, kolik knížek o Baneovi je přeložených? Já našel zatím jen první díl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit