Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Nejedou mody jen mě, nebo je v tom nějaký háček ? protože, bez sejvovice a hlavně s velkou váhou v inventáři se nemůžu hnout... 😬

  • BTW koho DLC moc nezajímá, Kingdom Come vs Elder Scrolls :)

    https://www.youtube.com/watch?v=_AyWnx-a9TM

    • twicer

      Co je pointou této srovnávačky? 

    • Vždyť je to video ukradený z Gamespotu.

  • Meow

    Tentokrát si počkám na nějaké recenze, jak je to dlouhé, co je skutečným obsahem. Minulé placené dlc mě neskutečně zklamalo, takovej promrhanej potenciál, lépe to zvládli udělat i v módu do Skyrimu než v dlc From the ashes. 

    • Mart9

      Vždyť to stálo jen 200 Kč. Pro mě to bylo příjemné zpřestření. Akorát problém bylo to vydělávání peněz, protože jsem byl hodný a poctivý Jindřich.

      • Meow

        Sorry jako, ale toto by i za 100 Kč bylo drahý a to si všechny hry kupuji. 

    • Jack1947

      Mě už příjde jako volovina stavění, jenže to jsem ještě netušil že se vytasí, S TíMHLE!

      • Vždyť ses ani nezmohl, aby sis „koupil původní hru, tak co tady chceš zase kázat? :-D

      • Meow

        :-D


        Jako já čekal, že to stavění bude mít aspoň nějaký smysl, vždyť je tam tolik potenciálu. Mohl bych se třeba znelíbit nějakému pánovi, kterej by mě napadl, platit banditům, aby místo našich obchodníků přepadávali jiné, což by mohlo vést k něčemu dalšímu. V samotném „městě“ toho bylo strašně málo k stavbě a žádnej obsah navíc? Zaplakal jsem. 

        • Jack1947

          Ještě předskriptované že se dá stavět jen někde a něco 😉

  • Jack1947

    Pecka DLC! ještě chybí nějaké kterí naváže třeba nákupem domu, dělání dětí... prostě hezky všechna které zapomenou že ta hra nemá UZAVŘENÝ KONEC😈

    • booczech

      Vy musíte knihy a filmy, např. Harryho Pottera, Pána Prstenů a vůbec všechno na pokračování, přímo nenávidět. 😱

      • Jack1947

        Mají dokončenej děj...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit