Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Druhý dle mého nebyl tak dobrý jako první (hráno na PC), ale těším se na třetí. První díl doporučuji na mobil minimálně s úhlopříčkou 4,5 a více.
  • Dnes jsem si chtěl zahrát Brány skeldalu na tabletu,ale nejede to. Blikne černá obrazovka a konec.
  • Netuší někdo, kde by se dal sehnat druhý díl? Koupit to nikde už dávno nejde (ano, hledal jsem), stáhnout jde všude jen demoverze, torrent nikdo neseeduje...
    • Zkus uložto a podobné.
  • XXDarthVaderXX
    Na mobilu se původní, první díl hraje velice dobře, kdo nehrál ať si hru určitě pořídí. Pokud se odstraní některé mušky, tak sem s tím.

    Ta reklama, když jsem chtěl napsat komentář na rohlik.cz to bylo jako co? *12*
  • Chim
    Tak hlavně se nenechat opít Rohlíkem...
    • MickeyMutant
      To je antikorupční varování pro redakci?
      • Chim
        Spíš pro případné hrychtivé hráče (členy redakce games.cz nevyjímaje), protože jak říká jedno moudré přísloví: Nevěř nikomu, kdo má dvě nosní dírky.
  • Thorar
    Super,skvělá zpráva *1*
  • jsem na to zvědav. X let jsem si přál třetí díl. Zvláště po úspěchu Grimrocku jsem si říkal, že by se nový díl mohl objevit a je to tady. Škoda, že je to mobilní hra a není vyvíjena primárně pro PC. Ale uvidíme, nechám se překvapit.
  • Mart9
    Tak ten tu sérii dobře dojí
    • Mart9
      Samozřejmě vtip, jestliže na třetím díle dělá nějakých 15 let po jedničce *15*
      Ale do téhle doby se hodí.
      • nic zvlastniho v hernim svete Diablo 3 vyslo taky skoro 15 let po dvojce...
  • fallanga
    Jsem na to zvědav. Druhý díl jsem vynechal, tak do tohoto možná i půjdu.
  • grafika je vážně hodně amatérská, modely i textury hrozný, to si dělá Jindra sám ne?
    • ucho
      no to je převedený z jedničky do 3D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit