Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • boze toto uz dela Pro 10 let aspon stim tyckama z balonama atd. nj pomala FIFA 2012 ktera ma do reality hooodme moc daleko omg to je tak nedokonale to brani balonu :D smeju se tomu jak se pokazde hrac bez balonu ktery po nem de vrati o par milimmetru z5 a pak zase do predu omg UBOOHA FIFA!!rok co rok horsi a hosi
    • vem si prašek a přestaň tady placat sr*čky
    • Nesmysl
  • co to je za zkuř veny video, nejakej spekou tam mele hovna, nice...
    • KENNY1988
      mam se smat nebo brecet???....jestli si to myslel vazne tak je mi te lito *7*
      • komu ty se chces smat??podivej se na svoji hubu na fotce a potom zacni berecet :D:D osle :D ale mas ty hubu jak moje babka po liposukci tvare :)
        • ty si ale dítě.
          ty se vyfotit nemůžeš protože ještě nedosáhneš na poličku pro foťák že :)
          • dosahnu neboj :) ale on se chce nekomu smat mastny pysk :D
            • Tak nám ukaž ten tvůj pysk ať se taky zasmějem.
        • Jé ty si ale ftipnej
  • imperatorSVK
    BTW na 1:25 to nie je az taka dobra vizitka fyziky ked superova ruka prechadza cez jeho telo...ako je potom vytvoreny ten kontakt s hracom ?? *8*

    wuaaaa ja som blbec... :(
    • Ty ses ale vymrdanej pablb :-DDDD
      • No ty ani radši nemluv vylízaná hlavo.
    • Rozumíš tomu, o čem se v tom videu mluví? Pokud ne, vidíš alespoň co je v pravém horním rohu?
      • imperatorSVK
        och ja su blbec...len som to preklikal sorry ospravedlnujem sa
    • Ne ž se začneš vyjadřovat taksi nejdřív poslechni a pohop co říkaj...
  • imperatorSVK
    OT : neviete da sa hrat multiplayer (alebo aspon s kamosom cez PSN) FIFA 09 ? alebo uz ju odpojili od serverov ? dakujem
  • Mluvím o PC verzi, kde mi prijde FIFA 11 hodne nedodelana.
  • To by mě zajímalo, proč to vydávají na PS2. To už snad přece nemůže nikdo kupovat.
    • A prave preto nemozes pracovat v oblasti marketingu :)
  • fifa 11 je bezesporu nejlepsi sportovni hrou na pc. ted poskoci jeste o dva roky dopredu. bomba. pokud znovu bude cesky dabing (snad tentokrat i s ofsajdy- kdo hral vi o cem mluvim:), tak jdu do obchodu a kupuju za plnou cenu. ne protoze bych neznal warez ale rad bych jim ty prachy dal. fifa je hned po total warech co se me tyce nejtrvanlivejsi (a stale zabavna) hra
  • Ještě to NHL a budeme všichni spokojeni ;).
  • zdarec, celkem nechapu tento krok od Ea sports ... prijde mi celkem nelogicky.. jediny dobry argument tohoto docineni je teda digitalni prodej pres steam - jinak nechapu proc by to vydavali na pc kde se proda pakatel .. ikdyz je tu jedna vec : pokud si pres piratskou kopii nebudu moc hrat online zapasy , tak je stale si lepsi koupit origosku.
    • třeba jim konečně došlo, že programovat něco zbytečně 2x se dost prodraží...
    • misho8723
      Minulý rok povedali, že ak sa na PC nebude dobre predávať FIFA 11, tak nebudú robiť na FIFE 12 na PC.. no a vidíš, nielen, že na PC ide vyjsť FIFA 12, ale ide byť aj identická s konzolovými verziami.. o čom to hovorí? :D
      • :-) nemam vubec info o prodejich ..vychazim z nazoru co sem slysel .. ale asi se ea vyplatilo udelat pc hracum pust ktery se nyni bude odrazet v prodejnosti .. ale pozor , muze to byt jen vlna .. za dva tri roky to muze byt zase pri starem .. ikdyz verim ze se to uz dokope do nove generace
      • o ničem ty prodeje nejsou nějak moc dobrý a proto dělají ten engine i na pc s tím že se to snad bude prodávat
        • misho8723
          Keby boli tie predaje slabé, tak by FIFA skončila na PC tak, ako NHL... neviem, čo je lepšie - vydávať tú pravú hru len na konzoly, a na PC dáku blbú verziu, ktorú si skoro nik nekúpi alebo vydávať jednu verziu hry na všetky tri platformy, a takto si ju budú kupovať ľudia na všetky tri platformy.. z čoho majú väčší profit?.. škoda, že toto ich nenapadlo pri NHL
  • hm a to jim trvalo 20 let? .)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit