Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Tomu hle odrčel vlak ještě vůbec před vydáním... prostě dali výrazně najevo že STALKER ONLINE je nad jejich síly a to úplně a možná to je i tak lepěí... *12*
  • Jestli něco na first person střílečkách opravdu nesnáším, pak je to onen červený křížek vyskakující z hledí zbraní po úspěšném zásahu protivníka. Zejména u her hrajících si na jakýs takýs realismus to působí skutečně idiotsky...
  • ALHAZRED
    Chaba nahrada za STALKER 2, a kolko sa s tym se*u, asi by zase malo prisť THQ a zobrať im vodku...ešte že Metro 3 sa bliži... *3*
  • nebola by to zlá hra..len bohužial trpý tým najväčším nešvárom..95% detí používa nejaký ten cheat...najlepšie aj viac naraz... hrávam to na eu servere -bo tam je najlepší ping a ru servere kde je to len pre silné nervy alebo pre tých čo používajú cheaty bo tam je to na nervy..:/..pri niektorých denných q to nevadí..ak máte odohrat len zápas za nejakú frakciu tak je to jedno ...ale ak máte vyhrat hru ..a za 3 hodiny nedostanete do týmu lepších cheaterov ako súper tak to vie nasrať...preto to teraz hrám už iba občas ...škoda no...svet ala stalker to má pekný.:/
  • Zir074
    Slaughter... přesně to na co hráči čekali. *7*
  • Před pár lety jsem to zkoušel a nechytlo mě to. Nedávno jsem se zkoušel připojit do hry a nikoho to nenašlo. Měl jsem za to, že už je to mrtvý projekt. Přece jenom tady máme lepší náhradu v chystané hře Escape from Tarkov.
    • Nebo Stalker O.G.S.E - nejlepší modifikace co do ucelenosti, herních mechanik, příběhových misí, které kdy komunita nabídla. Jasně Lost Alpha, Misery, Sigerious Mod, Priboi story jsou taky fajn, ale O.G.S.E to dotáhl nejdál. Jediné, co mi tam chybí jsou náhodné týmy speciálních jednotek, které se potulují krajinou a mají perfektní loot a vražednou mušku (to bylo myslím v Sigerious mod)

      Žádná "post-apo" hra (myšleno ve stylu východního "SSSR" pojetí) to nedotáhla tak daleko jako S.T.A.L.K.E.R se svojí věrnou fanouškovskou základnou.... některé mody jsou perly. Arťom se leskne jak psí kulky, ale to je tak vše....
      • Z neznameho duvodu si vynechal CoC s mody.
      • Kallessin183
        Za best mod pro Stalkera považuju Datastore modpack... ale je to asi o osobních preferencích *4*
        • Inquisitor
          Jo Datastor je borec. Klobouk dolu za to co už tolik let dělá a co s tou hrou dokázal udělat. V jeho podání je to fakt zóna smrti :)
  • Už přidali freeplay?
  • Kdy už bude recenze druhého dílu 7. řady GoT? Už na to netrpělivě čekám!!!
    • Nechápu jak recenze filmů/seriálů můžou vůbec vydělávat. *1* Obecně, mě jako diváka to vůbec nezajímá. Před filmem nechci nikdy vědět víc než námět ve dvou větách a to i někdy je moc.Spíš mě postačí hodnocení a žánr, jinak bych se mohl připravit o velký zážitek a film by mohl být hned sotva průměrný - když to řeknu zkráceně.
      A číst recenzi po shlédnutí filmu? *1* To snad nepotřebuje ani komentář. Proč? K čemu? Na co? ...to číst...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit