Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Palec nahoru za pěkně napsaný článek.
  • To co to hraje za ma*ory?

    Psát zde o takové blbé komunitě a hře je na h*vno. Hrál jsem to chvilku a vypadalo to: nadávky, hra, nadávky, hra, trolling, hra, nadávky, konec, nadávky. Jdu na fórum: Nadávky, nadávky, odpověď, nadávky, noob, nadávky.

    Nikdo to tam neřeší a to je oficiální forum! O takové prasárně nemá cenu psát. Hraje to většina dobytka. I kdyby tam měli 100 miliard dobytka, tak to pořád bude dobytek.
    Gratuluji asiatům co se u toho hrbí jako 85 letá bába, oči jím mrkají jako po nemoci a naučí se něco praktického. Hrát počitačovou hru....
    • No ono to je tak ako v každej ine MOBA komunite. Taktiež to záleží v akej divízii hráš. Čim si vyššie tým normálnejších ľudí stretávaš pretože debili sa tak vysoko nikdy nedostanú. Takže áno na začiatku je to samý flejm ale na to existuje jedno čarovné tlačítko MUTE.

      A že magory? Ja som na lolku spoznal svoju terajšiu priateľku s ktorou som už takmer rok a pol takže nemyslím si že tam stretneš len debilov ;-) S mnohými som kecal aj po hre, mám už niekoľko ľudí z celého sveta vo friendoch a občas si s nimi zahrám a pokecám.

      Ale ako čítam tvoj príspevok tak presne taký ľudia ako ty kazia tú komunitu, takže úprimne s takýmto prejavom neviem čo si čakal ;-)
    • tak tak je to hnuj mezi hrama toto
    • Zrzzek
      Jediný, kdo tu nadává jsi ty... Pokud jsi se takhle vyjadřoval i ve hře, nedívím se, že ti oplatili stejnou mincí. Naopak, člověk si občas docela dobře pokecá... Samozřejmě, že se tam trollové vyskytují, ale to je tak 1 hra z 20. Mám odehráno přes 1500 her, takže jakýs takýs přehled mám.
  • Libi se mi, jak tady na sebe flusou Dota vs LoL - vypovida o stavu komunit, ktery je priserny...
    • Asharak
      Bez toho by se obě hry tak dobře nevyvíjely *3*
    • Kr.Pa
      Bohužel, jak hateři tak i závislácí jedné či one hry škodí. Jak blbečci co okamžitě nadávají na tu hru bez důvodu tak i ti, co ji vychvalují do nebe.
  • Asharak
    LoLko nepotřebuje k větší sledovanosti a slávě 10'000'000$ prize pool jako jiná nejmenovaná hra lidi *7*
    • A co jako? Já jsem si ten turnaj užil, ikdyž se na to dívalo míň lidí....tady taky mrtě lidí čumí na ordinaci a neřekl bych, že je to lepší než něco co má menší sledovanost.
      • Jack1947
        Protože na to čumí hodně lidí tak jim to taky pomůže tak vydělat...
        • To jo....jenže peníze si nechaj.....to je teda výhoda.
          • Asharak
            Záleží k čemu je využívají *4* *3*
  • species
    1,5 milionu dollaru prize pool :O neskutecna castka :O
    • Přitom taková blbost, co? :D
    • Jack1947
      Njn RIOT. *7*
      • Zrzzek
        Skrblíci, co? Větší prize pool != lepší turnaj.
    • mas doma vic?
      • species
        to prave vubec, proto uplne zasnu nad tim cislem, kam se na to hrabu ostatni moby co? 1,5milionu.... fiiiha.

        http://www.esportsearnings.com/tournaments
        http://www.esportsearnings.com/players

        to je ekvivalent normalne profesionalniho pokeru a hrani prsi s kamosema za barakem tyhle dve hry.
        • Meznia
          Proč tolik dotařů trpí pocitem méněcennosti a zatrpklosti vůči LoL?
          • species
            for the sake of it?
            • Meznia
              Arigato but i don't drink sake.
  • Jsem rád, že se Games konečně taky věnuje nejhranějšímu titulu současnost. Trochu zamrzí, že to není vice jako Kotaku.
    • >Kotaku
      >seriozni novinarina

      HAHAHAHA
      • Nikde jsem nenapsal, že Kotaku je seriózní novinařina. Podobně jako Games je to od fanoušků pro fanoušky, jen v jiném formátu.
    • ArmanonAnrak
      Takže hraješ Lolko ???
      • Už dávno ne :)
  • Drink dotka, play vodka "škyt"! *5*
    • cyka blyat vodka
      putin plays da dotka
  • Veskoslav
    To jako vážně cenzore? Takže když řeknu, že redakce je ohledně informovanosti v e-sportu tragická a preferuje LoL/WoT, tak to smázneš? Nebo to bylo za to, že jsou Korejci roboti? Nebo to neunesl autor a poslal hlídacího psa? Sorry, ale pozdní informovanost není lepší než žádná obzvlášť v případě tak velké akce. Protože taky noviny nepíšou o týden později, že Nový Zelánd je mistrem světa. To se píše v ten den, kdy jsou, ne o týden/měsíc či rok později....To, že by se redakce na to měla vykašlat, na tom trvám. Buďto se věnovat naplno a všem nebo raději vůbec.
    • Zrzzek
      Nesouhlasím, lepší pozdě, než-li vůbec. Tohle není web o LoLku/esportu, ale o hrách celkově. Měsíční odstup je docela dost dlouhá doba, ale kvalita článku to podle mě vynahradila.

      "Protože taky noviny nepíšou o týden později, že Nový Zelánd je mistrem světa." games.cz nejsou noviny...

      "Buďto se věnovat naplno a všem nebo raději vůbec." světové šampionáty v LoL a Dotě2 jsou zdaleka největší události esportu. Já myslím, že když se jednou za rok napíše report z takovéhle akce, je to tak akorát...
      • S tou kvalitou článku si děláš srandu, že jo? Že jo? Vypotit podobné 2 A4 textu této úrovně zvládne člověk živící se psaním max za 3 hodiny, tak nedělej, že tomu věnovali bůh ví kolik času a psali to týden. Takový Adam Homola během snad jedné neděle vyplodí kompletní info o novinkách z Blizzconu a ty tady napíšeš takovouto broskvovinu...
        • Zrzzek
          Já neříkám, že to nejde napsat za 2-3 hoďky. Článek ale kvalitní je. Jen byl naspán a vydán o měsíc déle, což zrovna tomto webu, který esport řeší opravdu hodně okrajově, až zas tolik nevadí.
          • Článek má naprosto standardní kvalitu. Není ani výjimečný (takové články uměl jenom AA ještě v dřevních dobách video-herní zábavy), ale ani odfláknutý. Jasně, tento web řeší e-sporty okrajově, nicméně kromě toho, že Lolko je e-sport, tak je to taky videohra. A tento web, a má to i v názvu, se tímto odvětvím zábavy zabývá. MS v Lolku je událost snad možná s největším počtem hráčů, kteří se sejdou na jednom místě, takže napsat o tom za měsíc je jednoznačně pozdě. Souhlasím však s tebou v tom, že to nevadí. Ale ne z toho důvodu, že web není zaměřený na e-sporty, ale proto, že info, které zde můžeme konzumovat, je zadarmo. To je dle mého názoru jediný důvod, proč to tolik nevadí.
      • Veskoslav
        No jelikož je tento měsíc akce srovnatelná v Dotě 2, tak silně pochybuji, že tady report bude. A ano games jsou defacto "noviny" není to měsíčník či jinak vycházející deník:) Oni neinformují o katastrofách a sportu, ale o hrách:) Takže aktuálnost je důležitá.
        • Zrzzek
          Nevím, jaká akce se tento měsíc v Dotě2 chystá, ale o The International, což je ekvivalent Worlds z LoLka, tu článek byl.

          Samozřejmě aktuálnost důležitá je, ale to, že se konal nějaký event v LoLku/Dotě pro ně není priorita. Včera jsem posílal do Fight Clubu dotaz, proč se na gamesech článek o LoLku neobjevil. Odpovědí bylo, že článek vyjde dnes a že takovýhle druh článků není až tak hodně čtený, takže prostě vyjde až vyjde. Navíc prý články o akcích podobného stylu píší jen tehdy, pokud se jich někdo z redakce zúčastní. A pokud vím, v redakci není žádný zarytý LoLkař, ani Dotař.

          Prostě takovéhle akce nejsou v hledáčku cílovky na gamesech. Já si myslím, že stačí informace, že se vůbec něco takového odehrálo a jak to zhruba vypadalo. To, jestli se to odehrálo před týdnem nebo měsícem bude většině zdejších čtenářů asi šumák. Na druhou stranu dokážu pochopit, že tě to může štvát. Mě prostě ne.
          • JohnyTheZik
            Tohle uz jsem vpodstate vzdal, protoze je to tak, ze redakci ty hry nezajimaj, tak tu o tom clanky logicky nejsou (coz je imo skoda, protoze dota/lol/cs:go turnaje ovlivnujou nejvic vnimani e-sportu verejnosti, narozdil od WoT a HotS, na ktery tu clanky jsou a jsou vpodstate bezvyznamny).
            Kazdopadne Veskoslav mel na mysli Fall Major, konajici se ve Frankfurtu, kterej je, minimalne prize poolem, vetsi nez LoL Worlds.

            To by jeste nebylo nic tak extra zajimavyho, ale Valve implementovalo v nynejsi podobe 6mesicni roster locky, takze je tam urcity mireni na stabilizaci a zvyseni profesionality e-sport pro sceny, coz by melo mit za nasledek lepsi divackou zkusenost (doted to pro fanousky bylo vetsinou o hracich, ne o tymech) a zaroven tim Valve tlaci na rozprostreni turnaju v prubehu celyho roku (ne jen jeden megaturnaj v lete a konec). Uvidime, jak to nakonec dopadne.
            • Zrzzek
              No pozor, obměna celého týmu (výměna Wickda/Kev1na, Shooka, Rekklese a Krepa/Nypha za Jwaowa, Dextera, Tabzze a PromisQa) proběhlo v mezisezoně. Je ale pravda, že Krepo a Kev1n přišli uprostřed spring splitu... no každopádně pravdu jsem neměl a za to se omouvám...
            • Zrzzek... ano pleteš. Obvzlášť tento split je jasným příkladem. Aliance třebas obměnila celý roster krom midu během splitu a nikdo z nových hráču nebyl předem na soupisce jako náhradník. Ovšem jaká jsou přesně pravidla nevím, ale každopádně se to děje split co split. Pak jsou tu i takové perličky jako konec 4 sezóny, kdy gambit nedostal víza do UK na playoff a krom jednoho hráče (už nevím kdo zůstal přesně) odehráli playoff náhradníci, kteří ovšem na původní soupisce také nebyli. Nicméně si pořád myslím, že tam nějaká omezení jsou, jinak by soupiska a náhradníci nedávali moc smysl.
            • Zrzzek
              to aaa: tým má 5 hráčů v základu + až 5 náhradníků, kteří můžou nastupovat, jak chtějí, ale jsou členy té organizace... nemůže do nějaké organizace přijít úplně nový hráč v půlce splitu a začít hrát.. nebo se pletu?
            • Zrzzek
              Možná prize poolem, ne však akcí jako takovou. A to je rozdíl. Takové porovnání by se dalo najít v hokeji mezi KHL a NHL, kde se v obou soutěžích točí podobné peníze, NHL je však mnohem kvalitnější. Tady bych řekl že peněz je víc v Dotě, ale kvalitativně jsou akce těch her vyrovnaný...
            • Zrzzek... to není uplně pravda, LCS tým může roster během splitu upravovat, plus přidávat náhradníky a bez postihu nasazovat.
            • species
              to je prave ono ale, ze nejakej side turnaj v dote je vetsi nez main event lolka.
            • Zrzzek
              V League of Legens se týmy na Worlds dostávaj podle výsledků ze spring a summer splitu. Jeden split se hraje 13 týdnů a za ten split musí mít tým stejnou sestavu, jinak následují sankce (peněžní nebo herní). Každý region má vlastní ligu. V lize je 10 týmů. Každý s každým hraje 2x a každý tým hraje 2 zápasy za týden (sobota a neděle). Základní část se odehraje po 9 týdnech. Prvních 6 týmu hraje play-off, poslední automaticky sestupuje z této ligy pryč, 9. a 8. tým hraje "baráž" o udržení. Peněžní odměna za výhru splitu je asi relativně malá, jde spíš o to, kvalifikovat se na Worlds.

              Prize pool má Dota o dost větší, ale tady jde taky o profesionalitu organizace/přenosu. Myslím, že v tomto jsou obě hry na podobné (velice vysoké) úrovni. Doufám, že tenhle nový systém Dotě pomůže a že to posune celý esport na novou úroveň.

              Jinak mě taky mrzí, že se tady, že tu není takových článků víc. Když tak nad tím přemýšlím, na česku není snad žádný web, který by se věnoval esportu. Jsou tu stránky zaměřené na jednu hru, ale na esport jako takový asi ne. Nejblíže tomu má hitpoint, ale ten se spíš věnuje domácí LoL/CS:GO scéně...
  • BoB.2
    Jak to že jsou v tom ti asiati tak dobrý? *8*
    • Asharak
      Berou to nejvážněji, evropané vážněji, američané volněji, a češi se slováky se před tím než to budou řešit vožerou. *3* Alespoň to poslední je ověřené. *15*
    • Meznia
      Korejský týmy měly kouče, analysty, zkušený manažery, scouty atd. už od season 2, zatimco v Evropě a zámoří to začali brát seriozně až tak na začátku season 5.

      Západní týmy skoro všechny začínaly jako parta kamarádů a i teď je to tu mnohem uvolněnější v porovnání s Asií.
    • kim čong un jim to nejspiš naridil a kdyby prohrali jsou do vezeni
    • Hlavně jsou typicky malého vzrůstu a díky tomu i rychlejší, protože přenos informací v jejich nervové soustavě probíhá rychleji.
      • Veskoslav
        Jo a proto vítězové v TI 5 v Dotě má jeden z nich skoro 2 metry. Tam asi byl do počtu, ne?:) Větší hovadinu snad nenapsal ani Jack.
        • tak dota není tolik o reakci a rychlém mačkání jako je lol. A protože korejci hrají lol, potvrzuje to jeho teorii :D
        • Ty budeš mít minimálně 3 metry...
          • Zrzzek
            Well, Qwer může mít pravdu, ale ty čísla budou asi úplně zanedbatelný. Navíc, v současném progamingu už nejsou reakce a hbité prstíky 100% zárukou výhry. Hlavně v LoL a Dotě jde také o taktiky týmů.... Takže velikost člověka bude mít vliv nula celá prd a nic k tomu...
            • Zrzzek
              Záleží na tom, o kolik se ty reakce díky vrůstu zlepší. Pokud půjde o statisíciny milisekund (plácám), význam to pak bude mít téměř nulový...
            • Jasně že jediné na čem záleží není vzrůst, ale už jsou tam určité predispozice, které jim usnadňují cestu.
      • BoB.2
        Sakra já mam dva metry,tak asi nic. *11*
        • Tož si založ kariéru v Hit the Futro!
          • Hit the Futro mě dostalo .. dík.
    • Zrzzek
      Protože u toho tráví strašně hodně času. Mají hodně přísné smlouvy a pokud jdou do nějakého top týmu, který pomýšlí na vítězství, tak vlastě na rok obětují veškerý volný čas a sociální život. Například evropani a američani také hodně trénují (10-12 hodin denně), ale celkově nejsou tou smlouvou tak svázaní. A taky, hlavně v Jižní Korei, má e-sport největší tradici...
    • Veskoslav
      Korejci. A ti jsou na to rychlé klíkaní 4 tlačítek:) Ne sranda. Zcela jiné zázemí než Evropa/USA. Systém vzdělávání na speciálních školách atd.
      • BoB.2
        Asiaté jsou všichni člověk to nepozná. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit