Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • granis
    Ešte aj making of upútavky na Zaklínača je omnoho lepší a zaujímavejší ako niektoré celé hry *1*
  • Kr.Pa
    Proč to natáčeli v Anglii ? Snad kvůli hře, že by se chtěli inspirovat prostředím/počasím ? V Polsku mají taky zajímavé pobřeží a hrady ve střední Evropě jsou lepší.
    • V Anglii to nenataceli, nataceli to ve Skotsku. Skotsko je az na Glasgow, Paisley a otresny pocasi nadherna zeme se spoustou pamatek.
    • smejki
      a kde je hezký pobřeží v polsku? neznám, tak se rád nechám poučit. všude vidim jen písek a placatou trávu.
    • Jo, ale polský pobřeží bohužel vůbec nepřipomíná Ard Skellige
    • No já nevím.Pobřeží v Polsku mi přijde na jedno brdo od Německých hranic po Litvu žádné útesy jen placka beze změny :D ,ale na ty hrady a zříceniny se klidně mohli přijet podívat k nám ,i když v Anglii a Skotsku jsou také překrásné stavby.
  • Pro zájemce i s českými titulky. :)
    http://www.youtube.com/watch?v=gqBTcy1OH94
  • Cholera! Tomu se říká making :) těším se...
  • Video i hudba jsou vážně moc pěkné. Mě i pobavilo *15* Chtěl bych se podobných věcí zůčastnit, vypadá to jako zábava.

    P.S. Nemůžu se dočkat až hra vyjde!!!!
  • 15k3
    No a? To by mě mělo přesvědčit abych to koupil? *11*
    • Hmm ne ale není špatné mít přehled o tom jak se takoví věci dělají
  • Oni jsou fakt borci. Nejlepší studio na světě. Ten nápad a všechny ty hry a další věci kolem toho. Jsou úžasní *14* Asi, ne určitě jsem se zabouchla *15*
  • Krásná země, perfektní muzika... musím pohledat kde bych si podobnou sosnul:-)
  • co je to tu za debilny prehravac, vkuse error, video ide par sekund a error, sak to sa neda normalne pozriet, vsade inde idu videa v poho a tu ani za pana
    • mne to robi to iste cez g. chrome, skus iny prehliadač.
      • Tilwaen
        Jestli je to opravdu prohlížečem, v tom případě mohu doporučit Operu, ve které mi to jede bez nejmenších problémů.
        • Inquisitor
          Ve firefoxu taky bez problémů
    • Přehrávač je tu hrozný, taky to občas při spuštění hodí chybu a při fullscreenu to hodí taky chybu. *11*
    • Aktualizovat flash apod.?
      Nemám s přehráváním sebemenší problém :)
    • Kinet1c
      videa idu v pohode, problem je u teba
    • Asi je problém u tebe .Mne to jde bez potíží.Tak se tak nenervuj čoboláku ,když je ted tak hezky *3*
      • trolo
        no az na to ze sa videa nacitaju 10x pomalsie ako na youtube, furt vyskakuje nejaka reklama a vzdy ked prepnem fullscreen a klasik tak sa resetne kvalita z 1080 na 360 tak je to uplne v pohode
        • Dokonce až 10 krát zpomaleněji *8* no to doufám ,že snad i youtube ti nejde zpomaleně to už by nemělo ani smysl se tu něco spouštět.Ještě ,že já takové problémy nemám.
  • Tak tyhle videa mi rozhodně radost nedělají. Kdo to má teď víc jak půl roku vydržet? *14*
    • Zeptám se, protože opravdu netuším. Ono už někde bylo oznámeno kdy hra vyjde? Já jsem si doteď myslel, že někdy v roce 2014 což může být jak leden tak prosinec a teď tady čtu za "víc jak půl roku" tzn. kde to zaznělo, že hra vyjde začátkem roku?
      • Více jak půl roku může být klidně i 12 měsíců *3*
        • Pravda *3* Já jsem jen myslel jestli mi něco neuteklo a hra už nemá třeba termín.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit