Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Artorias

    Vy jste ale sakra nespokojená banda ufňukánku. Vyjde po x letech poctivý survival, ale vy tu knučíte kvůli grafice a ovládaní. 

  • madPav3L

    Demo bylo pěkný (na PC), ale to konzoloidní ovládání si mohly odpustit...

    • michaelfoucault

      Vy jste nejspíš nehrál originál, že ne? 

      • madPav3L

        To jsem nehrál.

  • Ta grafika je hrozna ..

    • Vojtzech

      To má být trolling? Graficky se to nemá za co stydět.

    • TheGGG

      a hrál jsi tu hru vůbec? Já demo hrál na PC a grafika je naprosto v pohodě... rozhodně není horší jak ostatní dnešní hry a damage level který se dá zombíkům způsobit je naprosto TOP

    • Corvus

      Vždycky si u těchto výkřiků do tmy říkám: "Sedí ten člověk v hospodě u piva? Jinak by to nemělo valné kvality!" Co Čech to trenér a grafik, samozřejmě :-)

  • Corvus

    Jsem rád, že jsem se nepletl :-) Ach ti nevěřící :-) No, v pátek to začne! :-D

  • triptich

    tento formát by som uvítal skôr pri hrách, ktoré nebudete recenzovať. Aby tu bol aspoň nejaký štek. Pri hrách, ktoré recenzujete mi to príde... trochu zbytočné. na druhej strane chápem, že veľké weby chŕlia recenzie podstatne rýchlejšie, ako vy, takže... istý zmysel to dáva.

    mňa tento formát extra neoslovuje.

  • uher

    No mě spíš zajímá jak hodnotí redakce games a ne svět, to si zvládnu najít sám :D


    To už mi přijde jako dost smutný sem kopírovat verdikty ostatních recenzí :D

    • LiarForHire

      Je to běžná praxe i na zahraničních webech, takže bych to redakci nezazlíval.

  • Hral som demo a je to super vydarené. Veľmi to pripomína The Evil Within, viac sa tu ale pracuje s tmou a strachom, čiže veľmi blízko k RE7. 

  • TheGGG

    no tak toto jsme tady na games potřebovali... názory z pseudo herních webů jako kotaku, polygon, usgamer, the guardian, vg247 a další obdobná sebranka...

    zatímco na západě už tyto weby upadají a ztrácejí svůj vliv a v podstatě není týden kdy by nebyly terčem posměchu, tak tady se z toho dělá nějaké terno...

    ufff

    • michaelfoucault

      Mohu se zvědavě zeptat, které herní weby jsou tedy dnes v kurzu?

      • TheGGG

        nic jako weby v kurzu není... stačí se držet dál od takové šváry jako kotaku, polygon atd. a najít si nějaké vlastní menší weby, nebo youtube kanály, kterým se dá věřit a které nehodnotí hry, filmy, seriály atd. na základě toho, jak co danému woke journalistovi sedne na jeho politické přesvědčení...

        každopádně západním mainstream recenzentům nevěřím už ani slovo, a to bez ohledu na to, jestli jde o filmy, hry, seriály, nebo cokoliv...

  • sukovf

    Nevypadá to blbě a celé to svým způsobem má takový zvláštní styl, ale na rok 2019 se mi grafika zdá šíleně chudá a technicky slabá.

    • maros.goc

      hra je skutocne po technickej stránke slabsia

    • v pohybe to vyzerá  lepšie. Určite je porovnateľná s inými hrami, pokiaľ sa snažia o realistické zobrazenie a neštylizujú sa.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit