Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Určite by som hre nedal 6/10 ako to tu ohodnotil recenzent, slušných 7 až 8/10 si to určite zaslúži zatiaľ, podotýkam neprešiel som ju celú takže ucelený názor na hru ešte nemám ale momentálne je hra fakt zábavná a nadpriemer aký hra dostala tu na tomto médiu, podľa mňa neodzrkadluje kvalitu hry.

  • Mám odehráno pět hodin a sere mě zatím jedna věc, ale maximálně: jak pomalu získáváte zbraně a odemykáte schopnosti. Zbraně mám aktuálně TŘI, z toho jenom jedna má něco do sebe (brokárna) a zajímavou schopnost mám zatím taky jenom jednu, Shatter. Celkem to kazí zážitek z jinak fajného soubojového systému.

    • Johnny

      Tak to je zase pro mě velké plus. Nesnáším hry ktery ti daj d začatku prakticky to nejlepší.

  • NEkromanT

    Zajímavější mě přijde hodnocení hráčů

  • Na hru se těším. První díl byl skvělý a tak doufejme, že bude i druhý díl. Viděl jsem chvíli walkthrough na youtube a vypadá to super.

    • No teď jsem zhlédl walkthrough podrobněji a teda podle mě horší grafika než 1čka ta měla jakoby komiksovou grafiku. A taky mi to trochu zavání otevřeným světem, já bych radši koridor jako v doomu :( No uvidííme za plnou cenu nekupuji, počkám na slevu.

  • Corvus

    VG247 - „Nejlepší hra od Avalanche je zároveň jednou z nejlepších stříleček všech dob.“ - AHA!

  • Mno...jako ja se na tu hru tesim, az si ji za nejakou rozumnejsi cenu poridim, ale ten verdikt VG247 "jedna z nejlepsich strilecek vsech dob" .... pche :D to je dost mimo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit