Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PS4 nextgen kde ani vlajkova lod jako je Killzone nejede ve fullHD http://bonusweb.idnes.cz/rozliseni-v-killzone-shadowfall-do4-/Novinky.aspx?c=A140306_162217_bw-novinky_anb
    • frag.ment
      No tak to asi nepřežiju, že některý hry nejsou full HD ;-). Mám zatím jen PS3, připojenou k dost kvalitní Full HD TV a to, že většína her běží v nizkém rozlišení mi nějak nevadí. Spíš mě štvou ty rozplizlý textury a to se u nové PS4 a Xboxu snad napraví. Už jen čekám, kdy se konečně vyloupne nějaká pořádná hra, která mě donutí novou konzoli koupit.
      • lolek keca , singl jede ve full hd !
  • God-of-War
    Tam je už dávno převálcovanej. Sorry za double.
  • Je dobře, že Tretton odchází (mohl by s sebou vzít i Andrewa House) - PlayStation by mohl dostat nějakou milejší "tvář". Oba tito pánové mi nikdy nesedli.
    • Overwatch
      House souhlas, ten vypadá a působí jako klasický kravaťák, ale Tretton je sympaťák. Takový ten "fajn strejda", co se umí i bavit. Mně zase nikdo moc nesedí na straně MS, tam žádný sympaťák moc není. Zlatý J Allard...
      • Mě velmi mile překvapil Albert Penello, to je můj favorit (otevřené, přímé vystupování). No a pak velmi sedí Phil Spencer (Microsoft Studios) - tam je znát, že dřív dělal hry a ví, jak to chodí. U Sony je zapálený Mark Cerny, ale ten mi přijde, jako by na něčem pořád jel a to ani nemluvě o jeho pohledu a očích. :-)
    • ringmancz
      Tretton mi přijde v pohodě, ale s Housem souhlasím
  • tak jestli bobíci čekali, že PS4 převálcuje xBox i v USA, tak to byli teda hodně pošetilí...
    • God-of-War
      Tam už je dávno převálcovanej.
      • A tobe zase Sony prevalcovalo mozek, vid? Takova oddanost znacce, to se jen tak nevidi. Nebo ti za tve sireni osvety neco plati, pripadne posilaji hry zdarma? Pak bych to i chapal. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit