Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Warframe mě nikdy nechytl dokud sem ho nerozjel na ps4, nevím proč ale od té doby co sem ho zkusil tam ho hraju deně, s PoE mám podobnej vztah kdy na pc sem ho zkoušel už asi dvacekrát a nikdy sem u něj nevydržel, třeba se bude historie opakovat, palec nahoru za mě

    • Ja mam PoE rad,tvurci tam sypou novej obsah jak na bezicim pasu, takze to tu a tam zapnu a na PS4 to urcite taky vyzkousim. Na co jsem si ale nikdy nezvykl, je system meny -chapu, ze to ma svuj vyznam (devalvace, atd), ale ja chci proste hromadit ZLATO :). A co nedavam uz vubec, jsou ty mikrotransakce - jakoze ke hrani sice nejsou defacto potreba, ale kdyz clovek neche vypadat jak hastros, tak musi do shopu a tam treba armor skin stoji cca 400 bodu = rovna se 40 USD! A to jeste lze pouzit jen jednou a na recyklaci je treba dalsi item za dalsi body! Kdyby ty skiny staly v jednotkach USD, tak tam za ty leta utraitm majlant. Takhle jsem si koupil jen to nejnutnejsi - vic mista v truhle...

  • i586

    Zajímalo by mě, jestli to půjde hrát i v singlu jako konzolová verze Diabla.

  • species

    To je skvela zprava ze se PoE dari

  • XorxoxTalarius

    Je smutne ze se z Hack&Slash stalo akcni RPG, ikdyz to nema s role playingem nic spolecneho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit