Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "pokud jste v životě nehráli Zeldu, možná vás nadchne její myšlenka, ale i tak vás lehce znechutí nízká obtížnost a hlavně krátkost."

    Tato věta evidentně nechtěně vyznívá jako kritika Zeldy :-)
  • Přehlídnul jsem něco, nebo tu vážně nebyla informace o tom, že si snaží EA zlepšit reputaci na www.humblebundle.com ? Za necelých pět dolků tam prodávají už vážně celkem slušnou nálož her. Navrch jsou k některým hrám dva klíče. Jeden pro Steam, jeden do Originu.
    • jen marketingovej tah - chtějí nalákat lidi, aby si za pár kaček koupili ten bundle a založili si účet na Originu, páč pár těch větších her (BF3, Sims 3, Dead Space 3) jde aktivovat jen tam

      takže človek pořídí, aktivuje účet, a když už ho tam má, podívá se, co nabízejí dalšího... třeba jim to i vyjde, klukům ušatejm z EA :)
      • no jasne delaj to jen proto aby prodali dalsi hry *1* ne to fakt NE. Ale krasne se ukazuje kolik se toho za nizkou cenu proda, konkretne 1.752.600 x 4,86USD to máme pres 163milionů ! a to se jedná o dost staré hry a akce stale nekonci fakt jsem zvedavej za kolik se toho proda!
        • :D vtipálku, jasně že chápu, že to dělaj kvůli prodejům - ale jde o celkem nový hry (nebo nevim, ale aspoň takovej BF3 a Dead Space 3, nebo ne?), a prodávají je opravdu za pár drobných... takže za tím určitě bude i to přetáhnutí k Originu.
          • Dyt je to stejně jim jedno. Skoro všechno to de bez tak na charitu. Takže sice hráči budou hrát ty hry na originu, ale většina si další hry stejně nekoupí.
            • Humblebundle není zrovna zapadlý krámek, pokud tedy nežiješ pod kamenem. Origin všichni kolem mě mají. Ať už kuli B3, Shiftům nebo Bad Company 2.
            • i tak je to běžná marketingová praktika - megaslevy v nějakým zapadlým krámku, aby tam lidi přišli, koupili si to zlevněný, a když už tam jsou, třeba se aspoň rozhlídnou kolem... pak už to tam aspoň znají a když budou chtít něco pořídit, vzpomenou si i na tohle.

              teď jen aby Origin nezklamal a když si tam lidi zakládají účet a aktivujou ty hry, aby jim to přišlo pěkný/jednoduchý/přehledný (hlavně oproti steamu), aby příště přemejšleli, že by zašli zas tam...

              upřímně, myslím, že origin nepoužívá fakt skoro nikdo, takže je jasný, že se EÁči snaží, seč můžou, přetáhnout lidi ze steamu
  • mmmmmm jednohubky
  • Keyz
    Zrovna hraji Hero of the Kingdom. Taky to nic nového ale je to pěkné, není to krátké a je to zábavné. Stojí to taky málo :)

    Tedy možné doporučení pro lidi kteří tuhle hru nechtějí.
  • Zrovna je hra v bundlu na Groupees.com spolecne s dalsi zde nedavno recenzovanou (a devitkou ohodnocenou) indie zalezitosti Ring Runner a dalsimi tituly. Za pet dolaru.

    http://groupees.com/bm9
    • Veskoslav
      A to jsou Steam kódy nebo jak to zrovna tady funguje? Že bych to koupil přítelkyni. Ta to má moc ráda tyhle blbiny.
      • ucho
        vždyť to tam máš u každé hry nakreslený, stačí na ten odkaz kliknout a pak na jednotlivý hry...
        • Veskoslav
          Já se na to díval na tabletu a tam se mi to nezobrazovalo. Teď to vidím. Dík:):-P
          • Osviceny
            Tak hlavně že máš tablet....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit