Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Row

    Jestli to bylo opravdu nekompetentni chybou mereni tak by Intel mel zauvazovat za co utraci penize... ale obavam se ze v kontextu aktualniho vyvoje "procesorovych valek" naopak Intel moc dobre vedel za co utraci... spis je smutne ze si snad myslel ze se na to neprijde...snad jen ty RAMky se daj okecat pokud pouzili u obou procesoru stejne... ale pokud mi zbude po nakupu penez na druhej procesor oproti Intelackymu, nebudu skrt a neco z toho zainvestuju do lepsich zvlast kdyz vim ze se to podepise na vysledku.


    Neverim statisktikam ktere jsem si sam nezmanipuloval. 😉

  • StarejKokos

    Tak to je vtipnej "launch"

  • Jack1947

    No celkem předražené... až na ten nejpomalejší ale ten zase nebude strhávat údiv ve hrách.

  • Tech 12% je pekna blbost  I7-8700k ma ve hrach o 10-15 fps vic a tyhle testy vykonu u ruznych programu je kravina co nic o procesoru nerika az se to porovna 2700x a i9 9900k u plne optimalizovane hra tak se rozdil pozna.Stejnou kravinu jsem poslouchal o RTX 2080 ti ze vykon o proti gtx 1080 ti je maly ale po par driverech uz dosahuje  u nekterych her o 30-40 FPS vic a jakmile vyjdou nove hry tak se teprve pozna rozdil mezi 1080 ti a 2080 ti.Verim ze i9-9900k bude met +20-30fps vic nez 2700x.

    • StarejKokos

      Jinak merit rozdil vykonu v fps je absurdni. 30fps je prazdnej udaj. Esi je to 300fps vs 330fps tak to je 10% a esi je to 30fps vs 60fps tak je to 50%. Trosku rozdil ne? Pritom je to furt 30fps.. no pán je evidentne znalec!

    • StarejKokos

      Takze 2700x za ja nevim 8k bude o par fps horsi nez i9 9900k za 16k. Tak to abych si pripravil honem tech 16k!! :)

    • nostek

      Ked das nejaku nenarocnu hru a das nizke rozlisenie a kupis si k tomu 2080ti tak to kludne byt moze trebars 320fps vs 350fps  ale potom odporucam reflexi kolibrika aby to malo zmysel.

    • skaven

      mame tu prveho veriaceho 😈

      • Row

        Alelujah! 😀

  • skaven

    takze z 12priemernych percent sa stane 7-8 percent k dobru pre Intel, a za 600€, ked ryzen stoji 320€

    https://i.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/001/235/887/0bc.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit