Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aby ve vesmírné střílečce,kde se to hemží najednou desítkami nepřátel došlo střelivo jsem ještě nezažil.Zlaté R-type
  • Hral jsem , ale nic moc, kdyz si pustim na emulatoru tuhle strilecku je to daleko daleko lepsi:
    Co jsem v tom utopil petikacek v automatu :))

    - pro mladsi jooo kdysi byly hry za prachy na automatech :)))))

    http://www.pcengine.co.uk/HTML_Games/Tatsujin.htm
  • Hodne mi to grafickym zpracovanim pripomina jednu skvelou 2D vesmirnou strilecku ale za boha si nevzpomenu jak se jmenuje. Vysla tak 5-6 let nazpatky a myslim ze byla dokonce od nejakyho ceskyho vyvojarskyho studia. Netusi nekdo o cem mluvim?
    • Zagro
      Mě to zase připomělo R-type, ale to si tady bude málokdo pamatovat :)
    • Nebylo to náhodou Jets´n Guns ? To se mi totiž první vybavilo při pohledu na screenshoty.
      • Presne! Jets'n'Guns! Dik!
        • Jack1947
          Hra na pohodu to byla *3* .
          • Jets'n'guns byla super hra
            • Jack1947
              A jeste ceska.
  • ty vole pixelovatym indie ptakovinam davate hodnoceni 9 ale poctiva r-type arkáda dostane jen 6 jdete už do prde*e!
  • Osviceny
    Na mobilu by to bylo zajímaví, ale nedochází mi jedna věc týkající se všech indie her včetně této ..proč bych měl hrát toto, když můžu hrát skvosty jako Skyrim atd.. ?
    • Nech si svoje skvosty. Dekuju
    • >když můžu hrát skvosty jako Skyrim
      >skvosty
      >Skyrim

      lel.jpg
    • Skyrim a skvost :) to mluví za vše :)
      • Jsem fanoušek série TES, Skyrim je velmi kvalitní titul, ale vy, co ho srovnaváte se vším možným a nemožným, jste zkrátka idioti. A skvost z této regulérní pentalogie je stále Morrowind....
    • TumaPetr
      Protože velkorozpočtové tituly si nedovolí experimentovat a cílí na mainstream publikum. U indie her mám alespoň nějakou šanci, že si zahraji hardcore titul s nápadem.
    • Najväčší skvost sú aj tak Angry birds!
      • Osviceny
        Pro lopatu možná, angry birds je ukázka hry která jen prachsprostě kopíruje cizí nápady, ale měla holt štěstí a stala se slavnou, navzdory tomu, že před ní bylo 1000000 her se stejným konceptem
        • Yup a zadarmo .
    • Protože ne každej má peníze na skyrim
      • Osviceny
        to neberu, skyrim se pohybuje kolem 500kč, kdo na toto nemá, tak by mě zajímalo za co si koupil PC/ Konzoli...
        • Podle mě má velká většina zdejších čtenářů pc koupený rodičema.
          • jo jo proto už pár měsíců dřu abych si pořídil PC... ty peníze si vydělám a pak je rád dám rodičům ať mi PC koupí *1* (alespoň ušetřím na DPH)
    • Tushan
      *7*
    • Miserius
      Protoze kdyz mas chut na 2D litani s scifi stihackou a niceni nepratel, Skyrim neni to pravy orechovy
      • Jack1947
        Ani v zadne plnohodntone, hre nic takoveho neni, souhlas *3* .
        • nesouhlas, v SC2: Wings of Liberty byl The Lost Viking, v San Andreas bylo GO GO Space Monkey :)
          • Jack1947
            Minihry jsem na mysli nemnel, eh no... budiz jim zeme lehka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit