Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prasaak

    Hrál jsem svého času všechny díly GoW. Některé lepší, některé horší.

    Tohle byl první, který jsem dohrál s velkým sebezapřením.

  • Cajicek

    Za mě super volba dle mě je GoW hra roku též :)

  • dworkin

    God of War vypadá moc pěkně, ale ta kamera hned za hlavní postavou mě strašně odrazuje. Nelíbí se mi, když nemám přehled o situaci na bojišti. Teďka je hra na PS ve slevě. Hrál ji tady někdo a může potvrdit/vyvrátit, že boje jsou kvůli kameře trochu zmatené?

    • nightborne

      Kamera je jediná věc, kvůli který jsem za celých sto (?) hodin trochu brblal, ale ne kvůli úhlu (trochu mi vadil deset minut, velmi rychle si zvykneš), ale kvůli zámku na cíl, kterému se občas nechce se přepnout, když je to potřeba.

      Nepřátelé nicméně mají přímo i mechaniky, kterými ti kamerový zámek ruší, je tudíž navýsost vhodné si navyknout na něj moc nespoléhat =)).

      Boje bych za zmatené nicméně rozhodně neoznačil, o případném útoku zezadu tě hra vždycky informuje a poziční tanec, aby k nim docházelo co nejmíň, je samozřejmě součástí hratelnosti. Párkrát tě někdo vykuchá do zad a začneš si na to dávat pozor. A je to zábava. Kolem a kolem, pokud jsi s GoW neměl tu čest, nedokážu vměstnat do slov, jak moc tu hru doporučuju. Zdejší hra roku se vyhlašuje v užší redakci, mě se nikdo ptát nebude, a proto to řeknu rovnou - za mě to je právě GoW. A ano, hrál jsem i RDR, a byla to opulentní pecka, ale...

      • dworkin

        OK, tak já do něj jdu. Dík.

        • nightborne

          Mhm, snad nezklame. 

          Doporučuju mimochodem svědomitej průzkum - jde to i bez něj, ale GoW nemá problém za nenápadnou postranní branku schovat nepovinný, ale obrovský, promakaný lokace. Nevidět je by byla věčná škoda =). Ostatně celej Niflheim i Múspelheim vlastně ani nemusíš vidět a hru i tak dohrát. A dobrý, už ti do toho nebudu krafat ;).

  • speciesz

    Pffff... hrou roku mel byt witcher 3.... 😎

    • iSpirit

      Pffff. Hlavně příběh roku měl být Witcher 3. Takový hluboký příběh by to měl vyhrávat minimálně až roku, než vyjde Cyperbunk 2077.

      • flash789

        Uklidni se..

        • iSpirit

          kde je problém chlape? 

  • TheGGG

    VGA považuji za kolosální fail a ztrátu 4 hodin z mého života... celé to mohlo trvat hodinu a všichni by byli spokojení... no momenkty s Cory Balrogem byly cool a jsem rád jak to dopadlo, ale jinak je vidět, že devs na tuto show totálně hází velký hnědý a ani se nenamáhali dovalit nějaké trailery ke hrám které lidi zajímají...

    takže žádné metro, žádné dying light, ani jedna xbone nebo ps4 exklusivitka... pěkné že si tam pozvali kravaťáky, ale očividně jim ani nestálo za to spichnout minutový trailer na gearsy, ghost of tsushima či cokoliv jiného.

    Většinu času jsem jen sledoval věci které na herním průmyslu nesnáším: youtubery, twitchery, streamery, nezáživné artové indie blbiny, vychvalování DLC, hry jako služba, p2w hry, mobilní hry, e-"sport", cringe agitky a tlačenky, nudné PR řeči...

    za celou dobu skutečně potěšil jen cgi trailer na MK 11, tam ale vše zabila neposlouchatelná "hudba" jako doprovod. Příště do šesti ráno vzhůru nebudu LoL

    A BTW: pozvat si Russo Bros a pak je nechat jen předat cenu nějaké BR pakárně, to jako fakt? Ty avengers snad nikdy neukážou, no ještě že je venku trailer na film  Avengers End Game, to trochu zlepší dnešní den...

    • Carnage666

      Nečekal jsem že toho budeme mít tolik společnýho... tak děkuju že si to vytrpěl i za nás a jsem rád že jsem nakonec radši spal.

    • Derp_1337

      "ani se nenamáhali dovalit nějaké trailery ke hrám které lidi zajímaj... takže žádné metro, žádné dying light"


      The Game Awards mají vyhlásit nejlepší hry za uplynulý rok (2018) a Metro s Dying Light 2 má teprve vyjít až přiští rok, tak co jsi čekal?

      • TheGGG

        tvá logika je vadná... na VGA se vždy představují trailery na nové hry a dělají se oznámení... proto tam měl např. anthem nový trailer... je jen škoda, že žádná dobrá AAA hra tam nový pěkný trailer nedostala, snad jen ještě to DMC bylo ok

        • Derp_1337

          Zapomněl si na zásadní fakt, že ten marketingový slot si vývojáři musí zaplatit!

          Zatímco Anthem marketing potřebuje jako sůl (je to další generická online střílečka, kterých je už trh přeplněný), tak Metro nebo Dying Light to zas až tolik nepotřebují...

          • iSpirit

            😂

            Úplně opačně. 

            Hra jako Metro potřebuje hype jako sůl, zrovna Metro je pravidelný prodejní propadák. 

            http://www.vgchartz.com/gamedb/games.php?name=Metro+last+light&keyword=&console=&region=All&developer=&publisher=&goty_year=&genre=&boxart=Both&banner=Both&ownership=Both&results=50&order=Sales&showtotalsales=0&showtotalsales=1&showpublisher=0&showpublisher=1&showvgchartzscore=0&showvgchartzscore=1&shownasales=0&showdeveloper=0&showcriticscore=0&showcriticscore=1&showpalsales=0&showreleasedate=0&showreleasedate=1&showuserscore=0&showuserscore=1&showjapansales=0&showlastupdate=0&showlastupdate=1&showothersales=0

            • Derp_1337

              Propadák to rozhodně není, protože by jinak to studio dávno zkrachovalo. Jasně, tržby se nemůžou měřit s miliónovými tržbami třeba u CoD, protože to není hra určená pro mainstream, ale Metro si pořád drží svou hráčskou základnu.

              • iSpirit

                Reakce na příspěvek:

                Tak Deep Silver není samostatné studio, takže krach studia samozřejmě nehrozí, pokud je THQ Nordic nadále bude podporovat. Ale tipl bych si, že značka Metro má jednu z posledních šancí něco ukázat, pokud budou prodeje podobné jako u Last Light, tak to bude rychle. 


                Ale když jsme tedy u toho krachu, tak jejich bývali zaměstnavatelé právě zkrachovali, i když to samozřejmě neni zapříčiněno prodejním neúspěchem Metra. 


          • TheGGG

            takže je holý fakt, že platí co jsem psal, devs to mají hodně u zádele...

            kdyby VGA brali vážně, tak si své hry ještě rádi odprezentují

            • Derp_1337

              :FACEPALM:
              Uvědomuješ si, že ten program VGA se má vejít do 3-4 hodin?? Kdyby tam měl odprezentovat svou hru úplně každý, tak to bude mít nejmíň 3 dny!

              K prezentaci nových her jsou určeny jiné akce (E3, atd.)

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                no tak ono by stačilo vyházet  z programu všechny ty hlouposti co tam byly teďka že? Nudné kapely, trapní youtibeři, bláboly o ničem... E3 konference trvají hodinu a často se podaří ukázat xx nových her...

                a každý hru prezentovat nemusí, jen pár těch skutečně zajímavých... takto totální waste of time

                • Derp_1337

                  Reakce na příspěvek:

                  A jaké objektivní měřítko by jsi chtěl použít pro vyhodnocení toho, co je zajímavé a co není?

                  Asi to bude pro tebe šokující novinka, ale většina lidí na zemi se nemusí shodovat s tvým názorech na zajímavost programu. Je prostě nemožné udělat krátký výběr "těch zajímavých" her, protože každému se líbí něco jiného... Proto taky organizátoři prostě prodávají reklamní spot, tomu kdo si ho zaplatí, a zbytek neřeší.

                  • TheGGG

                    Reakce na příspěvek:

                    naopak, zjistit co lidi zajímá je velmi jednoduché, stejně tak je jednoduché říct, jestli to co zajímá mě bude zajímat i ostatní nebo ne... nežiji v nějaké bublině... například je skoro jisté, že víc lidí by chtělo vidět nové trailery na superočekávané AAA hry, u kterých mají současné trailery na YT miliony zhlédnutí, než poslouchat nějaké šašky streamery s loutkou, nebo woke e-"sportovce" s maskou... nemluvě o tom, že spousta lidí už je teď naštvaná, že VGA stálo ZASE za houby...

                    • Derp_1337

                      Reakce na příspěvek:

                      Tvoje hodnocení "kvalitní hry" není moc efektivní, když to chceš hodnotit podle počtu zhlédnutí na Youtube. 😂 S takovou by ses na VGA díval od začátku do konce trailery na CoD, Battlefield, a kdejaký blbosti. Jako názornou ukázku top 3 nejsledovanější herní trailery za rok 2017:

                      1.) Cash of Clans,

                      2.) CoD: WW2,

                      3.) Despicable Me: Minnion Rush

                      Předpokládám, že tvůj názor na "zajímavé hry" se rozhodně neshoduje s nejsledovanějšími trailery na Youtube 😂


                      A ještě jednou, VGA stejně jako Oscaři a podobné akce mají vyhlásit nej hry/filmy za uplynulý rok. jejich primárním učelem není propagace budoucích her/filmů...

                      • TheGGG

                        Reakce na příspěvek:

                        jsi naprosto mimo, stačí použít jen ten prostý rozum a dojde ti, že se lidi víc těší na hry jako metro, gearsy nebo last of us 2, než na nějaké indie hipsteřiny, kterých byla VGA plná... nebo se chceš vážně hádat o tom, co lidi víc zajímá, protože já mám v tomto pravdu a ty to víš...

                        a na to že ta show dle tebe není o prezentování her, tam slova world premiere padly skutečně hodněkrát, škoda jen že to nebyly žádné zajímavé hry.... a nudného filleru tam bylo až moc, to ví každý kdo u toho zabil 3,5 hodiny, což ty očividně nejseš.

                        • Derp_1337

                          Reakce na příspěvek:

                          "stačí použít jen ten prostý rozum a dojde ti, že se lidi víc těší na hry jako metro, gearsy nebo last of us 2"


                          Ty jsi naprosto mimo. To, že se ty na něco těšíš, neznamená, že zbytek světa se na to taky těší. Ačkoliv TLoU2 je sice všeobecně očekává hra, tak třeba z prodejů předchozích dílů Metra je jasné, že tohle není případ nějak moc oblíbené hry.

                          -------------
                          A nijak jsem nekomentoval nudné fillery v VGA, protože na tom není co popřít. U nás díkybohu vlna popularity "youtuberů" není tak silná jako třeba v USA, ale bohužel na těchle akcích se pořadatelé rozhodli následovat momentálně oblíbené trendy. (proto se taky na VGA poslední roky nedívám)

    • SalemCZ

      Proč ses koukal 4 hodiny, když to celý mělo cca 3?

      • TheGGG

        tak jasný, na začátku se ještě tak 30 minut čekalo, než se to rozjelo, ale to už jsem měl na půl obrazovce a koutkem oka čekal kdy to začne.....

        • Jack1947

          Si sadomasochista a to jen proto že si hrál moc Soulsborne her 😉

    • speciesz

      klobouk dolu, na ten circle-jerk bych asi nevydrzel koukat

      • TheGGG

        tři energeťáky, balíček nachos a předražená salsa mě kryly...

        • Jack1947

          Boha to bych nevydržel vůbedc, a to si nadával na místní Fight club... já ani to nesleduji počkám až na výsledek🙂

          (nebo to ostatní udělají za mě jako ty ted)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit