Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Mohl by bejt hlavní hrdina z Shadow of the Middle earth. CElebrimbor taky dobré.

    • KrPa

      ano, serial bude vychazet z nejslabejsiho dila ze stredozeme 😂

      • Jack1947

        Nejslabší dílo jak se vezme, jsem myslel postavu ne nutně aby to byla přesná kopie omg.

  • KrPa

    Ja bych radeji dej serialu o padu Arnoru, nemusi vsechny dila ze stredozeme koncit vesele.

    • Tak ona ta cesta k tomu ,,veselemu,, konci je vzdy lemovana velkou radou pru..ru kdy jeden je vetsi nez druhy. Stejne tak pad Arnoru je jen jeden prusvih na ceste vedouci k veselemu konci :) A i ten vesely konec vzdy sebou nese obeti. 

  • Magister_Peditum

    Druhý věk je podle mě příliš velký risk. Do toho u takto drahého projektu nepůjdou. Podle mě to pořád bude na 90% mladý Aragorn a tou mapou nás jen chtějí tahat za fusekli a rozvířit spekulace kolem seriálu. 

  • Hidden

    Hezka spekulace, diky za ni. Rozhodne je to zajimave obdobi v historii Ardy a pokud serial nezprzni obdobne, jako WB posledni dve hry, mohlo by to byt i zajimave pokoukani. :)

  • jenda84

    jsem hrozně rád, že Lotra natočil PJ ještě před lety, v dobách zdravýho rozumu..dneska by se to ho chytnul kdejakej netflix nebo amazon a měli bychom černýho Bilba a trans Arwen 🤮

    • iSpirit

      Tyhle komentáře jsou tak stupidní. Problém je, že autoři těchto přísvěvků(GGG aspol) jsou tak stupidní a bez sebereflexe, že si to ani neuvědomují.

    • solomon.short

      Zku... tedy zkazil to uz tehdy. Ale je fakt, ze v dnesni dobe by asi film dopadl jeste hur...

    • Whoossain
      Opatrně. Thole by mohl CML vyhodnotit jako hate speech. Na Fakebooku by to stoprocentně neprošlo.
    • neměli... ale klidně si u té představy zůstaň.

      • TheGGG

        ale měli, dnes už točí i historické dokumenty s PoC postavami tam kde mají být běloši... a stačí se podívat na ty desítky a desítky filmů podle knih, komiksů atd. kde taky původně bělošskou postavu správně napravili a "zmodernizovali"

      • jenda84

        jj, to je vidět na dnešní produkci, jak vypadá tvoje "neměli".. viz Witcher, 7 statečných s asiatem a další....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit