Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • What a crapp-trap!
    Ocividne nemaju co ukazat, hodne lacna reklama *13*
  • Vy*er si oko *2*
    • to bylo do vlakna splashe
  • Teď by tu měl být ten sliz jejdasek a nějak vtipně to oglosovat. Jenže to by se mu tahle novinka musela hodit do jeho prolhanýho krámu. *1*
  • Borderlands 2 prý na osobních počítačích nabídnou posuvník pro nastavení FOV (tedy míra rozhledu), menu přizpůsobená ovládání myši, možnost přemapovat si ovládání na klávesnici či vlastní ovládací interface.

    No tohle by měl být u PC her standard, ne věc, kterou se tu chlubí málem jako malou herní revolucí......................Ale jinak už sem s tím *14*
    • Možnost nastavit si klávesy měla už jednička, podporu LANu v menu mulťáku taky měla (vím to, s kámošem jsme strávili hodiny času přes LAN) a ten ovládací interface mi celkem vyhovoval, takže tato propagace byla zbytečná, ale jinak se na hru fakt těším!
  • firebug
    Nejlepsi milostne psanicko, jake jsem kdy dostal! :-) Fakt vtipne a navic plne pozitivnich infomaci, tak nechapu, proc vetsina z vas prska... Sami dobre vite, ze co gearbox slibuji, uz peknych par let standard zkratka neni a nadavky na zkazenost herniho prumyslu smerujete jejich smerem naprosto neopravnene.
    Moc se na Borderlands 2 tesim. Jednicku jsem koupil v GOTY edici se vsema DLC a urcite se jednalo o mou nejlepsi koupi minuleho roku. I ty DLC byly bozi a 3 z nich (celkem 4) byly opravdu dlouhe pribehove datadisky. Nemam doma zatim zadnou sberatelskou edici nejake hry, ale u Borderlands 2 o ni silne uvazuji :-) Miluju te Claptrape!!!
  • Cože? On tam bude Lan a ještě v offlinu ? Tak to jsem fakt nečekal. Tak to je dobře.
    • jindra.veliky
      lan je super...zase budeme mit co hrat po hamachi s klukama *4*
      • JJ...budeš mít co hrát...s podobnejma buzíkama.
  • tento dopis se mě hluboce dotkl.............Claptrape taky tě miluji!!!!!
  • Místo aby nekteri lidi byli radi, ze se nekdo snazi vratit PC hry do dob, kdy to nebyly jenom obycejny porty, tak jim jeste nadavaji...JAsne, ze by to mel byt standard, ale neni, tak budme radi, ze se neco deje.
  • PCfanos
    Konečně!!!! Díky Bordelands si budu moc nastavit kvalitu a hrát s myší a klávesnicí od Logitechu, jupí okamžitě předobjednavám mega super giga edici a kupuji všech 50 DLC, jsem úplně naměkko s takové podpory. A tak aspoň pobavili no, jinak je to čistá ukázka stavu, ve kterém se PC hraní nachází..
    Myslím, že dozrál čas maximálně podporovat indie scénu a Kickstarter projekty...
  • jediní, kdo mají právo nadávat jsou ti, co si to koupí a ostatní "lidé", kteří si to stáhnou (včetně mě), by měli jen šoupat nohava *5*
    • nohama

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit