Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukám, že Harley je ještě větší kočka, než v předchozích dílech!
  • Jack1947
    Zdá se že se nám z Harley Quinn postupně stala pěkná nezbeda, násilnice a vůbec mi to k ní jak už se zde psalo taky moc nesedí... když si vzpomenu jaký strašpytel to byl... Hmm...

    Na druhou stranu, o LDC víc nebo mín? to je snad jedno ne.
    • TheGGG
      jacku, ty víš o DC lore ale řádný govno že? Prej STALA se z ní násilnice, LoL.
      • Jack1947
        Beru to podle dosavadních dílů tam mi moc brutální až takhle nepřišla... oni se taky neřídí úplně ve všem s tím lore ne?

        Chápu že začla bejt naštvaná potom co zkapal Joker... makes sense ale jinak to krapet přehání nebo ne?
        • v arkhamu asylum třeba jebla toho týpka holí přes xicht. No a ano, harley je násilná a pošahaná a rvat se umí.
          • Jack1947
            Neřikám že ne ale jestli za ní budu hrát a bude to takováhle řezačka, tak nevím no nic proti brutalitě nemám naopak ale tadyc... ehm to trochu přehání ne. Beru to podle pohlaví a jejímu charakteru. Dohadovat se ale o tom nechci.
  • Na Harley se moc těším. Všechno je leší než NEW 52 hrůza. Co mě ale trochu štve jsou GAMESTOP ONLY předobjednávkové bonusy. Jasně, za měsíc to bude přístupné všem ale je to prostě nechutné. Jinak souhlasím že těch hratelných postav je tam až moc. To je Batman/Batgirl/RedHood a Harley...a kdo ví kdo ještě přibude.
  • Lukyz
    Už to trochu s těma hratelnejma postavama přehání, navíc se mi ke stylu hry Harley vůbec nehodí, no uvidíme...
  • TheGGG
    nice, Harley je dobrá postava.
  • tohle DLC je v kazdem dilu ne? :D
    • Jack1947
      Jenže v minulých si snad nemophl za ní tolik hrát aspon myslím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit