Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blizzard ked spraví hru,vždy je to masova pecka to sa musi tejto firme uznat a ze Blizzard ako firma je ikona minimalne do roku 3500
    • přesně, nikdy nezklamali, dokonce i tomu Heartstone jsem časem přišel na chuť *4*
  • Dalsi cilovka 14 let. Blizzard zrejme zavidi valve TF a chce mit vlastni.
    • species
      ale sak takhle to blizz dela od zacatku, to imo neni na skodu, sak cele warcraft lore je hrozne moc inspirovano warhammerem.

      Jen to budto delali predtim min okate, nebo mi to driv tolik nevadilo.

      Ted tu mame blizz dotu, blizz TF a priste co? Blizz counter strike?
  • Takže, jako asi jeden z mála tady v diskuzi jsem měl tu čest si tuhle hru zahrát na road to blizzcon, dokonce třikrát, což mě stálo hodně času, ale nelituju toho. A teď k věci.

    Hra byla 6vs6, nejpodobnější je tf2, ani náhodou se nepodobá sérii UT, protože je tam velý důraz na individuální skily hrdinů, taktiku a jejich rozdílnosti. Mapy jsou malé, ale zase vysoké a je kladen důraz na vertikalitu a úzké uličky. Málokterý hrdina je efektivní na všechny vzdálenosti, každý se hraje dost odlišně. Hra je teď v jakési alfě a už teď je hratelnost super a bugy jsme nepotkali žádné, hra už teď zkrátka šlape. Všichni byli naprosto nadšení, nepotkal jsem člověka, který by byl nespokojený a brblal jako někteří zde na diskuzi. Hra vás nádherně pohltí a například pocit ze střelby je ohromující, pokud třeba za reapera střílíte z brokovnic, máte pocit, jako byste dokázali rozstřílet celý svět napadrť. Reindhardt je asi 3x větší jako Torbjorn, byl to zajímavý pocit, když jsem ho hrál a měl jsem obrazovku na úrovni jeho kolen :-)

    Jako dlouhodobého hráče TF2 mě hra ujistila v tom, že je dost podobná, aby do ní hráči naskočili rychle, ale zároveň přináší mnoho nového. Momentálně není žádný progres, ani platební model. Doufám, že to bude více podobné HOTS, než kloboukovému šílenství z TF2, protože to mě moc nechytlo, ač mít třeba třeba za Junkrata na hlavne hrnec se vyloženě hodí :-)
    Jelikož mapy jsou dost malé a vertikální, očekávám, že se bude hodně taktizovat a třeba synergie nekterých skilů a ultimátek je naprosto devastující. Štít od někoho, třeba winstona + ulti od soldier76 = FUN times. Jsou zase hrdinové, kteří sami jsou dost soběstační, jako reaper, bastion a pharah, ale i ti z podpory a hlavně teamplaye benefitují silně.

    Těším se moc na overwatch a už teď, kdy hře chybí progres a endgame, bych jí klidně dal 8/10, protože to šlape bezvadně a je to akční zábava s typickou blizz barevností, hratelností a kvalitou.
    • Boužel nejsem na děti a manga jdou mimo mě ,ale věrim že tady si hra obdivovatele najde.
      Je to trochu vykradačka všeho okolo s typickou Bliz barevností.... co k tomu dodat.
      Hlavne at to nese! Trochu mi to pripomělo novej apple s 16gb...
      • Jo jasně Starcraft typická manga....
        • víš tohle se jmenuje Overwatch a je o tom celá diskuze i článek
      • no je teda nevim, ale mangu jsem snad nikdy v Blizz hrach nevidel a nebo jsem slepy, je mi jasne ze stouralove nejaky detaily najdou...
        ano blizz ma kreslenou grafiku, ale stylizace mi prijde zapadni
    • Kvůli takovým příspěvkům se stále vyplácí chodit sem na fórum. Díky.
    • aby ne když to meli byt pvp ze zrušeneho MMO Titan a takhle recyklují co jim zustali ze zaraženeho projektu. Tim to nechci nijak hanit
      • Což je vlastně super, že to tak udělali. Kolikrát jsem si u mmo říkal, jděte někam s questy a pve, já chci jen tu pvp složku. No a to v podstatě toto je. Přesně pro mě. Jen škoda tý blizzardí stylizace, no ale co se dá dělat. Na wowko jsem si taky zvykl.
  • kdyby tam byly alespon vetší mapy ve stylu battlegroundu z wowka a víc hráču. tyhle male areny se mi nelíbí
  • Je to kopírka jako snad všechny blizzardí hry. Jenže opět to bude zcela určitě kvalitní a k téměř dokonalosti dotažená hra s velkou komunitou a stálou podporou. Pro mě jedna z nejočekávanějších her a to ten blizzardí grafický styl moc nemusím - jenže ta hratelnost to bohatě vyvažuje.
  • Ristoro
    Od začátku to na mě působí jako kreslený Unreal a upřímně, nevidím jediný důvod, proč bych měl dát přednost tomuto před Unrealem. Blizzard mám rád, hrál jsem Diablo, dal jsem předost HotS před všemi ostatními MOBA hrami, ale tady prostě raději zvolím klasický Unreal.
    • jenže tohle je Unreal tournament pro 3+ *3*
    • Unreal ? Podobny tomuhle ? Tos ho videl v levelu, kdyz ti bylo 5 ne ?
    • Asharak
      Sem tam UT, sem tam OW, není co řešit :3
  • Blizzu sa nepaci ze im Valve lezie do kapusty (DOTA 2) tak spravili konkurenciu pre TF2? *3*
    • Co to meles? :D Vzdyt Dota 2 bylo davno před Heroes of the Storm
  • Další kreslená hra pro cílovku 6 - 10 let ... nevim jestli si blizazd dělá srandu. Vydavat takle pedofiloní hnůj asi bude odost snažší nez dělat hru jakž takž realistickou (aspon grafikou)
    Nicméně horši nez starcraft II po netu to nebude urcite....SC2 považuju za nejhorší multiplaer hru všech dob.
    Poslední dobrej počin bylo Wowko ,že pojedou stejnej styl i přištích 20 let v tý době asi čekal málokdo.
    • Zrzzek
      Na games jsou mnohem lepší trollové, než ty... Říkat, že je hra pro děti kvůli nerealistické grafice bylo cool tak před 5 lety... To, že považuješ SC2 za nejhorší multiplayer hru všech dob, asi Blizzard moc neštve, když se hraje už 5 let... Fakt slabota...
      • Me zase neštve že se hraje 5 let... u mě je SC2 kravina. Žádná strategie ,ale závody v klikání. To že se jinej nazor označuje za trroling je trochu trapný. Blizard neudělal od Wowka žádnou revoluci. Cpaní prachů do turnajů ve Starcraftu2 z něj šachy neudělá.
        • Nemůźu souhlasit, Starcraft je tak nesmírně populární a legendárně těžká (na top levelu) strategie právě proto, že kombinuje všechny prvky, top hráčí mají koordinaci pohybů a práci s myší a klávesnicí která si nezadá s hráči Counter Striku nebo bojovek, ale zároveň u toho musí myslet, jak takticky, tak strategicky a to velmi rychle v těsném čase, musí předvídat pohyby oponenta a zvládat mutli tasking 100 věcí najednou, na to ti nestačí jenom rychlé ruce, na to musíš mít i rychlé myšlení
        • joj WoWko a revoluce to uz tu dlouho nebylo...
          no Blizz nedela zadne revoluce, ale co umi dobře je remeslna práce tak aby jsi při hrani mel dobry pocit z toho co zrovna delas/hrajes a pro me osobne byla vždy hratelnost a celkova atmosfera v kazde hre na první miste před grafikou
          staci se podivat na aktualni strilecky CS, CoD, BF, TF jejich hratelnost byla a je pro me naprostym utrpenim a pro me nikdy nedosáhnou kvalit takových her jako Quake, UT, Wolf, Global Agenda....
        • Zrzzek
          Já tím chtěl říct, že ta hra běží 5 let a má statisíce fanoušků. Takže čistě podle čísel s tebou dost lidí nesouhlasí. Podle toho, co jsem viděl, SC2 opravdu nejsou šachy, ale jen závody v klikání to také nejsou...

          Sorry, ale jestlis myslel ty první 2 řádky vážně, tak nevím co napsat. Napsat o hře, že je to pedofilní hnůj a že její cílovka je 6-10 let kvůli stylizaci grafiky? To je teda vážně hluboká myšlenka... Realističtější grafika = lepší hra? Huh, tohle tvrzení trollové používali rádi, už je to ale tak 5 let zpátky...
    • Je to kšeft, jako každej jinej. Pokud někdo zjistil, že nejvíce vydělají na dětech 6-10, tak pro ně udělali hru. Nic nového pod sluncem.
    • bože ty jsi blbej jak držák na toaleťák
    • Podle kvality tvého pravopisu usuzuji, že sám patříš do cílové skupiny 6-10 let. Na co si tedy stěžuješ? Co se týče SC2, řekni prostě tátovi ať přitlačí a koupí lepší připojení.
  • Kdo napocita vic hrdinu z LoLka vyhral.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit