Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím jestli je to vtipný nebo smutný, ale momentálně mi přijde že ta hra, kde hraje klučina za robota je nejlepší/jediné VR zářízení, u kterého jde hrát bezdrátově *1* *1*
    • Zagro
      Tak to by se chtělo trochu víc věnovat světu PC. Pak bys možná věděl, že bezdrátový přenos u VR je již možný.
  • kto si kupi karton za 80eur? :D
    • Pochopil vôbec niekto tomu? Tam nejde o tie kartóny ale o softvér vďaka ktorému to bude fungovať.. A k tomu dostaneš niekoľko kartónov ktoré keď si vystrihnes tak maketa ti ostane.. A podla nej si môžeš robiť ďalšie ale už z vlastných kartónov
    • No vzhledem k tomu, že ve videu byla ukázána i krabice hry, tak předpokládám, že drtivá většina ceny bude za tu hru.

      Ať si sáhne každý do svědomí, kdo by si nepřál něco takového, když byl malý? *14*
    • Treba ja :)
    • za 80 asi jen blázen *1*
  • A na čem budou spát bezdomovci?
    • Na plastovych obalech z kvetakovych rizku. ;)
  • Koukal jsem dvakrát a není prvního dubna.
    Kdo má doma děti asi chápe že životnost bude v řádu minut.
    • Proto budou náhradní templaty ke stažení zdarma a děti se naučí vystřihovat, nebo stačí když se poškozená část obkreslí na jiný karton a děti to aspoň naučí zacházet s věcma šetrněji, když si to budou muset vyrobit sami znovu, z výchovnýho i edukativního hlediska mi to příjde naopak super
      • Přesně, pro ty co s děckama furt doma něco kreslí, lepí, stříhají je to ideální. Navíc Nintendo řeklo, že dá návody na net, že bude podporovat domácké výrobky apod. Jestli se to uchytí je věc jiná, ale Nintendu pokrokovost upřít nelze; tohle minimálně na zkoušku malému k Nintendu pořídíme a uvidíme. S dobrými nápady od vývojářů a škovnýma ručičkama to skýtá neskonalý potenciál...
      • mě to přijde jako úplný nesmysl, ale budiž
    • něco takového vyrobíš s nůžkami, řezákem a kusem kartonu za půl hodiny, proč by to někdo kupoval jde opravdu mimo mě, ale ona tak nějak celá kultura kolem Nintenda
      • Ta cena není jen za kus kartonu, ale i za balík (mini)her, které budou součástí *3* .
      • Protože k tomu máš ty hry, software si z kartonu nevystříhneš, jinak souhlas náhradní sestavu si vyrobíš. Jediný co je problematický je cena. Třeba ohlásí že si můžeš na eshopu koupit jenom samostatný software když ty vzory mají být zdarma ke stažení, ale nechci předjímat
      • Pokud děti máš a dal si jim do ruky někdy skutečnou kartonovou hračku (tedy ne podomácku slepené dva kartony z krabice od banánů), tak naopak víš, že je to prakticky nezničitelné. Ano, odrbeš kraje, ano, počmáráš to, ale nezlomíš. Samozřejmě pokud je to vyrobeno kvalitně.
  • Uber console race
  • Peppa
    K tomu lze říci jenom jedno: https://i.imgur.com/8geYIxW.png
    • snorgrind
      ja bych k tomu rekl jeste tohle http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/001/333/636/bb1.jpg *1*
    • 0011
      Je to cílené pro děti, stejně jako seriál co máš v profilovce. Najdou se určitě i takový viz cos poslal, ale pro hráče s dětmi je to skvělá volba.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit